Recent content by Mandela

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

2 ayda gelen güncelleme tam bir fiyasko. geçmiş olsun.
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Callum bu hafta güncelleme gelmeyecek demiş.
    şaşırdık mı?
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Umutlar yitireli çok oldu. Ben sadece olasılık veriyorum. :grin:

Burada verdiğimiz savaşı bilmeden yorum yapman garip. Yani sanırım bana dedin? Benim oyuna karşı bir ümidim kalmadı, yitireli çok oldu. Yukarda dediğim gibi olasılık veriyorum. "Birşeyler"den kasıtda beklediğimiz şeyleri değil, bildiğimiz rutin tw güncellemesi.
    o zaman dans kanka. :smile:
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Hakkında konuştuğun kişinin oyuna dair bir ümidi olduğunu nerden biliyorsun? Tanıyor musun onu? Hayır, tanımıyorsun. Ama ben tanıyorum, tanımadan yargılama yapmamalı

Hakkında konuştuğun kişinin oyuna dair bir ümidi olduğunu nerden biliyorsun? Tanıyor musun onu? Hayır, tanımıyorsun. Ama ben tanıyorum, tanımadan yargılama yapmamalısın
    Kendi cümlelerinden vardığım gayette makul çıkarımlar yaptım. Yazdığı yorumu dikkatli okursan ne demek istediğimi anlarsın. Ayrıca polemiğe girmekte istemiyorum. Kişinin bu konudaki tutumu kendini bağlar foruma katkı sunmaz.
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Milletin birbirini tanımadan yargılaması ne kadar kolay
    hala oyundan bir şeyler çıkacağını beklemek, dilemek bana göre hala oyun için ümitvar olmayı gerektiriyor. ben oyundan ümidi keseli altı ay oldu. burdan yargılama cıkarman enteresan dostum.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Resmi tatil bitti. Yarın herhalde mesaiye başlarlar. 2 haftaya birşeyler görürüz diyorum.
    2 ay oluyor 2 hafta sonra güncelleme gelmeyeli, hala ümitvar arkadaşların olması üzücü.
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

o değil pandeminin ekmeğini iyi yediler. sonuç fiyasko.
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

o değil 42 gündür güncelleme yok. adamlar harbi söğüşledi bizi
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.6 beta sürümünde şu demircilikten kısa sürede zengin olma yani 100k lik cirit üretme olayını çözmüşler mi? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

çoktandır oyunu oynamıyorum. merak ettiğim bir husus var, şu demircilik olayında inanılmaz para kazanma durumu düzeltilmiş mi? düzeltilmemişse neyi bekliyorlar düzeltmek için, bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar hala ümidi olan var, hala bekleyen var, hala bilmem ne var diye anlamsız şeyler söylemeseniz mi artık? İş yapılan yanlışları eleştirmekten çok taşlamaya dönüştü. Özellikle bir kesim var yorum attığında sadece kötülemeyi de geçti olumlu bir şey ile karşılaştıklarında sahiplerine laf söylemeye başladılar. Hepsinin foruma kayıt oldukları tarih de oyunun çıkışından sonra. Biz M&B'in 0.808 halini biliyoruz, dolayısıyla bu süzgeçten geçirerek konuşuyoruz. Oyunun eksiklerinin fazla olması ve TW'ün anlamsız hareket etmesi bu oyuna karşı ümit besleyenelere laf etme hakkını size vermiyor. Çok ümidinizi kestiyseniz oyunu 1-2 sene çıkartın hayatınızdan ama buraya gelip insanlara laf atmayın. Olumsuz eleştiri yapacağınızda da şöyle kötü olacak, böyle ümit yok diyeceğinize elde olan veya olabilecek veriler üzerine tartışın.
    Artık şu fanboylardan gına geldi. Arkadaş 2 sene beklemek nedir? Biz oyunu 2 sene beklemek için mi aldık? 6 ay içinde çıkmazsa sözlerini tutamamış olacaklar. adam gelmiş 2 sene diyor.
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şaka maka hala oyundan ümidi olanlar var. :smile:
  13. Kuşatma veya turnava halindeyken çözünürlük kalitesi değişirken gelen çökme

Kuşatma veya turnava halindeyken çözünürlük kalitesi değişirken oyunum çöküyor. yetkililere duyrulur.
  14. 49 gündür gelmeyen güncelleme geldiğinde beklediğimize değecek mi ?

o değil bir allahın kulu moderatörde çıkıp süreç hakkında bilgi vermiyor. neymiş efendim çok yakında. yaklaşık 2 ay sonra gelecek olan güncelleme tatmin edici içerik yenilikleri ile gelmezse resmen hayal kırıklığı olacak. kendi adıma bu forumda son mesajım olacak. kimse uslup vs. diye yalakalık yapıp yazdıklarıma da cevap yetiştirmesin. saygılar.
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

atın kuyruğunun düzeltilmesi hotfixi gelirse şaşırmam :smile:
Back
Top Bottom