Recent content by Natiizanki

1. Natiizanki

Cult- Cuman Khante [Cumans] Tekrardan Aktif, Alımlar Açık...

bende katılabilirmiyim
    Katılabilirsin Discord' da Natizanki#3732' yi ekleyerek...
  2. Natiizanki

Custom Server Çalışmıyor...

Merhaba Klan için daha önceki VDS' imizde kurduğumuz sunucu sorunsuz çalışmıştı. Yeni VDS' ye geçtik. Ve sunucuyu kurup çalıştırınca ASE/Modules/Native/Prefabs/spawners.xml. komut satırında çöküyor. Defalarca rest attık. Tekrar yükledik ama faydası yok. Ayrıca Belgeler kısmında Mount And Blade...
  3. Natiizanki

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Kabul edildi. Gördüğüm kadarıyla Cumans takımı başvurusunu silmiş. Arkadaşlar eğer başvurunuzu silecekseniz ve onaylanmış bir takımsanız bunu belirtmeniz bizim için de sizin için de daha kolay olur. Gözden kaçsa belki de turnuva başladığında 1 takım eksik başlanacaktı. Lütfen başvurunuzu silecekseniz dahi bunu belirtin. Bizim işimizi de kolaylaştırmış olursunuz.
    Kusura bakmayın ilgilenemediğimden dolayı silmek durumunda kaldım. Belirtmeyi unuttum.
  4. Natiizanki

Desturrrrr, Hanlar hanı, hakanlar hakanı, fatih-i warband, Natizanki Han Hazretleri!! :twisted:
    Estağfurullah
  5. Natiizanki

degerli üyelerinizi fazla yalayamadiniz herhalde, kadronuzda göremiyorum
    Değerli üyemiz derken kendini kastediyorsan kendini bir gözden geçirmeni öneririm. Diğer oyuncularımızı kastediyorsan eğlencesine bu turnuvaya katılıyoruz. En azından bu oyunu hala eğlenerek hile hurda kullanmadan oynayabilen insanlarız. Amacımız galibiyet değil ki milleti yalayıp EU'dan oyuncu çekmeye çalışmıyoruz. Ciddi olarak kendi turnuva takımlarında oynamalarının daha doğru olacağını düşündük. Ve de takımınızla 3 maç atmıştık Karamla galiba 11-8 / 10-7 / 11-8 Altair dostuma saygısızlık olamaması için olayı uzatmıyor ve bitiriyorum.
  6. Natiizanki

degerli üyelerinizi fazla yalayamadiniz herhalde, kadronuzda göremiyorum
    Onu bunu bilmiyorum da bazıları biraz içerledi sanki .d
  7. Natiizanki

Yukarıdaki fotoğraflar silinmiş tekrar yaparsanız daha güzel durur.
    farkettim ilgileneceğim
  8. Natiizanki

Üye Listesi Güncellendi, Maç Listesi Güncellendi...
  9. Natiizanki

Üye Listesi Güncellendi, Maç Tablosu Güncellendi...
  10. Natiizanki

Astargon[AST]

Çok cana yakın, güzel insanların bir araya toplandığı bir ortam. Kuman'lara verdiğiniz destekler için teşekkürler. Yanınızdayız, Başarılar.
  11. Natiizanki

Gokturk Khaganate [GK]

Hayırlı Olsun Dostlar...
  12. Natiizanki

.

Hepimizin senin gibi dertleri var. Günlük işlerimizin yanında vaktimiz oldukça klanla ilgileniyoruz. Aktifliğinin sorunu yok dostum 1-2 haftada bir uğraman yeterli gelirsen Discord sunucumuzu bırakıyorum. https://discord.gg/Dg3AXR74UF
  13. Natiizanki

.

Dostum gerçekten çok üzüldüm. Klan forum konumuza yazmışsın. İstersen sana az bile olsa en azından Warbanddaki sıcak bir arkadaş ortamımız var. Vaktinin olmadığını söylemişsin. Ancak ben yine davet etmek istedim buyur gel birlikte oynayıp eğlenelim bir şeyler yapalım. Umarım bu mesajı görürsün...
  14. Natiizanki

Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

Paşam Alcott biraz fazla aşada kalmış sanki
  15. Natiizanki

Hacı bende katılmak isterdim ama warbandla ilgilenemiyorum malesef :sad::sad::sad::cry::cry:
    Yinede size başarılar diliyorum
    Sağol dostum...
Back
Top Bottom