Recent content by Nako

1. Nako

STEAM OLMADAN FİRE AND SWORD!

Steam offline yapıp girebiliyorsun zaten oyuna
  2. Nako

Sunucu Bağlantı Hatası

Sorunu çözmüş bulunmaktayım internet bağlantısı ve steam'ın online olması gerekiyormuş..
  3. Nako

Sunucu Bağlantı Hatası

Hayırlı geceler sevgili arkadaşlar. Bugün 4 adet orjinal oyun almış bulunmaktayım ben ve arkadaşlarımla fakat hepimiz aktivleştirme ve oyunun 1.140 versionunu kullanmamıza rağmen , sunucu bağlantı hatası aldık. Ben oyunu kuruyorum lan üzerinden arkadaşım oyunu görüyor ama giremiyor tıkladığı an...
  4. Nako

Buga bak :)

Olabilir oyun sonuçta bu hatası olmaz olurmu :grin:
  5. Nako

Üst rütbeli askerleri yetiştirme...

Hüssar tipi askerler sadece rütbe atlıyor. Kıdemli hale geliyor benim bildiğim ayrıca paralı askerler ise seçkin hale geliyor.
  6. Nako

Lütfen bakın nasıl olacak yapamıyorum çok kötü oldu

Bu şekilde oyunmu oynanır. Ne kadar saçma hale getirmişin baksana benim tercihim en baştan başla düzgün şekilde devam et. Hele o kervan götürürken o kadar güzel oluyorki o arada wc ye bile gidiyorum :grin:
  7. Nako

WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Oğuz Khan said:
    Bi sorum var şimdi  :evil:
    Ben Kievi Aldım Ama Aldıgımda Krallığa Talip Olan Adamı Bulamadım Gurubumdada Yoktu Görevi Erteledim Diğer Kaleleride Aldım.
    Adamı Tahta Geçirdim Şimdi Ne Gürzden Bahsediyor Ne Kievi Almamdan. Görevde İlerleyiş Hatası Yaptım Ve Baştan Oynamam Gerekecek Değil Mi?  :evil:

Galiba öle olacak. Bende kazaklardan görevleri almadan önce taht talibi görevini yapıyordum sonra gizli zula görevini falan alamadım bu yüzden baştan başladım :smile:
  8. Nako

ateş kılıç köy

Baktın vermiyor sık kafasına :grin:
  9. Nako

Krallık Kurmak

Mr.DeX said:
    Çok normal. Çünkü Ateş ve Kılıçta krallık kurmak yok. :smile:

Ben bunu biliyordum ve saçma durum :smile:)  Ben kırımları yok etmiş ve kırım asileri olarak kaldım yani .. O zaman taht talibi görevlerinde neden isyanlarda başa geçiliyor ?
  10. Nako

Krallık Kurmak

Selamun aleyküm herkese hayırlı akşamlar sevgili arkadaşlar. Bir şeyi merak ettim ateş ve kılıç oynar iken düşmekte olan kırımlara karşı savaş açtım kalelerinin hepsini aldım ve kırım hanlığı yenildi yazdı. Benim amacım kırım kralı olmaktı.( malum tarihimi cok severim  ) ama asiler olarak kaldım :S
  11. Nako

LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

Muhteşem olmuş diyebilirim elinize sağlık sevgili arkadaşlar
  12. Nako

Kara Gürz almış bulunmaktayım :smile: Şeklini pek beğendiğim söylenemez ama savaşta oldukça iyi :grin:
  13. Nako

HatasizCooL said:
    Nako said:
    Küçük bir sorun var ;

Bu  Barabash  nerde bulabiliriz.

Yolculara sorarak bulabilirsin .  Taht talibidir . Yolcuya bu diyar hakkında ne anlatabilirsin de , gerisini bulursun :smile:

Evet buldum istersen onuda bilgilere eklede , millet sormasın yada saçma başlıklar açmasın :grin:
  14. Nako

Küçük bir sorun var ;

Bu  Barabash  nerde bulabiliriz.
  15. Nako

Yoldaşlarla İlgili Herşey

Yavaş yavaş oyunun kolaylıkları güzel anlatımlarla ortaya konuluyor.  Teşekkürler kardeşim​
Back
Top Bottom