Recent content by Ahmet Yayger

1. Ahmet Yayger

Cavalry Needs a Nerf

Realisticity : What am i ?
  2. Ahmet Yayger

Could anyone make a bedwars map ?

What is happening ? Isn't that my-
    Oh yeah, it is april fool day.
  3. Ahmet Yayger

Bedwars modu mümkün mü ?

Sizce minecraft'taki bedwars oyununun bir benzerini warband'de yapmak mümkün mü ?
  4. Ahmet Yayger

Could anyone make a bedwars map ?

I know there is no any bedwars mod yet but atleast a map like minecraft bedwars would be cool. Maybe in a persistent kingdoms server.
  5. Ahmet Yayger

Could we make a bedwars mod ?

Bedwars is a multiplayer game that can be made in minecraft servers. If you don't know, you can learn it from youtube. Is it possible to make a mod for warband, that adds bedwars etc. ? Maybe we can change a few things to make it fit warband.
  6. Ahmet Yayger

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Merhaba, bayardır oynuyorum modu ama sanırım krallık kurduğumuzda kendi askerlerimiz olusturma modu aktif değil en azından ben göremedim. Böyle birşey var mı yoksa modda bu özellik yok mu?
    Eğer bu özellik yoksa hayal kırıklığına uğrayabilirim... Umarım yok ise eklenir.
  7. Ahmet Yayger

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Örneğin ben oyuna girdikten bir süre sonra hiçbir krallığa dahil olmama durumuna fazla katlanamıyorum çünkü bir avuç haydutla uğraşıp duruyorsun bir krallığa dahil olmadığın ve serbest takıldığın durumda neredeyse oyun bize hiçbir şey sunmuyor
    Haklısınız. Mesela ben kendi krallığımı kurabilmek için bağımsız gezip gelişmeye çalışıyorum, liderliği yeterince yükseltip kalabalık bir ordu kurana kadar tek başıma kale almam imkansız.
  8. Ahmet Yayger

If TaleWorlds would make a VR game ?

How would it be if TaleWorlds would make a VR game ? Could it be better than the other vr medieval fighting games ? What would make it different ? Lets talk about it.
  9. Ahmet Yayger

Asker veya Eşya nerede saklanır ?

Yapcak bişey yok reis. Adamlarınla birlikte savaşcan mecburen. Bi kale alana kadar en azından.
    Hocam belki bir yolu varsa söyleyen çıkar bekleyelim.
  10. Ahmet Yayger

Kardeşim, selamun aleyküm. Askerlerini her şeyden önce ALLAH'a emanet etmelisin. Yani böyle sorularla bana gelme. Tabi bana gelmedin zaten. Sonuçta Güzin abla falan değilim ben.

Kardeşim, ben mount and blade-i modlu oynarkene haydut sığınakları vardı. Öldürüyordum, sonra sığınağa adamlarımı bırakıyordum. Normal mount and bladede de olması lazım. Sen haydut falan takip et bi sığınak bul. Ama var mı tam emin değilim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sen son gelişmeleri bana aktar hallederiz reis. Hadi eyvallah.
    Sığınakta herkesi yendikten sonra ganimetleri (silahlar zırhlar vesaire) topluyorum sonrasında orası yok oluyor.
    Eğer kurtarılmış esirler menüsünü diyorsanız oraya koyunca yok olup olmayacaklarını bilmiyorum.
  11. Ahmet Yayger

Bazı görevlerde (mesela düşman kalesinden mahkum kaçırma gibi) esir alınma veya zindana atılma riskim çok yüksek olduğu için askerlerimi, yoldaşlarımı ve değerli eşyalarımı kaybetmemek için bir yerlere saklamak veya emanet etmek istiyorum. Eşyalarımı Reyvadin şehrinde açtığım demircide...
  12. Ahmet Yayger

Tundra Haydutları sığınağını bulma görevi

Lord Belgaru'dan görev aldım, Rivacheg şehri civarlarındaki haydutlarla ilgili. Sığınağı bulması imha etmesi falan kolay ama ne zaman veya nasıl kuracaklarını bilmiyorum. Kurmaları için ne yapmam gerekiyor ? Beklesem zamanla kurarlar mı ?
  13. Ahmet Yayger

Can you give me the map battle sound.

Guys i found it somewhere now,i can close the topic.
Back
Top Bottom