Recent content by Nakoicvee

1. Nakoicvee

Ekran yenilemem 50hz de kalıyor

Aynı sorun işte dostum çözemedim bir türlü çözersen benide bilgilendir lütfen.
    tabi
  2. Nakoicvee

Oyun Hz değiştiremiyorum

Merhabalar oyun nedense 40 HZ de sabit yükseltemiyorum her değiştirdiğimde yine eski haline dönüyor ve son güncellemeden sonra oyun da karakter sesleri gitti yön talimatları verirken sesler gelmiyor
  3. Nakoicvee

Ekran yenilemem 50hz de kalıyor

Bende hz yükseltemiyorum değiştiriyorum ama olmuyor nasıl yapılır ?
  4. Nakoicvee

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunu 1 haftada yapmışlar gibi içinde hiç bir şey olmadan oynayamıyoruz :grin:
  5. Nakoicvee

1.4.0 Beta yı nasıl buldunuz

Hocam az bişey oyun mekaniğini anlasaniz tam sürümde çok daha fazlası olacağını anlarsınız.Erken erişim notunda mesela pek çok karaktere seslendirme yapılacağı belirtilmiş.Suan hangi karakterde seslendirme yapılı durumda?Şuan oyunun ana gorevi yok.Cunku henuz oluşturulmamış daha.Tum modculara açık halde oyun, bunu her firma yapmaz.Yine özel bir türkçe forumu var.Hangi oyunun yapımcılarına hitaben yazı yazabiliyorsunuz böyle?Gidin ingilizce öğrenin yazın forumlarda,nitekim bu ets2 Türkiye modu değil demi.Henuz içi bomboş olan bir oyunu 150 Saat oynamışsınız laf ediyorsunuz burada. Oyun her güncellemede daha iyiye gidiyor.Bakin son güncellemede 160 tane lord eklendi.Bu takdir edersiniz ki 1 günde olacak birşey değil.Yapimcilar eminim ellerindeki havuzu, oyuna en iyi optimize edecek şekilde sunmaya gayret ediyorlar.

Dostum 8-10 yıl ve sonrasında olan bu sonuç bunu kabul etmeyerek fanboyluk yapmayın bir çoğunuz bu oyunu bilmezken ilk m&b yi oynuyorduk warband çıktı klan maçları yapıyorduk v.s neyse konu bu değil. Sinirlendiğimiz nokta 10 yıl ve erkem erişimde hiç bir şeyin olmaması neden yani ? erken erişimi daha iyi bekliyorduk umduğumuz gibi çıkmadı sanki oyunu çıkmadan bi kaç ay önce yapmışlar bize sunmuşlar gibi bir erken erişim var karşımızda. Türkçe forum tabi yapıcak Türk yapımı bir oyun hangi Türk yapımı oyunun türkçe erişim forumu yok ? bu konuyu da geçelim. Daha bir çok insan var oyunu şuan oynamayan steam den ilk çıktığı zaman ve şimdiki zaman da oynayan oyuncu sayısını karşılaştırabilirsiniz. İnsanlar saldı oyunu oynamayı oyuncu sayısı bile düştü. Bu erken erişim çok daha iyi bir erken erişim olabilirdi.
  6. Nakoicvee

Oyun boş falan değil 150 saat oynata bilen bir oyuna boş demekte ayrı bir kafa

Kardeşim olay 150 saat oynamak değil istrsen 500 saat de oynarsın o 150 saat'in hikaye modu için söylüyorum özellikle içeriği boşsa ne zevk alırsın amaç yok hikaye yok görevler yok dandirik dandirik bir görevler, diploması yok o yok bu yok oyundan 150 saati gir kaleleri al başka bir amaç yok ilk 10 dk hikaye gerisi boş beleş görev içerikleri kötü sıkıcı sürekli aynı şey dönüyor bi ilerleyiş yok bunnlardan bahsediyorum.

Meraklandığım bir konu var bunun cevabını sayın yetkililerden alabilirsem ona göre sevinçle tam sümü beklicem. Ana görev yok gibi bir şey en azından benim gördüğüm öyle komployu durdur görevine geldim oyun aşırı sıkıcı bir hal almaya başladı zaten buraya kadar 0 diploması ile geldim çünkü diplomasi yapılmıyor yokmuş sanırım veya düzeltilcekmiş falanmış.

Sorum şu şekilde Tam sürümde ne gibi farklılıklar olacak şimdi ki oyundan ? performans'ı falan sormuyorum ana hikaye oynanışı ve multiplayer için yenilikleri soruyorum.
  7. Nakoicvee

Performans ve optimizasyon gibi kritik konular hemen çözülebilecek şeyler değiller. Tek bir satır kod bozuk ve onu düzeltince hop bir anda oyun güzel çalışmaya başlıyor gibi bir durum söz konusu değil. Zaman alan ve uygulaması kolay olmayan şeyler bunlar. Oyunun doğası gereği her hatayı her zaman oluşturamıyor, fark edemiyoruz. Eğer karşılaştığınız hataları bizimle paylaşırsanız yeterli olur. Bizler çözmek için elimizden geleni yapıyoruz merak etmeyin. Oyunun bir Erken Erişim oyunu olduğunu tekrar hatırlatmak isterim. İyi eğlenceler.

Her eleştiri ve her öneri bizim için doğru ve yapmak istediğimiz şeyler olduğu algısı yanlış bir algı. Banner neden yok, çünkü performansı istediğimiz düzeyde değil. Bir gecede çözülen sorunlar var da biz çözmüyoruz diye bir olay yok. Zamanla sorunları çözdükçe ekleyeceğiz.
    Ben paramı veriyorum kardeşim sen yapmak zorundasın, yapamazsan hakaret ederim de çok güzel bir yaklaşım, tebrik ederim. Kimseye oyunu zorla satmıyoruz. Mümkünse eğer eleştirilerimizi hakaret seviyesine taşımadan yapalım. İyi eğlenceler.

Teşekkürler bilgilendirme için hikaye modunu oynamak istiyorum artık özellikle komployu durdur görevi ni halletmenizi dört gözle bekliyorum. Hikaye modunda bir amaç yok sadece yıkıp yakmak dümdüz ilerlemek umarım en kısa zamanda her şey düzelir teşekkürler.
  8. Nakoicvee

Çöküşün olası bir nedenini bulduk. Hotfix ile çözmeyi umuyoruz en kısa zamanda.

Keşke tahmini bir süre verseniz şöyle büyük güncellemeler için de askere gitmeden şu oyunu rahat rahat oynayabilsem gözüm açık gitmesem şu askerliğe yıllardır bekliyorum yeni oyun çıksın diye çıktı erken erişim yaptınız aldık tamam ama erken erişimin en azından daha güzel olmasını bekledik beklenti yüksekti biraz hayal kırıklığı yaşadım. Oyun muhteşem sorun yok ama bu kadar hata üstüne ana hikaye'nin oynanamaması bir yerden sonra hep bir looptasın devamı yok hikaye yok hikayede buglardan ilerleyemiyorsun özellikle şu komployu durdur görei sürekli savaş açılıyor başka bir şey yok. Neyse tek ümidim askere gitmeden şu oyunu gönül rahatlığıyla oynayıp zevkimi alabilmek.
  9. Nakoicvee

Yetkililer Lütfen Şu Oyuna El Atın

haydut sistemi dediğin şey gerçek oyunda olsa keşke

Oyuna bir şey eklememişler ki yok warband böyle çıkmıştı yok ilk m&b böyle çıkmıştı bilmem ne kardeşim o o zamanlardı senelerdir bir oyunu bu kadar mı geliştirdin ? yok yeni oyun motoru yapıldı yok bilmem ne ya geçsinler bunları. Hala da bir güncelleme gelmedi oyuna şaşırdım galiba bu sefer güzel büyük bir güncellemeyle karşımıza çıkacaklar sabırsızlıkla bekliyorum.
  10. Nakoicvee

Valla ben geniş bir içerik güncellemesi gelene kadar oynamayı bıraktım. Aksi takdirde oyundan soğuyacağım. Bir süre sonra gerçekten boş olduğu hissiyatını alıyorsun.

Aynen öyle bende o durumdayım mecburen beklemedeyiz tek ümidim bunun en kısa sürede güzelleşmesi..

Orada herkes hemfikir olabilir. Tüm haritayı ele geçirmek dışında bir amacımız yok. Görev ve Diyaloglara ihtiyaç var.

Kesinlikle
  11. Nakoicvee

Erken erişim sürecinin başındayız ve sen bunu bilerek aldın. Oyunun ilk haliyle şimdiki hali arasında farklılıklar var ve zamanla gelişecek eğer 1 ayda 40 gb lık güncelleme bekliyosan 1 sene oyunu unutman senin için iyi olur.

Getirilebilir bu yüzden varlar 40 GB'ı lafın gelişi dedim güzel bir güncelleme ile en azından bizi mutlu edebilirler... Erken erişim sürecinde tamam aldık bilerek aldıkta 10 senede bu kadar mı gelişti daha büyük bir erken erişim beklerdim.
  12. Nakoicvee

2008 yılında ilk M&B oyunundan beri bu seriyi oynuyorum hayranıyım. Yıllarca yeni oyunu bekledik sonunda geldi satışa çıktığı ilk gün aldık heyecanla oyunu açtım oynamaya başladım ama artık bıktım. Oyunda bir çıkmaza girdim Multiplayer oynamak istesem kale kuşatması modunu falan FPS sorunları...
  13. Nakoicvee

Beta hakkında soru

Sürümle alakalı bir uyarı yenilikler için kayıt değiştirmenize gerek yok.
    Teşekkür ederim :xf-smile:
  14. Nakoicvee

Beta hakkında soru

Arkadaşlar ben oyunu aldığım günden beri aynı save dosyama devam ediyorum... Şuan kullandığım version 1.2.0 Beta... Peki yeni oyunamı başlamam lazım düzeltmelerin işleyebilmesi için yoksa eski save dosyama devam etsemde oluyormu çünkü dün save dosyama girdiğimde bu save dosyası eski modül ile...
  15. Nakoicvee

Komployu Durdur

Teşekkürler ama görevi geçmek istemiyorum yetkililer biran önce halletse oynayalım düzgün...
Back
Top Bottom