Recent content by MuroloCan

1. MuroloCan

M&B Warband - Efsane Mod: Anadolu 1320 v3 (final sürümü)

Eski bir Warband oyuncusu olarak söylüyorum ki, ilk modül seçme kısmında Native yazan yerden modülünü seçebilirsin.
  2. MuroloCan

Mapte kendi kendine oluşan birlikler

Bu resmi mesajın üstünde bulunan medya tuşundan paylaşabilirsen daha iyi olur.
  3. MuroloCan

Open Launcher Açılmıyor

Zaten az oynadığım halde bende hiç böyle bir sorun olmadı. Ancak size önerim bilgisayarı bir kontrol etmeniz. Belki ayarlarda bir uyumsuzluk olabilir. Lütfen sisteminizi tekrar kontrol edip buraya yazar mısınız?
  4. MuroloCan

Age of Empires

Bir acemi olarak söylüyorum ki, bence her binanın yanına gözetleme kulesi yerleştir.
  5. MuroloCan

Sizce grubumdan çıkarmam gereken bir yoldaşım var mı?

O da artık sana kalmış. Sen seçeceksin.
  6. MuroloCan

Warband Türkçe Yama

Geç cevap verildiği için özür dilerim. Ancak yama ne alaka? Oyun zaten Türkçe. Oyunu elde ettiğin kaynağı belirtirsen sevinirim.
  7. MuroloCan

Steam Türkiye

Evet arkadaşlar, Steam Türkiye'den çekiliyormuş. Yani artık Tl ile satış olmayacak. Hep döviz yolu ile satın alabileceğiz. Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?
  8. MuroloCan

Özlediğiniz, Göremediğiniz Forum Üyeleri

Alhedras'ı özledim.
  9. MuroloCan

Bannerlord 350TL Oldu...

50 Usd başka para birimi kullanan ülkeler için ucuz olabilir. Örneğin Euro ve Gbp filan. Ancak Türkiye için biraz pahalı sebebi döviz kurları. Ve elbette Taleworlds de oyun satışını Steam üzerinde Usd yoluyla yapması gerekir. İşte bu yüzden Türk Lirası düştükçe bütün oyunların fiyatı elbette artacak.
  10. MuroloCan

Alttaki sende ... var mı?

Yok.
    Alttaki üye, sende bir oyun konsolu var mı?
  11. MuroloCan

En sevdiğiniz kitaplardan alıntılar

Şu anki okuduğum kitapta asansörde kalıp da birbirlerine aşık olmuş bir kadın ve bir erkek anlatılıyor. Elbette daha öncesinde de aşık oldukları insanlar var filan ama onlar da terk etmişlerdi. Yine de iletişimi kesmemişlerdi. Sevenler arasında ''Allah kahretsin Enes, seviyorum işte'' sözü geçiyor.

Beyza Alkoç - Asansör
  12. MuroloCan

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

Aklıma kanat markası geliyor.
Back
Top Bottom