Recent content by Miklagaard

1. Miklagaard

A Sketch a day until release of Bannerlord

They are quite good. Keep it up!
  2. Miklagaard

Hayalinizdeki modu yazın.

pw tarzı mod ama sp, savaşçı değil de peasant gibi yaşamak
  3. Miklagaard

Some ideas that I hope to be in bannerlord

Nemesis systems is like one of the best things if not the best about shadow of mordor/war. I love it.
    sounds cool, hope it will be in game in full release.
  4. Miklagaard

March is here bois, how's your hype?

Relaxed but too much hype. Not giving dang about features aren't included in EA.
  5. Miklagaard

OLMASINI İSTEDİĞİNİZ ÖZELLİKLER

TW yapmasa bile modcular halleder bunları, dert etmeyin :grin:
  6. Miklagaard

Modding Tools

I don't think they will wait until full release. If they, community will make their own modding tools just like @paladinx333 said.
    I see no reason to wait for full release. Even now some people making mods, changing armors etc. etc.
  7. Miklagaard

TW Biblo + Giysileri, Bannerlorda Özel Yöresel Kıyafetler

Şu Bannerlordun logosundaki adamımız var ya, onun biblosunu 3d yazıcıdan plastik olarak üret ve şimdi alternatif olarak yazacağıma göre üç kat ucuza satışa koy, bir de, parlak ve logolu metal zeminde, biraz ağır, renkleri canlı ve aşınmaz, sert/dayanıklı malzemeyle üret 3 kat pahallıya satışa koy, ikinci üretim daha hoş olur ve daha fazla satar. 3d yazıcı ile plastik harici üretim var mı, ne kadar canlı ve de sağlam olur? Sanmıyorum kaliteli olacağını. Değerli bir hatıra için kaliteli üretim lazım
    onu yapmak için iyi para lazım, bu çeşit figürler ülkemizde normal bir fiyattan satılmıyor. 3d yazıcı kalitesi ise kullandığın malzemeye bağlı. dediğini tw anca şu şekil yapar; oyun tam sürüme çıktığında collector edition altında birşey yapar sınırlı sayıda üretir ve satar. devamlılık meselesi için bir firmayla anlaşmaları lazım ancak uğraşacaklarını sanmıyorum.
  8. Miklagaard

Wallpaperlar Ne Zaman Paylaşılacak?

Buyrun. https://s4.dosya.tc/server9/hhgipi/Bannerlord_Wallpaper.rar.html
    Bir arkadaş oyun doyalarından bulup atmıştı wallpaperları ben de rar dosyasının içine attım. 10 tane var içinde, oyunun yükleme ekranındaki wallpaperları bunlar.
    teşekkürler :iamamoron:
  9. Miklagaard

TW Biblo + Giysileri, Bannerlorda Özel Yöresel Kıyafetler

modelleme üzerine çalışan arkadaşlar varsa TW ile iletişime geçip konuşmalı bence. 3D yazıcı ile yapılan biblolar hem daha ucuz ve erişilebilir olur diye düşünüyorum
  10. Miklagaard

⚔️ Artems Video Thread: Mount & Blade 2: Bannerlord ⚔️

PW definetly. think you re a master smith and making custom swords for lords etc. etc. but I don't think they can adapt that to multiplayer.
  11. Miklagaard

Erken Erişimde TR Serverı

İbrahim Pasha has joined the server.