Recent content by Madrøx

1. Madrøx

SP Musket Era Csatádi's Visual and Historical Mod

Hi guys,
    I appreciate your suggestions. The thing is I rarely can gather much interests to make new things. And what I do is only based my preferences. In addition I can no longer run the game with dx9, only with dx7, thus the quality for me is terrible. Maybe my graphic card got hardware issues or the drivers don't support some old features, I don't know. So it's not very encouraging to make new things without the ability to enjoy my own creations. Despite of this there will be new things.
    Greetings. I know it's been a long time but i want to tell you the solution in case you haven't fixed it yet. Configure > Video > click and actived "Load Textures On Demand". This way you will play on dx9 without crashing issues.

Also, is anyone else actively playing this mod? I just wondered :grin:
  2. Madrøx

WB Face pack olan moda Native faceleri eklemek

Konunun adından pek emin değilim ama yüz paketi içeren bir moda native'deki yüzleri nasıl ekleyebilirim? Face pack'i hoşuma gitmiyor bu yüzden orijinal yüzleri kullanmak istiyorum.
  3. Madrøx

Warband bir çok konuda Bannerlord'dan daha iyi

Bu sorunlar herkesin ortak sorunları, hemen hemen aklı-selim birçok oyuncu böyle düşünüyor. Bannerlord bana kalırsa yeni bir oyun değil Warband'ın remastered hali (yada remake ne derseniz deyin) fazlası değil, Grafiklerde ve mekaniklerde iyileştirme yapılmış. Bu yüzden yepyeni bir oyun demek bana pek mantıklı gelmiyor. Oyunun fazlasıyla eksikleri var, Warband'da olup da Bannerlord'da olmayan birçok şey var dediğin gibi.

Çok uzatmak istemiyorum çünkü denecek çok şey var da sorunları burada anlatmak duvara konuşmak gibi oluyor sadece oyuncular arasında fikir önerilerinin oyuna bir katkısı yok TW'den kimsenin bu sorunları ciddiye alacağını sanmıyorum. Yine de şunu belirtmek istiyorum oyunu tam sürüme çıkardığıklarında çökme sorunu çözsünler gerisini modderlar halleder. TaleWorlds ekibi; sadece tam sürümü sorunsuz çıkartsın çünkü 2,5 yıldır doğru düzgün bir yenilik getiremeyeceklerini her koşulda kanıtlamış oldular. Tek temennim sorunsuz çökme yaşanmadan tam sürümü çıkarmaları! Bunu başarmalarını bir mucize olarak görmüyorum bunu yapmayı başarabilirse, tam sürümden sonra çıkacak muhteşem modlar ile oyun hak ettiği ilgi görecektir, eminim.
  4. Madrøx

Taleworlds Demek Ben Çıkarcam Tam Sürüm Fakat Çökmek Oyun Hala

Tam sürüm çıksa da yapılmış sorunsuz çalışan modları tam sürüm bile kaldıramayıp gıcıklığına çökecek adım gibi eminim. Şuan bile bir kayıt dosyasıyla sorunsuz oynarken diğer kayıt dosyası durduk yere haritada gezerken çöküyor çökme sebebi Campaign.System :d Modlu veya modsuz her şekilde çökmeler yaşanacak tam sürümde de, ve kabahati kendilerinde değil modlarda arayacaklar. Kim ne derse desin Bannerlord olmadı, yok bu sefer yapamadılar.
  5. Madrøx

Bannerlord Zamlanıyor...

Sana tavsiyem üniyi okurken bir iş bulabiliyorsan bulman, köşeye atabiliyorsan para at bir tane sistem al, madem gfn'ye falan bağlı oyunu oynayabilmen itibar etmeden iki üç ayda çok masraflı birisi değilsen alırsın bir sistem.
  6. Madrøx

Bannerlord Zamlanıyor...

250 TL olursa üzer 🥲
    350 olmuş bu arada, Warband'da 90 :d
  7. Madrøx

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

+Armağan Amca güncellemeler gecikti saçma sapan konsollara çıkartacağına önce oyunu adam et sonra çıkartırsın zaman yok🙄😭

- Beklesinler evlat konsolcuları sağmam lazım💰

+ Armağan Amca her oyuna zam geliyor bizim oyuna da yapalım😉😱

- Bi dakka bı dakka

- ZaM mI? 🧐🧐🧐

Bannerlorda güncelleme beklerken zam geliyor gelmeden alın

Yabancı firmalar doların haddini aşmasından Steam'a "yap ulan!" demesinden kaynaklanmıyor muydu o yahu? Armağan ağam hani TR'ye özel fiyat vermişti fix, ohooo ağam bizimlen eğlenir.
  8. Madrøx

Kral ve lordlara kraliyet giysileri [YARDIM]

Teşekkür ederim dostum.
  9. Madrøx

Anladım hocam. Dediğin gerçekten güzel olabilirmiş. Ben uzun süredir hiç denk gelmedim. Bir krallığı kökten overhaul yapan modlar var ama hiç spesifik olarak kralı değiştiren görmedim. Genelde hep askerler üzerinde oynuyorlar. Krallar ölebildiği için sabit bir zırh da ayarlanmaz. Ancak bir krallık için 4-5 farklı kral kıyafeti ayarlayacaksın. Ölünce yerine geçene başka verecek oyun. Ancak hiç öyle bir mod görmedim maalesef.
    Peki manuel kendim hükümdarların kıyafetlerini değiştirebileceğim bir mod var mıdır? Hani Warband'daki Morgh's Tool gibi.
  10. Madrøx

Teşekkür ederim ama bahsettiğim kendimiz için değil krallar ve lordları soylu gibi gösterecek mod paketiydi. Yani benim uğraşmama gerek kalmadan Lucon'a Derthert'e kral tacı giydirecek sırtına pelerin takacak bir mod.
  11. Madrøx

Yok mu böyle bir mod? Kralları ve lordları soyluymuş gibi gösteren (pelerin ve taç) armor modu? Biraz baktım da bulamadım, belki bilen vardır diye buraya yazmak istedim çünkü oyunun çıkışından bu yana her yamada bekliyorum ama TW'nin öncelikleri arasında yok sanırım bu durum.
  12. Madrøx

MP Giriş başarısız sorunu

150 lira verdiğim oyunu neden MP oynayamıyorum sevgili arkadaşlar? https://ibb.co/8mNtC8h Aylardır bu sorunu almamın sebebi nedir?
  13. Madrøx

1.6.0 sürümünde şuan modlar pek yok o yüzden beklemedeyim dostum :grin:
    1.5.10'da mısın? betada çalışan modlar 1.5.10'da da çalışıyor değil mi? 1.6.0'a geçtim ama yok abi modsuz çekilmez.
  14. Madrøx

1.5.10'a 1.5.10 beta harici bir şeyler geldi mi? 1.6.0'a geçmeyi öneren var mı, sırf yine birkaç yenilik için haftalarca mod güncellemelerini beklemek zorunda kalmayayım.
  15. Madrøx

noldu şimdi 1.5.10 betaya ?

Steam üzerinde beta olarak 1.6.0 oynuyorsanız 1.5.10 çıktığında sizin için bir şey değişmeyecektir.

1.6.0 ile gelen yenilikler 1.5.10'da da mevcut mu yani? Boşu boşuna 1.6.0'ı indirip haftalarca modların güncellenmesini beklemeyelim?
Back
Top Bottom