Recent content by morlak

1. morlak

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

ben şaka yaptılar sandım reklam bitti armağan abi yok ortalarda çok saçma bişey oldu
  2. morlak

.

Berkay angaralı mısın tam anlayamadım pek açık yazmamışsın :party:  Başarılar  :grin:
  3. morlak

The Elder Scrolls V: Skyrim

argon45 said:
    Paarthurnax Dilemma modunu kullanan var mı? Genelde modları manuel olarak yüklemeyi tercih ediyorum ama mod bu kadar küçük ve basit olmasına rağmen yüklemede bazı dikkat edilmesi gereken yerler var galiba. Ayrıca modu kaldırmayın sakın diye de uyarmış, yoksa bütün oyunu bozar diye. Bu modun alternatifini bilen yazarsa sevinirim.

Nmm ile direk kurmuştum bişey olmamıştı. Kaldırmayı hiç denemedim
  4. morlak

Lindsey Stirling Hayranları

Tazeler:

5. morlak

Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

Türkiyeye farklı bir fiyattan çıkacağını duymuştum. Witcher 3 gibi bir oyun 60 tl olabiliyorsa bannerlord da en fazla 40 tl falan olur bence.
  6. morlak

Lindsey Stirling Hayranları

YENİ KLİP
  7. morlak

The Elder Scrolls V: Skyrim

İşbirlikçi hain imparatorluk yandaşları ! ASıl fetö Thalmordur !
  8. morlak

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

sengrood said:
    zaten şöyle bir söz söylenmişti; diğer kralıklarda sizin yaşadığınız sıkıntı ve zorluklarla karşılaşacak'' bu yüzden herhangi bir savaşın mağlubiyetinden sonra ordu kurmak daha zor bir çizgide ilerleyecektir. warband'da bilirsiniz ki tavuk gibi çoğalıyorlardı saklandıkları bir köşede.

sefer çıkıp 1000 kişilik ordu katlediosun tam şehir almak için kuşatma başlattığında yeniden 1000 kişi gelio :grin: onun kesinlikle ayarlanması lazım.
  9. morlak

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

bügünlerde herkes bi teori uyduruyo bende bitane uyduruo dedim :grin: 1 bölüm öncesinde tormundla davos, jon snow u kral olmadığı için desteklediklerini falan konuşuolardı. Bölümü izledikten sonra bu aklıma geldi king in the north sahnesini tekrar izledim tormund sevinmiyodu. Yabaniler ile ilgili bir sorun olur mu acaba gelecek sezon
  10. morlak

Racon değil kafa kesiyorum  - Arya Alemdar
  11. morlak

MrTurk said:
    İnançı destekleyen halk
    inancı destekleyen halkta sept teydi :grin: kadın yaktı hepsini :grin: şuan bayağı korkulan bi kişi
  12. morlak

MrTurk said:
    Septi havaya uçuran kadını nasıl bir anda kraliçe yaptılar?

kim cesaret edipte engelliycekki ?
  13. morlak

BN-HX296_GoTMar_GS_20150415181903.jpg

:sad: :sad:
  14. morlak

Zella Day

RESİM 13 Mart 1995 doğumlu taş.. öhm.. güzel bir şarkıcı. Özellikle hyptonic, sweet ophelia ve mustang kids şarkılarını çok beğeniyorum. Şarkılarına bir bakmanızı tavsiye ederim.
  15. morlak

SPxGOT_1080x1080_melisandre.jpg

son görüntülerden sonra  ... :sad:
Back
Top Bottom