Recent content by meandmycats

1. meandmycats

Oyunun son bir aydaki değişiklikleri ve gelecek değişiklikler hakkında düşünceler

Bir ay önce optimizasyon sorunlarından dolayı silip beklemeye karar vermiştim. Bir ay geçti ve oyun şu an ne konuda gelişti ne konuda değişiklikler geldi oyun şu anda ne durumda ve bugünden sonra ne gibi değişiklikler gelecek bu konuda forumları sık takip eden veya bilgisi olan arkadaşların...
  2. meandmycats

Son bir ayda gelen değişiklikler ve sonrası

Bir ay önce optimizasyon sorunlarından dolayı silip beklemeye karar vermiştim. Bir ay geçti ve oyun şu an ne konuda gelişti ne konuda değişiklikler geldi oyun şu anda ne durumda ve bugünden sonra ne gibi değişiklikler gelecek bu konuda forumları sık takip eden veya bilgisi olan arkadaşların...
  3. meandmycats

En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

Oyunda diyaloglar rol yapmak için yeterli olmaya yakın bile değil. Oyun şu an tamamen savaşmak üzerine ancak o noktada da optimizasyonun çok kötü olmasından dolayı savaşlardan da bir keyif alamıyoruz. O yüzden öncelik olarak optimizasyon eksik bence
  4. meandmycats

Oyun şu aşamada oynanır mı ? (1.1.0 Beta)

Aldığımdan beri henüz oyunu düzgün bir şekilde oynayamadım oynadığımdan da bir şey anlamadım optimizasyon sorunundan dolayı ancak forumlarda gezinince optimizasyon için program yükleyerek çözdüğünü söyleyenler vardı. Henüz denemedim ancak denemeyi planlıyorum yine de kafamda bir sorun var...
Back
Top Bottom