Recent content by manas03

1. [MBCL] Team Roster & Substitutions

Team: GrandTURK
    Name: OsmanPasa
  2. [MBCL]Applications

Brazil El Tristan said:
    manas03 said:
    Clan’s name: Grand Turk

Clan’s tag: GrandTURK_

Clan's roster: (with ID's)

Clan’s banner:

Clan’s leader: Battal_MalkoC, Referee

Contacts [leader(s) (Steam and/or anything else)]

Malkoc;
    http://steamcommunity.com/id/donjuan_dejavu/

Ref;
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198106767246/
    Welcome brothers :grin:

we re happy to be here :*
  3. [MBCL]Applications

Clan’s name: Grand Turk

Clan’s tag: GrandTURK_

Clan's roster: (with ID's)
    Battal_MalkoC
    Referee
    Ibraam
    Tufekci_Basi
    ErtuBey
    Azrail
    SharpShooter
    SNAKEEYES_FB
    YetisBey
    Beydili
    Efsane

Some players will be add as soon as possible.
    Clan’s banner:

Clan’s leader: Battal_MalkoC, Referee

Contacts [leader(s) (Steam and/or anything else)]

Malkoc;
    http://steamcommunity.com/id/donjuan_dejavu/

Ref;
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198106767246/
  4. GrandTURK [GT] - İnaktif

warband'la, onun modu olan napoleonic war'ın oyuncu kitlesi çok fazla... hakeza diğer warband modlarında da azımsanmayacak derecede çok oyuncu var. WFAS oyuncuları sürekli sabit azalmıyo da artmıyo da... Bence korkuyolar abi, bannerlorda ilgi az olur diye o yüzden sürekli eski oyuna mod atıyolar.
  5. GrandTURK [GT] - İnaktif

Arkadaşlar, yabancı arkadaşlardan yeni bir lig başladığı haberi geldi. Ben başvurumuzu yaptım. Tatilden dönüş yaptıkça bana ulaşırsanız sevinirim =)

Üyelik adım farklı. Ben Referee.
  6. [SD]~Sipahilerin Dirilişi~[SD] Güncel - Alımlar Kapalıdır[Başvurular SoD'a]

Ben GrandTURK_TR_Referee. En başta şunu diyeyim ki ben hiçbir kimseye hiçbir wfas oyuncusuna hiçbir avenger oyuncusuna ne şimdi ne de daha önce SD klanı ile ilgili veya başka bir klanla ilgili wallhack'miş bilmem neymiş asla demedim demem de bu bir. zaten beni de sizi de herkes tanıyor yeterince. İkinci bi mesele de şudur ki canım ister GT'de oynarım canım ister Avenger'da oynarım canım ister T_A_H'ta oynarım. Şevket abi müsade ettiği sürece emin ol babam bile karışamaz bana ki sen kim oluyorsun! Üçüncü mesele ben maçta oynayıp oynamadıgımı itiraf etmediğim için deathangel deathstroke denen bu zavallılar anne kardeş din iman dinlemeden hangi cesaretle gelip AK serverında tonlarca küfrediyorsunuz? bide diyor ki bzi rezil ettin yabancılar bizden özür diledi. ulan adamların TS'den size söylediklerini duysan, benim "kışkırtmama(!)" bu kadar tonlarca küfreden adam o zaman ne yapar acaba. RESMEN TÜRK'LERİ REZİL ETTİNİZ. ama herkes de iyice ögrendi bu klanın ne kadar onursuz şerefsiz haysiyetsiz oldugunu. Hasancan'a da söyledim. eğer Grandturk'te bir tane adam cıkıp da ana bacı din iman birisine, üstüne kendisi suçlu iken sebepsizce küfrederse yemin ediyorum ya o adam klandan cıkar ya da ben cıkarım dedim. içinizden (tanımadıklarım haricinde) bi adam hasancan cıkmıs. ama o da adamsa eğer yapacağnı biliyor. böylesine rahatça istedigi yerde klavye erkekliği yaparak canı aldığı gibi küfeden zavallılarla aynı adı taşımak veya taşımamak ona kalmıştır. ha bi de utanmadan yüzsüzlük edip çok efendiymiş gibi, sanki bunlar etmemiş onca küfürü sanki bunlar ortalığı karıştırıp milletin huzurunu kaçırmamış gibi geliyor burada konu açıyor.

size tek bir lafım yok ama bir tavsiye; bu bir oyundur, bu oyun için kendi şerefimi onurumu asla sizin gibi ayaklar altına almam. siz onurunuzu şerefinizi ayağınızın altına alıp üstünde tepindiniz bugün. işte tek tavsiyem bundan sonra bu kaybettiklerinizi kazanmaya çalışın. iyi bir piyade yada tüfekçi olabilirsin çok mühim değil ama sizin gibi onursuzca bu oyunu oynaycağıma bir daha bu oyuna elimi sürmem.
  7. GrandTURK [GT] - İnaktif

Ben GrandTURK_TR_Referee. En başta şunu diyeyim ki ben hiçbir kimseye hiçbir wfas oyuncusuna hiçbir avenger oyuncusuna ne şimdi ne de daha önce SD klanı ile ilgili veya başka bir klanla ilgili wallhack'miş bilmem neymiş asla demedim demem de bu bir. zaten beni de sizi de herkes tanıyor yeterince. İkinci bi mesele de şudur ki canım ister GT'de oynarım canım ister Avenger'da oynarım canım ister T_A_H'ta oynarım. Şevket abi müsade ettiği sürece emin ol babam bile karışamaz bana ki sen kim oluyorsun! Üçüncü mesele ben maçta oynayıp oynamadıgımı itiraf etmediğim için deathangel deathstroke denen bu zavallılar anne kardeş din iman dinlemeden hangi cesaretle gelip AK serverında tonlarca küfrediyorsunuz? bide diyor ki bzi rezil ettin yabancılar bizden özür diledi. ulan adamların TS'den size söylediklerini duysan, benim "kışkırtmama(!)" bu kadar tonlarca küfreden adam o zaman ne yapar acaba. RESMEN TÜRK'LERİ REZİL ETTİNİZ. ama herkes de iyice ögrendi bu klanın ne kadar onursuz şerefsiz haysiyetsiz oldugunu. Hasancan'a da söyledim. eğer Grandturk'te bir tane adam cıkıp da ana bacı din iman birisine, üstüne kendisi suçlu iken sebepsizce küfrederse yemin ediyorum ya o adam klandan cıkar ya da ben cıkarım dedim. içinizden (tanımadıkları haricinde) bi adam hasancan cıkmıs. ama o da adamsa eğer yapacağnı biliyor. böylesine rahatça istedigi yerde klavye erkekliği yaparak canı aldığı gibi küfeden zavallılarla aynı adı taşımak veya taşımamak ona kalmıştır. ha bi de utanmadan yüzsüzlük edip çok efendiymiş gibi, sanki bunlar etmemiş onca küfürü sanki bunlar ortalığı karıştırıp milletin huzurunu kaçırmamış gibi geliyor burada konu açıyor.

size tek bir lafım yok ama bir tavsiye; bu bir oyundur, bu oyun için kendi şerefimi onurumu asla sizin gibi ayaklar altına almam. siz onurunuzu şerefinizi ayağınızın altına alıp üstünde tepindiniz bugün. işte tek tavsiyem bundan sonra bu kaybettiklerinizi kazanmaya çalışın. iyi bir piyade yada tüfekçi olabilirsin çok mühim değil ama sizin gibi onursuzca bu oyunu oynaycağıma bir daha bu oyuna elimi sürmem.
  8. Pro Gaming DreamTeam Event

1. Your in-game name: GrandTURK_TR_Referee
    2. Your steam: TR_Referee
    3. Your team speak: I dont have, but I can join any ts
    4. What languages do you speak?: Turkish, English
    5. Your role (Cav/Inf/Musk): Cavalry or infantry
    5. Do you want to be a captain?: maybe other event
  9. WFAS Milli Takımının Kaptan Oylaması

İkibiram denilen zürtü.. sen AB falan mısın da kafana göre oylama başlatıyorsun?
    Bu fake hesaplarla yürütülen sahteciliğin âlâsı olmuş oylamayı tanımıyorum.

Eğer lider olmak istiyorsanız önce KLAN KURACAKSINIZ sonra o klanın LİDERi olacaksınız ve en başta WFAS oyuncusu olacaksınız. Bu özelliklerin bi denesi sizde yok. Artık gerizekalı beyninize şunu sokun ki bizim liderimiz Battal Malkoç'tur.

Ha şunu da diyeyim adil bir oylama olacaksa eyvallah... fake hesaplar adil oylamada kullanılamayacağından biz sayıca sizi 5le katlar 10la çarparız.
  10. Milli Takımın Kaptanı Kim Olsun ??

"Ne kadar söylersen söyle, tüm bildiğin karşındakinin anladığı kadardır." diyor ya üstat, düşünüyorum da anlatıyorsun ama anlamıyorlarsa mekanı cennet İmam-ı Gazali geliyor aklıma; "Cahillerle tartışmayın. Ben hiç kazanamadım."...

Ben de sana uyuyorum Büyük İmam. Size başka lafım yok. Kendi kendinize dövünün durun.
  11. Milli Takımın Kaptanı Kim Olsun ??

Erozbey said:
    Kaptanlığa adaylığımı koydum. Varsa yiğit kapışalım. :cool:

adın ne? oyundaki nick'in ne? neden kaptan olmak istiyorsun? geçmiş başarıların neler? seninle iyi anlaşan sözünü dinletebildiğin adamların var mı? hepsinden evvel güçlü bir klanın var mı?

öyle "men komutan olmak istirem" demekle olmaz aslanım bu iş.

sen hiç eli boş mesleği olmayan adamın başbakan olduğunu gördün mü? önce bi marifetini yeteneğini gücünü kanıtla...
  12. Türk Milli Takımı

ikibiram said:
    manas03 said:
    Herkese merhabalar, saygılar, sevgiler...
    Yapılan tüm yorumları okudum şunu belirtmeliyim ki SAYGI, SEVİYE taban, TERBİYEsizlik ise tavan yapmış durumda. Öncelikle insanların ırkını, dinini gözeterek onlara değer BİÇEMEZSİNİZ! Mevzuya gelecek olursak da davet edilen kişi yani turnuvayı düzenleyenlerin başımız olarak kabul edip kendisine davet gönderdikleri ve ADİL bir oylama yapıldığı vakitte de seve seve başımız olarak seçebileceğimiz, ayrıca liderlik yeteneği kendisinde fazlaca var olan ve bu işlerle uğraşabilecek en yetkin kişi olan Şevket Ağabey'imizdir. Dahası adamlar biz Türkleri adam yerine koymuş ancak birkaç zirzop insanın gelip birliğimizi, dirliğimizi, düzenimizi bozmaya çalışması da bir o kadar düşündürücüdür!! Burada gerçek bir milli müsabakadan söz ediliyor. Eğer siz de geçek birer milliyetçiyseniz takımda var olmak istediğinizi bildirin. Yok eğer takımda olmak istemiyorsanız da bu mevzu açılmadan evvel uğraştığınız işe devam edin. Hayırlı günler dilerim.

GrandTURK_TR_Referee - /BNET_westre Dünya ve Sezon birincisi/

sizin harbi sorunlarınız var

(Bazılarını adam yerine de koymamak lazım ya neyse)

Bak koçum. Bu kadar karalama çalışmaları yapacağın yerde öğretmeninin verdiği Performans ödevlerini yapsan yüksek dereceyle okulu bitirirsin.

Başka muhatap arama sorunu en çağdaş şekilde çözebileceğin kişi benim. Herkesin yazdıklarına yorum yazıp millete laf salatası yapma. Bana söyle sorununu ben çözerim.

Diyosun ki oylama yapalım. Ben de diyorum ki ikinci bir adayı çıkar, ortak bir TeamSpeak'de buluşalım ve oylamayı yapalım.

Eğer başka bir adayın yoksa da millete çamur atmayı bırak ve milli takımımıza ne yaparsam destek veririm onu düşünmeye başla.
  13. Milli Takımın Kaptanı Kim Olsun ??

Herkese selamlar,

Şunu belirteyim ki buradaki her insana en az sizin bana saygı göstediğiniz kadar saygılıyım. Herkesin kendi fikrini öne sürmesini de destekliyorum.

Buradaki yorumlardan anladığım kadarıyla siz Mill Takımın başına birinin seçimle gelmesini istiyorsunuz. Emin olun bunu ben de istiyorum. Hemen de ekliyeyim benim oyum Şevket Abi'den yanadır. Sözlerinizden de açıkça anlıyorum ki siz Şevket Abi'yi desteklemiyorsunuz. Olabilir çok doğal desteklemek zorunda değilsiniz. Ancak benim merak ettiğim mevzu sizin desteklediğiniz aday kim? Bu kadar savunmanın yanında sizin "Ben adayım" diyen ve liderlik özelliği olan başarılı kişileri destekliyor olmanız gerekmez mi?

Tüm bunlardan sonra, yani yeni bir aday olmadığı halde ve Şevket Abi'nin arkasında çok büyük oy topluluğu olduğu halde, Şevket Abi'mize karşı yapmış olduğunuz entrikalar tamamen onu karalama çalışmalarınızdır.

Son sözüm de şu. Şu andaki Türk Milli Takım lideri "Ben de adayım ve şöyle şöyle hedeflerim ve şöyle şöyle yeteneklerim var." diyen biri çıkana kadar Şevket Abi'dir. Milli Takıma gelmek isterseniz de bizler Türk Milleti olarak kardeşiz ve kendini Türk olarak addeden herkese de kapımız açıktır.

Selamlar.

GrandTURK_TR_Referee - /BNet_Westre Dünya ve Sezon birincisi/
  14. Türk Milli Takımı

Herkese merhabalar, saygılar, sevgiler...
    Yapılan tüm yorumları okudum şunu belirtmeliyim ki SAYGI, SEVİYE taban, TERBİYEsizlik ise tavan yapmış durumda. Öncelikle insanların ırkını, dinini gözeterek onlara değer BİÇEMEZSİNİZ! Mevzuya gelecek olursak da davet edilen kişi yani turnuvayı düzenleyenlerin başımız olarak kabul edip kendisine davet gönderdikleri ve ADİL bir oylama yapıldığı vakitte de seve seve başımız olarak seçebileceğimiz, ayrıca liderlik yeteneği kendisinde fazlaca var olan ve bu işlerle uğraşabilecek en yetkin kişi olan Şevket Ağabey'imizdir. Dahası adamlar biz Türkleri adam yerine koymuş ancak birkaç zirzop insanın gelip birliğimizi, dirliğimizi, düzenimizi bozmaya çalışması da bir o kadar düşündürücüdür!! Burada gerçek bir milli müsabakadan söz ediliyor. Eğer siz de gerçek birer milliyetçiyseniz takımda var olmak istediğinizi bildirin. Yok eğer takımda olmak istemiyorsanız da bu mevzu açılmadan evvel uğraştığınız işe devam edin. Hayırlı günler dilerim.

GrandTURK_TR_Referee - /BNET_westre Dünya ve Sezon birincisi/
Back
Top Bottom