Recent content by Mr.PlasticBrain

1. Mr.PlasticBrain

Forumda En Sevdiğiniz Üyeler

Zümrüd Anka.
  2. Mr.PlasticBrain

Dînî Tartışma

Onun yaşındayken ben de korktuğum vs falan için hafif dindardım fakat kardeşim imam hatipe gitmeyi düşünüyor. teog meog seneye girecek umarım düşünce yapısı biraz değişir
  3. Mr.PlasticBrain

Dînî Tartışma

Benden 5 yaş küçük bir kardeşim var, her türlü hareketime özeniyor; her düşünceme de hayranlık besliyor. Sorum ise sizce ben kardeşime benim herhangi bir dine inanmadığımı söylemeli miyim?
  4. Mr.PlasticBrain

Üsttekinin İmzasını Oyla v2

tıklayınca link açılmasa çok cool olacak.  7/10
  5. Mr.PlasticBrain

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

@reis_tr arkadaşımın ösym şifresinde reis geçiyordu,her gördüğümde aklıma o geliyor.
  6. Mr.PlasticBrain

Android ve iOS Oyunları

2 liraya Kingdom Rush aldım google play storedan. Armor Games'te editoes choice falan filandı galiba. Memnunum açıkçası bir de "Run" adında bi oyun var o da fena saran bedava bi oyun Temple run gibi gibi ama gerçekten çok eğlenceli. Şisdetle öneriyorum.
  7. Mr.PlasticBrain

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Bayadır bıkmadan dinliyorum 9/10
  8. Mr.PlasticBrain

"..."ya kafa atmak istiyorum

gerçekte hoşlanmadıkları insanlara bırakın kafa atmayı ağzını açmayan insanlara kafa atmak istiyorum.
    çelişki yok.
  9. Mr.PlasticBrain

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

Tiags Luvianne Versorium said:

Buram buram lümpenlik.
  10. Mr.PlasticBrain

Üstteki Üyeyi Taklit Et

"hemen bütün üsttekinin ... tiradlarına yorum atmalıyım ve asla zaman kaybetmeden takip etmeliyim!"
  11. Mr.PlasticBrain

2015 YGS açıklandı.

Ah o türkçe.... 85 dakikada 10 soru mat ve türkçe yapmıştım üstelik türkçe yarım yamalaktı. Türkçe önemlidir falan diye abartısız son 40 dkda fen bitti. Demek ki neymiş, kitap okumadan kültürlü, entel olunmuyomuş Plasticbrain efendi.
  12. Mr.PlasticBrain

2015 YGS açıklandı.

2015 YGS sonuçları açıklandı. Buyrun efendim, çekinmeyin. 60.000 bana yetmiyor maalesef. Seneye artık. Okul sonunculuğu da harika bir şey bu arada hehdjdjdkdk.
  13. Mr.PlasticBrain

Şu an Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle veya Nakarat Yazın

Won't you fly high, Free Bird?
  14. Mr.PlasticBrain

Forumda PKK sempatizanlığı

Konuda Dogukan ve söz konusu "sempatizan" karşıtları hatta DÜŞMANLARı maalesef davasını savunmayı hiç bilmiyor.Hele bazı arkadaşlar var ki onların aptallıkları hakkaten beni güldürüyor. Abi facebookta görüyor yüksek beğeniden dolayı yukarı çıkmış yorumu, delicesine ezberliyor. Hatta daha alt yaşam formları var sürekli laf soktuğunu sanıyor, kinayeli anlatım, iğneleyici sözler, ufak dokundurmalar falan, içiniz çocuk işte çok belli.

Geçmişte ananız babanız, arkadaşınız, abiniz, öğretmeniniz sizi kale almamış, umursamamış; sürekli bir yukarı çıkma,parlama isteğindesiniz. Benim bu konu hakkında çok az düşüncem var onları da bu kadar beyin öğüten, enerji emen, ve en En EN ÖNEMLİSİ DAHA YORUMU ANLAMADAN kafasındakini yazan bu kadar insanla paylaşmam, üzgünüm.  Hayır konu da çok gereksiz be, öyle böyle değil.

Şu bütün yazım boyunca sadece yorum yaptım ama şuraya şu nefret söylemini dile getirmeden edemeyeceğim:

Erozbey foruma geldiğimden beri senin hiç bir davranışını beğenmedim. Hatta insanlar seni seviyor diye gerçekten ben de sevmeye çalıştım ama açık açık söylemek istiyorum: SENDEN NEFRET EDİYORUM. teşekkürler.
  15. Mr.PlasticBrain

Nick'inin hikayesini yaz

Age of empires 2 nin creditste çıkan bi adamın lakabı.  ...plastic brain... gibiydi
Back
Top Bottom