Recent content by Madrøx

1. Madrøx

noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

1.5.10 üzerinde bir hata var. Onu çözdüğümüzde 1.5.10'u main build olarak yollayacağız. 1.6.0 beta olarak kalmaya devam edecek.
    Bunun aylar sonra fark edilmesi, veyahut yayınlanmadan önce bilerek, yeni sürüm gelmiyor tepkisiyle karşılaşmamak için oyunculara böyle bir sürümü yayınlamak, neden yani?
  2. Madrøx

Balkon Sahnesi Neden Yok?

Tek derdimiz balkon olsa keşke.
  3. Madrøx

Bannerlord Ekran Görüntüleri

O2ZVYj.png
    CKIII havası sezdim, hoş.
  4. Madrøx

Bütün modlarımı türkçe kullanıyorum ve bir eksiklik yok.Eksiklik olması için moda eklenti lazım ki sorun olsun çeviri kısmında.Eksiklik oluncada tilt olurum kullanmam daha iyi dil pakedi güncellenmesini beklerim.
    Çocukların görünümünü ve yaşını değiştiremiyormuşuz ama ya, bu üzdü.
  5. Madrøx

Ne demek dostum :smile:
    NMM'deki Türkçe çeviri 1.5.9 için sanırım betada da denedin mi acaba?
  6. Madrøx

O1r8zc.png
    Kullandığım modları şiddetle tavsiye ederim dostlarım.Bu modlar hakkında istediğinizi sorabilirsiniz.(Kurulum , hata vs.)
    Beni M&B modcularına emanet ediniz!
    Bende mal gibi Detailed character creation'un güncellenmesini bekliyordum, character reload'ı sayende gördüm, sağ ol dostum hayat kurtardın.
  7. Madrøx

Steam Atolyesi

Geçen anılarım depreşti ve gireyim dedim. Windows 10'da sıkıntılı sanırım, birde bu oyun için gelmiş geçmiş en iyi mod Csatádi's Visual and Historical Mod. Atölyede olmasa da dene istersen. Üstüne dahası da gelmez, modası geçti kabullenmek lazım.
  8. Madrøx

Oyunu oynamıyordum uzun süredir. Hükümdar tacı geldi mi gerçekten yoksa mod mudur efenim bu?
    mod tabiki de, tw'nin ekleyeceğini düşündün mü cidden?
  9. Madrøx

Askerlerimin sancak taşımasını istiyorum

Üstad, warband da hanedan zırhları vardı. O zırhı giyince bayrağımızdaki amblem zırhımzıda da oluyordu. Bannerlord da bunu yapabilecek bir mod biliyor musunuz?
    Armor modlarını yakından takip eden biri olarak klan armasını zırha işleyen bir armor modu yok maalesef, zaten hepi topu 3-5 armor modu var kapsamlı.

Vlandiyalı vasalların ve çavuşların giydiği bir zırh var oyunda sancağının rengini alıyor diğer zırhlar gibi ama aslan işlemeli bu, belki ilgini çeker.
    2327-1603646312-1044502742.jpeg
    "
  10. Madrøx

1.5.10 Beta Crash

Nerede, nasıl crash yiyor peki?
  11. Madrøx

1.5.10 Beta Crash

Mod kurulu mu oyununda?
  12. Madrøx

Özel birlik Ağaçları

Bundan mı bahsediyorsun?

12-1585680209-1175296708.png
  13. Madrøx

oyunu guzelleştirecek level atlatıcak guncelleme fikri

ModLauncher'dan dene istersen.
  14. Madrøx

Bear my banner 1.5.10'da çalışmıyor :sad: Hem sancak ekleseler ne olur sanki oyun mu çöker?
    Bende çalışıyor 1.5.10'da.
  15. Madrøx

Öncelikler arasında yer almıyor arkadaşım, bu konuda senin haykırışların modderların kulaklarında yankılanıyor dostum endişe etme:

Bear My Banner - askerler savaşta sancak taşıyor

Ayriyeten, davulcular, korsanlık ve gemi savaşları da modderlar tarafından kesinlikle eklenecektir. İyi bir oynanış için modderları beklemeye devam.
Top Bottom