Recent content by Ulusamai

1. Ulusamai

Tarafımca görülen ve düzeltilmesi gereken şeyler.

Siz ekipten biri misiniz?

akıllarınca dalga geçiyorlar işte. Ekipten değillerde forum eskileri gibi bir şeyler sanırım.
  2. Ulusamai

Tarafımca görülen ve düzeltilmesi gereken şeyler.

Burada karşımdakine "düello müello yok" demeden önce kapışacağım silahı seçebilmem lazım demişsin kesinlikle katılıyorum. Özellikle kuşatma savaş veya bir şehirde dolaşırken vs karakterimizin her biri için ayrı envanteri olması lazım. Mesela ben savaşlarda kargı kalkan ve kılıç kullanırken kuşatmalarda kılıç yay kalkan kullanıyorum bunları sürekli değiştirmek çok zor oluyor özellikle envanterde satılacak eşyalar birikmiş ve bizim kılıcımız aralarında kaybolmuşsa. Kilitleme özelliği işe yaramıyor ama her duruma ayrı ayrı hatta birden fazla envanter düzeni koyulsa ve bunları önceden belirlesek güzel olur.
  3. Ulusamai

Önceki oyunda olup bu oyunda eksikliği hissedilen şeyler?

Ziyafet düzenlemek
    Önceki oyunda ziyafet için erzak eşya alıp eşimizle tüm krallığı davet ediyorduk. Hatta Düzenlenen Turnuvayı kazanırsak bir leydiye ithaf ediyorduk ve ziyafetler sayesinde baya ilişki kasabiliyorduk.
    Bannerlordda nasıl geliştirilebilir?
    Daha çok görsel ve animasyonla desteklenebilir. Bi zahmet yeni doğmuş çocuğumuza falan altın takabilirler mesela.
  4. Ulusamai

Sorunlu çalışmayan başarımlar achievementlar

Ironman modunu eklediklerine göre başarım konusunda da biraz önemsemeleri lazım hatta başarımların ıronman ve zorluğun en azından ortalama olmadan kazanılmaması lazım.Mod olayına gelince bence vanilla dışında başarım kapalı olması lazım gerek yok. Paradox bu olayı çok iyi yaptı millet achievement kasıyor sürekli oyunlarında
  5. Ulusamai

Önceki oyunda olup bu oyunda eksikliği hissedilen şeyler?

Bu konuya önceki oyunda olup bannerlordda olmayan şeyleri ekleyelim. Ve bu özelliklerin oyunda nasıl geliştirilip ekleneceğiyle ilgili tavsiyeler yazarsak bence çok güzel olur. Öncelikle 2 arkadaşımız ile single haritasında coop gibi tavsiyelerden uzak duralım onu herkes söylüyor benim...
  6. Ulusamai

Yaklaşık 24 tanesini singleplayerda yaptım enable achievement modu yüklü. Çok oyunculuya hiç girmedim.
  7. Ulusamai

Kaşif Bir oyunda haritadaki bütün yerleşkeleri gez. Girişimci Aynı anda hem atölye hem de kervan sahibi ol. Bu Bizim Toprağımız Surlara yapılan bir saldırıyı püskürt. Romalılar bizim için ne yaptı? Bir yerleşkedeki bütün projeleri tamamla. Kılıç Üstadı 6. seviye bir kılıç üret. Bu başarımlar...
  8. Ulusamai

Resolved Bulduğum hataları konuya ekliyorum

Bir kuzait lorduyla diplomasi yoluyla bana saldırmaması için yüklü bir item ve para hediye ettim. Bana saldırmaktan vazgeçti fakat şimdi hangi düşman lordla veya orduyla karşılaşırsam karşılaşayım savaşamıyorum. Savaşma seçeneği böyle olmuyor. Bunun kesin düzeltilmesi lazım. Şu an savem patlamış oldu sanırım.
    BiIFmaM.jpg

IdZPbSO.jpg

1FKPW9K.jpg

sfwdNNK.jpg

KtIaefA.jpg
  9. Ulusamai

Bugün 4 kere falan crash yedim ama send report dediğimde rapor gönderemedim. Uzun bir yazı çıktı onun görüntüsünü almayı unuttum

Bu kalede askerler merdivende takılı kaldı çıkamadılar. Kalede az insan kaldığı için alabildim.
    t0OCVft.jpg

Bu masa oyununda taşların renkleri gözükmüyor. Sturgia ya da battania kalelerinden biri.
    RmQLKGw.jpg

Kuşatma yapan orduya tıklayınca çeviri olmamış kısım var.
    z1crZll.jpg
  10. Ulusamai

Sanala şehrinde turnuva esnasına yer kaplamalarında hata Bu mağaralarda ki merdivenlerden yukarı çıkarken takılma sorunu oluyor. Geçmek için biraz mücadele verdiriyor. Bu khuzait kalesinde guardlar olmaları gereken noktada değil. Demircide error çıkıyor bu sanırım hata olmayabilir ama...
  11. Ulusamai

In Progress Haritada ki kareler ve Lycaron şehrinde ki garip görsel bug

Aynen kış aylarında benzer şehirde bende de aynısı var.

rqG7wVd.jpg
  12. Ulusamai

[Öneri] Savaş Sonrası Sevinç

Kesinlikle katılıyorum eklenmeli. Bu tür küçük ayrıntılar oyunu güzelleştiriyor.
  13. Ulusamai

Kingdom of Calradoi | LEG LXXXII [The Union of Calradia]

Hayırlı olsun.
  14. Ulusamai

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Siege modu arada bir açılıyor diye biliyorum, ama şimdi sanırsam sürekli bir aktif sunucu yapmışlar, o değilde siege sunucusunda ping bende dengesiz sizde de aynı sorun varmı?

Ben dün zorla bir kaç kere girebildim. Her girdiğimde de oyun çöktü. Dün siege sunucularına girerken aynı böyleydim :grin:
Back
Top Bottom