Recent content by Modriguez

1. Modriguez

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Arkadaşlar bu benim kendi düşüncem çünkü aşık oldum ve insana verdiği zararı gördüm hem kendimde hem yakınlarımda
    Aslında çok haklısın asık bir insan gözü görmez oluyor ben 17 yasındayım bu hayatta çok fazla bir tecrübem yok ama etrafımda gördüğüm insanlardan tecrübelerim ile genç yaşta asık olup okul hayatlarını berbat ediyorlar ya da kendilerine melankoliye atıyorlar kendi kendilerine eziyet ediyorlar Mantıklı düşünemeyip duygularını dinliyorlar ya da kısa bir süre içinde tanıdıkları insanlara çok fazla güveniyorlar direk olarak karsısındaki kişi onların hayatının sonuna kadar yanında olacak olarak düşünüyorlar bunların sonucunda da aykırı bir durumda düştükleri halden çıkamayıp kendilerini mahvetmiş oluyorlar Aslında olgun ve seviyeli bir ilişki yaşamayı bilse insanlar bence bu tür durumlara düşmezler. İnsanlar bence ask ile uğraşma sebepleri yalnızlık korkusu olarak görüyorum her zaman yanlarında biri olsun isteği gibi nitekim o yüzden bu kadar uğraşıyorlar Bence iki tarafında olgun ve mantıklı bir ilişki yürüttüğünde saygı ve sevgi çerçevesinden çıkmadıkları sürece güzel bir duygu diye düşünüyorum
  2. Modriguez

Resolved Bilgisayarım kaldırır mı ?

Yapacaklarından zaten kuşkumuz yok ama ne zaman olacağını tam olarak kimse bilmiyor ama bütün ekibin harıl harıl çalıştığını biliyoruz. Erken erişim konusunda bir yıl erken erişimde kesin kalacak diye net bir karar yok bir açıklamaları var. “Şu anda tam çıkış için kesin bir tarih belirlemedik ancak oyunun yaklaşık bir yıl erken erişimde kalmasını bekliyoruz. Odak noktamız, oyunun son hali üzerinde olumsuz etki yaratabilecek bir zaman sınırı koymaktansa oyunun eğlenceli ve zevkli olmasını sağlayabilmek.” Bu konu ile ilgili sadece. İyi forumlar diliyorum size :smile:
  3. Modriguez

Oyun yazılımcılarına bakıyor tamamen. Güzel bir optimizasyon yaparlarsa tabi düşeceğini düşünüyorum.
    Optimize etmek, herhangi bir yazılım veya donanım üzerinde iyileştirmeler yapılarak daha yüksek performanslı bir hale getirilmesidir. Örneğin bir Windows kullanıcısı kullanacağı optimize yazılımları yardımıyla sabit diski üzerinde optimizasyon çalışmaları meydana getirerek bilgisayarının yazma ve okuma hızı üzerinde bir etki yaratabilir. Bu yapmış olduğu işlemiyse optimize etmek olarak tanımlayabiliriz.
  4. Modriguez

Resolved Bazı Şehirlere Girerken Hata

Bu sorunlar oyundan kaynaklı olabiliyor gelen patchler ile düzeltiliyor en son gelen patch güncellemelerini yaparsanız sorunlarınız çözülebilir.
    -Fixed a rare crash that occurred when talking to people (townsman, townswomen, child, infant) in towns and villages.
  5. Modriguez

• MİNİMUM:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
      • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
      • Bellek: 6 GB RAM
      • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
      • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
      • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
    • ÖNERİLEN:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
      • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
      • Bellek: 8 GB RAM
      • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
      • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
      • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
  6. Modriguez

Resolved Oyun açılmıyor.

9Flow sorunu çözdüysen nasıl çözdüğünü anlatır mısın ben de aynı sorunu yasıyorum
Back
Top Bottom