Recent content by MachiavelIi

 1. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bayadır sorulmuyor.
  Yama ne zaman çıkacak? xd
  Öncelikler arasında yok diye biliyorum.
 2. MachiavelIi

  2015'te çıkmış The Witcher 3 bile Bannerlord'dan iyi

  Witcher 2'yi satın aldıktan sadece birkaç gün sonra bitirmiş akabinde aynı heyecanla 3'ü almış biriyim. Neredeyse tanıdığım bildiğim tüm oyuncular da Witcher 3 fanboyu öve öve bitiremiyorlar amma gelgelelim ben 2 saat zor dayanabildim ya. Sevemedim ben o oyunu yok.

  Bannerlord iseeee :wink:
 3. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  çözemedim bu sitede ne yapacağımızı, videolu anlatım var mı veya tek tek anlatabilir misiniz?
  Sağ üst köşede ki My Account seçeneğine tıklayın. Steam hesap bilgilerinizi girerek giriş yapın. Daha sonra yine sağ üst köşede yazan isminize tıklayın My Games seçeneğine tıklayın açılan pencerede Seriallerinizi girin karmaşık bir işlem değil aslında.
 4. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  arkadaşlar ben bannerlordu ve warbandı paket halinde demin aldım(şuan indiriyorum). ama bende bannerlord ve warband rozeti gözükmüyor?
  not: steamı bu hesaba bağladım

  Seriallerinizi bu adreste girmeniz gerekmekte. Ve unutmadan şuan için Bannerlord'un rozeti bulunmamakta.
 5. MachiavelIi

  Resolved Decompression Failure

  Dosya doğrulama yaptım. 10 adet hatalı dosya varmış. Onardım ve sorunum çözüldü.
 6. MachiavelIi

  Resolved Decompression Failure

  Gün içinde gelen 1.6.4 sürümüne güncelledim. Ve hemen akabinde oyuna girmeye çalıştığımda bu sorunla karşılaştım. Çözümü nedir bileniniz var mı?
 7. MachiavelIi

  Yoldaş (Uygarlığa göre)

  Arkadaşlar merhaba. Öncelikle TW ekibinin böyle bir konu ile alâkadar olmayacağının farkındayım. Zaten konuyu açma amacım öneriden ziyade benimle aynı görüşte olan insanların olup olmadığını öğrenmek. Hoş bu da bana bir şey katmayacak ama en azından görüş belirtmiş olacağım. Bir uygarlığı...
 8. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Güncelleme gelmiş. Sanırsın oyun yeniden dizayn edilmiş. Falanca hata düzeltildi, filanca hata düzeltildi. '' 9.38 GB? '' Elle tutulacak bir şey olsa vallahi kırıp paramparça edeceğim Bannerlord'u.
 9. MachiavelIi

  Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -


  Sizin hatayı Google'a yazınca şunu buldum. Aynı problem var. 7. iletide diyorki; 0Harmony dll dosyasını kopyala ve Mount & Blade II Bannerlord\bin\win64_shipping_client folder adresine yapıştırıp, kendi mod klasörü içindeki 0Harmony dll dosyasını sil. Onlar için sorun çözülmüş bunu yapınca ama uyarıyım Nexus Forums'daki bu konu başlığı 5 Nisan 2020'den kalma. Yine de denekten zarar gelmez heralde.
  Tamamdır, ilginiz için teşekkür ederim. En kısa zamanda modülü tekrar yükler detayını yorumlarım.
 10. MachiavelIi

  Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -

  Tuhaf olan şey bende öyle bir seçenek yok maalesef.
 11. MachiavelIi

  Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -

  Edit 2: @MachiavelIi Hocam BearMyBanner en son 2020'nin Ekim ayında update'lenmiş. Dosyalar kısmına geldiğinizde zaten indirilebilecek en son sürümün 1.5.3 için olduğu yazıyor.
  v1.5.9'da sorunsuz kullanan oyuncular varmış ki benim sorunum modülle alakalı değil zaten. 0Harmony dosyası bulunamıyor mu engelleniyor mu nedir onu bu durumda serbest bırakamadım.
 12. MachiavelIi

  Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -


  Ben de mesela BearMyBanner modülünü yüklerken yukarıdaki hatayı aldım. Bahsettiğiniz Fixed Lanc'ı da kullandım ama yok çözüme kavuşamadım bir türlü. Sizin bir fikriniz var mı @TahaKuzgun ?
 13. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bazı kişisel tartışmalar vardı, silmek zorunda kaldım. Ayrıca bu konu moderatörlere "bu işi böyle yapacaksanız hiç yapmayın" deme yeri değil. Tartışma bağlamından çok fazla çıkma eğilimi var, ortam gergin belli ki. Gerek yok böyle şeylere. Gerekli uyarılar yapıldı maalesef. Bu konuda mesaj atmadan önce forum kurallarını ekstradan okumanızda fayda var. Ayrıca bir moderatör konuyu uzatmamanız için size sözlü uyarı yapıyorsa ve siz devam ediyorsanız, normalden daha fazla uyarı puanı alıyorsunuz. Kimse de bu durumdan zevk almıyor. İki mesaj okuyup, mesaj yazıp çıkacağımız forumda, dramaya gerek yok bence.

  İyi forumlar!
  Size özelden gönderdiğim en son ki mesaj ile mesajların toplamı dokuz olmuştur sanırım? Hâtta en son Arda bey ile ortak bir konuşmaya dahil ettik sizi ama yine de dikkate almadınız. İnaktif olduğunuzu düşünmeye başlamıştım. Neyse hevesim de bir önemi de kalmadı zaten artık.

  İyi forumlar!
 14. MachiavelIi

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  8 senelik geliştirmede ortaya çıkan ürün bu ise
  Mevcutta ki Bannerlord geride bıraktığımız 8 senede geliştirilen taslak değil yalnız. İlk başladıkları proje çöp olmuş. Yaklaşık 2 yıldır şuan mevcut projenin üzerinde yeni çalışma yürütüyorlarmış. Hakkaniyetle eleştirelim diye dedim. Ek olarak bence bu proje de çöp.
 15. MachiavelIi

  Zırh Askılığı (Feature)

  Yani olmasa da olur aslında lord salonu çok karmaşık ve karanlık çünkü gözümün önünü görmüyorum bazen. Ama neden olmasın?
Top Bottom