Recent content by manofcalradia

1. Open Xbox bağlılık yemini ederken crash sorunu

Sanırım ikimizde konsolda klavye mouse kullandığımız için yaşadık sorunu. Sen böyle diyince klavye mouse'u çıkardım çözüldü bende de.
    Bende controller ile de oluyordu ancak anlattığım şekilde çözdüm. Sizinki gibi çözülmesine de sevindim. Tam sürümde bu tarz bir hata olması facia bana göre. Daha sonra farklı 3 şekilde de crash sorunu yaşadım toplamda 4 farklı şekil oldu ve konsoldayız yani üşendim konu açmaya tek tek. Oynuyoruz bir şekilde.
  2. Open Xbox bağlılık yemini ederken crash sorunu

Aynı sorunu ps4'te bende yaşamaktayım. Çözebildin mi sorunu? Yazan eden olmamış hiç.
    Çözdüm diyemem de atlattım bir şekilde. Yemin ekranında sonra gelen hediye askerler ve eşyalar ekranımda mouse ile hiçbir yere tıklamadım sadece ESC tuşuna basarak çıktım hiçbirini almadan etmeden böylece haritaya dönebildim. Dönünce de ne olu ne olmaz f5 ile kaydettim hızlıca.
  3. Resolved Crashes on becoming a Vassal on Xbox Series S

Forwarded to the QA team for further investigation. We will reach out again if we need more information. Thanks for reporting and sorry for any inconvenience!
    I am in trouble with thesame problem. Doesn’t matter play with controller or mouse and keyboard. It’s happening every time.
  4. Need More Info [X-Box Series X] Crashing when swearing fealty if controller is off

Forwarded to the QA team for further investigation. We will reach out again if we need more information. Thanks for reporting and sorry for any inconvenience!
    Same problem. The game crashes when I try to swear allegiance to any king on Series S. Game crashes on “X person became vassal at bla bla“ cinematic screen.

I can't play. I can't get a refund either because I've played enough to become a vassal. I'm fed up. All my pleasure is gone. How can such a serious error happen in a console game all my progress has stalled.
  5. Gelecek Planları

Oyunun tam sürümü çıktı güya ama oyun daha KONSOLDA çöküyor. Xbox series s üzerinde bir krala bağlılık yemini ettiğinizde oyun direkt çöküyor.kim olursa olsun aynı. Vasal olabilecek kadar oynadığım için para iadesi de alamıyorum. Rezalet gerçekten.
  6. Open Xbox bağlılık yemini ederken crash sorunu

#xbox #crash #bannerlord #seriess #vassal #allegiance #swear
  7. Open Xbox bağlılık yemini ederken crash sorunu

Series S üzerinde herhangi bir krala bağlılık yemini etmek istediğimde oyun çöküyor. X kişi şunun vasalı oldu ekranında oyun çöküyor. Oynayamıyorum. Vasal olacak kadar oynadığım için de para iadesi alamıyorum. Bıkmış durumdayım. Tüm zevkim yok oldu. Bir konsol oyununda bu kadar ciddi bir hata...
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

V7hm9.jpg

2021'den bir post bu. Callum'un kendisi pc ile konsol aynı anda çıkacak diyor.
    Ben Series S'le heyecanla bekliyorum çıkmasını. Hele Singleda mouse keyboard desteği olursa aman aman tadından yenmez. Bilgisayarım mid-low ayarlarda verebiliyor 60 fps. Series S'te High ayarlarda 1080 60 fps verir diye düşünüyorum rahatça. Tabii portu düzgün yaptıkları takdirde.
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kesinlikle... Warband'ı ps4 de arada oynamaya çabalıyorum. Gerçekten işkence... Klavye & Mouse desteği olmaz ise oynanacak bir tarafı olmaz.
    Hiç oynanmaz değil ama pratikliği ve oyun zevkini de dolayısıyla baltalar. Ben onca emri nasıl vereceğim gamepad ile savaş esnasında.
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Mp girip gamepad ile oynadım ve oyunun oynanmayacak bir kısmı kesinlikle yok gayet kolay ve rahat geldi, sp için hiçbir sorun çıkartacağını sanmıyorum açıkçası. Eklenmesi gereken gamepad ayarları eklendiğin sürece, ölü bölge ayarlaması hassaslık gibi şeyler gelirse daha fazla bir şey eklenmesine gerek yok gibi.
    Edit: Emir kısmının zorluğundan bahsedilmiş daha çok orayı bilemicem
    Zaten mesele bu hocam. Ben birlik seçeceğim, komutlardan komut seçeceğim işte ileri git geri git üzerine bir de dizilim seçeceğim 3 sekme aşağı iniyorsunuz dizilim de seçecekseniz ee bunu gamepad ile nasıl yapmayı planlıyorlar acaba? İllaki bir şey koyarlar ama bence ama kesinlikle M&K desteği olması lazım PS tarafında bu işler nasıl bilmiyorum ama Xbox'da CoD gibi oyunlarda var Gears of War'da da var ve adam akıllı çalışıyor. Bu destek Bannerlord'a da koyulmalı.

Hiç değilse adaletsizlik olur vs muhabbeti olursa Single Player'da olsun. Ama bence her oyun modunda olsun ve çapraz eşleşme olsun. Böylece onlineda adam bulamama sorunu da azalmış olur. Ama sunucuları nasıl halleder TW bilmiyorum. Oyunun tam sürümünün kasımda ve bununşa beraber konsollara da geleceği söyleniyor bakalım ne kadar doğru.
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yöneten kodlayan arkadaşlar eğer burayı okuyorsa oyun konsola gelirken direkt Klavye & Mouse desteği ile gelmeli. Herkese açık olmalı bu özellik. Zira oyunda özellikle savaş esnasında onlarca kontrol var ve ben konsol sahibi birisi olarak bunca şeyi nasıl seçeceğimi hayal dahi edemiyorum :d
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Herkes yazmış ama ben de yazayım oyunun RPG yönünün derinliştirilmesi lazım. Savaş ortamına hava durumu gelsin dinamik başka çok ekstra bir şey beklemiyorum. Gerçi bazen pozisyon alma sıkıntısı oluyor adamlar da bir yere kuruluyor ben de saatlerce bekliyoruz.

Kuşatma aletleri sağa-sola ayarlanabiliyor ama ileri geri göremedim. Hep aynı uzaklığa sallıyor cephaneyi ve boşa gidiyor yani. Bazen de o cephaneyi yükleyen karakter buga giriyor.

Haritadaki göllerin adaların vs isimleri olabilir. Kalradya dediğimiz hayali kıtanın oturaklılığını artırır.

Adalara gidilebilir harita üzerinden bir gemi mekaniği ile. Bu adalarda ufak kaleler şehirler vs olsa fethederdik.

Soylu oluyorum veya Kral ama hala köylüler alt seviye çete liderleri benimle ahkam kesiyor konuşurken. Dizlerinin bağı çözülmesi gereken adamlar neredeyse Padişahın ensesine şaplak atacak?

Aile ilişkileri kesinlikle derinleştirilmeli.

En başta da dediğim gibi oyun RPG oyunu ise rica ediyorum lütfen bu ROL YAPMA unsurlarını derinleştirin.

Oyun gerçekten güzel bir oyun politikaları seviyorum savaşı seviyorum ama derinliği olmazsa olmaz. TW'nin Bethesda olmadığını biliyorum ama mesela Skyrim neredeyse bitirilemeyecek bir oyun. Onun gibi olsun demiyorum ama ana fikir o olsun.
Back
Top Bottom