Recent content by MinemosyneThetis

1. MinemosyneThetis

Düsman Krallıktaki Lordlarla İlişkinizi Arttırmanın En İyi Yolu

NefretiZm said:
    Fakat bunu hiç bir krallığa bağlı değilken yapın. Ben isveç krallığına bağlıyken yaptım diğerleri ile arttı isveç ile azaldı. Hatta eksilere düştüm. İsveçtekiler benimle dost olmasına rağmen kaleme sataşmaya falan başladılar. Bende aynı yöntemi isvçlilere denedim yine eskisi gibi oldu herşey. yani birşey değişmedi :smile:

SS koyarmısın isveçe baglıyken esır serbest bıraktıgında aran dusucek isvecle pek inamadım.

Serbest bıraktıgında onur gelır bıraktıgın lordla aran ıyılesır ve o krallıkla olan ılıskın artar.

Bu yuzden baglı oldugun krallık sana bır sey yapmaz.
  2. MinemosyneThetis

Patch hatası !!!!!!!!!!

mehmet26 said:
    lütfen modlar adminler veya bilgi sahibi yüce insanlar bi yardım elii !!!! ne yaptıyam olmadı herşeyin doğru olduğundan eminim oyunun crackli gibi abuk sabuk suçlamalar da yapmayın ORJİNAL

Madem suclama ıstemıyorsun rozet koy orjınal olduguna dair.
    Madem sms ıle aldın steam uzerınden oynuyormussun zaten oto guncelleme yapar.
  3. MinemosyneThetis

ACİL SORU!

Sms ile alınca sadece cd key geliyor.

Oyunu steamdan indirebilirsin.
  4. MinemosyneThetis

Savaştaki Maksimum Asker Sayısını Yükseltme.

Daha önce verilmişti bu fakat yarım yamalak ve resimsiz olarak bu daha iyi olmuş.

Eline sağlık.

Bu arada benım pc o kadar ıyı olmasına ragmen 1.500 kısıde kasıyor morelımı bozuyor.

+ Warbandda Rodok Ve Sarranıd Okcularını Dızıyordum Adamlar Yaklasamıyordu Bıle ^^
  5. MinemosyneThetis

Lütfen bakın nasıl olacak yapamıyorum çok kötü oldu

Adam gibi editlersen sorun düzelir.
  6. MinemosyneThetis

Kral olanlar bakabilirmi ?

Forbidden Love said:
    Sağol , birtane bulmuştum save ama açtığımda asker sınır 5bin civarıydı nam 10bin felandı ben öyle istemiyorum.kendim yapmaya çalışıyorum şuan Lehistan'da kral a işveç lordları felan verdim,Rusya'da ise
    Gerasim Evanjelik diye bir adamın yanına gidecem pek kalmadı zaten ikisindede.

Cheat Engine Adlı Programla  Namı 10binden  0 ra bile düşürebilirsin.
    Askerleri dağıttıgındada  problemin çözülmüş olur.
  7. MinemosyneThetis

Mount Blade with fire and sword

colombos said:
    tünel moskova senaryosunda var.

Yanlıs hatırlamıyorsam tunel savasları olucak yazıyordu
    Oyun cıkmadan once yapılan acıklamalarda.
  8. MinemosyneThetis

1.140 FULL

Ubsilon Xefor Cioss said:
    Satın alarak. Korsan yollarla oyunu "full" oynayamazsın. Yasadışı bu. Steam, HepsiBurada gibi internet mağazalrından ya da TeknoSA D&R gibi mağazalardan oyunu alabilirsiniz. Önerim D&R, 14.99 TL.

Nasıl curet edıyorlar anlamıyorum adam crack kullanıyor gelıp foruma uye oluyor hadı uye oldun barı bellı etme.
    Diyer oyunlar gibi pahalıda değil.
  9. MinemosyneThetis

Kral Oldum Derebeyim Yok

Tamam yensin elesin hatta fakat butun lordlar katılmaz sana bazıları baska krallıga kacar.
  10. MinemosyneThetis

Konu kapamiştir başka yere taninacaktir

kokobanga said:
    baturgucu said:
    Adınız: tunahan batur
    Yaşınız:13
    Usta Oldugunuz Birim: silahşör
    Multiplayer Nickiniz:tunahan
    Bana yaşıt geldi :grin: alın bunu :grin:

Dikkat ettinmi bilmiyorum fakat oyunun kutusunun üstünde +15 Yazıyor.
    Kurallara uyalım lütfen :grin:
  11. MinemosyneThetis

şu buga bakın hele :S

_tolga_ said:
    2 namluyuda doldurduğunu biliyorum bende 2 namluyuda 2 kez dolduruyor sonra ateş ederkende tekrar dolduruyodu ara sıra onu diyorum arkadaşımdada olmuştu bi iki dosyayı yeniledim düzeldi

Eskıden sadece mermıyı takıp ates etmıyorlardı sonucta

Barutu koyuyor  mermıyı koyuyor  comakla tıkıyor falan fılan  kaptınmı olayı ?
  12. MinemosyneThetis

Hep Barış Halindeyim Savaş Olmuyor

Kralı fişeklemeyi dene ?
  13. MinemosyneThetis

Kalemde bu kadınların işi ne?

taylan516 said:
    En azından serbest bırakabiliyorduk.Bunlar kaleye yerleşiyorlar çıkmak bilmiyorlar :grin:

Ticaretini yap.

1 Kale Dolusu Kadın Boru Değil Sonuçta Gelen Paraya Krallık Kurarsın.
  14. MinemosyneThetis

1.140 ile ilgili

kokobanga said:
    bıktım ya hepiniz yanlış anlatıyorsunuz ya da ben yanlış anlıyorum bu ne :mrgreen:

Blader neyını anlamıyorsun steamlı oynuyorsan beklıceksın o guncellıcek

Steamsız oynuyorsan manuel olarak ındırıcek ek patchı kendın kurucan.
  15. MinemosyneThetis

Yardım:(Rus Çarı) Yeni Sefer düzenleyemiyorum

Sanırsam ateş ve kılıçta kral olduktan sonra başkasını maraşel yapamıyorsun warbandaki gibi.

Bir çok kişinin forumda bunu sorduğunu gördüm fakat hiçbiri olumlu cvp alamadı.
Back
Top Bottom