Recent content by Lothbrok93

1. Lothbrok93

Need More Info Low FPS and Fps Drop

https://i.hizliresim.com/hpcc73f.jpg

I putted this pics for different reason. Even though the settings are high and highest, the battlefield feels like mud. the image is not clear.
    It seems like there is crystallization in the sea as well. Even though the sea settings are high, there is distortion in the image.
  2. Lothbrok93

Need More Info Low FPS and Fps Drop

Hi guys, Before last version I play this game around 80-90 fps in campaign map and in the battlefield around 60-70fps. ( you can see below pics for graphics. ) But at new version ( 1.2.8. ) it being 40-50 fps in campaign map and in the battlefield around 25-30 fps. I don't know why. My GPU...
  3. Lothbrok93

Güncelleme sonrası FPS Düşüşü

merhaba
    yabancı foruma girebilirsin destek için buraya kimseler bakmıyor
    adamlar kendi açtıkları konuları dahi takip etmiyorlar
    hatta teknik destek kısmına en son 2 yılı geçmiş mesaj attıkları
    o sebeple oyuncularda dağıldı gitti lanet okuyup

:grin::grin::grin: bir oyun kendi emekleriyle nasıl yok edilir örneği oldu resmen. yine de teşekkürler yol gösterdin en azından.
  4. Lothbrok93

oyun bittiği gibi forum da bitmiş. bir tane yardım alamadım çok enteresan.
  5. Lothbrok93

Arkadaşlar bu konuya yardımcı olacak birileri yok mu acaba ? Oyun içi grafikleri bıraktım. Görüntüde özellikle denizde nehirde garip bir kristalleşme var. FPS geçen muharebede 25 30 lara kadar düştü.

[url=https://hizliresim.com/sa1b39s][/URL]

[url=https://hizliresim.com/4r39kxg][/URL]

[url=https://hizliresim.com/1ncv0tn][/URL]

[url=https://hizliresim.com/hlowu5w][/URL]
  6. Lothbrok93

Arkadaşlar merhaba, Son gelen güncellemeden önce kalan bir oyunum vardı, o oyuna devam ederken FPS 70 lerde seyir ediyordu. ( belki daha fazla) Fakat yeni oyun açmak istediğimde son gelen güncelleme de etkin oldu tabi ve sefer haritasında fps 30 larda seyir etmeye başladı. 30-40 arası gidip...
  7. Lothbrok93

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bence yeni güncelleme getirmesinler :d bıraksınlar modcular yapsın mod vs. ya da artık dlc felan getirsinler onunla uğraşsınlar. şu istinia felan görevi ( dünyanın oyun camiasındaki en saçma görevi ) hala niye kaldırılmamış başka bir senaryo yazılmamış hayret. bırakın bari modcular uydursun bir görev.
  8. Lothbrok93

1.1.2 Yamasında Çalışan Modlar.

bu modları nereden indirebiliriz ? ne olduklarını nereden görebiliriz ? bir yerde gördüm fakat kaydetmedim. alevli oklar acayip hoşuma gitmişti kuşatmada.
  9. Lothbrok93

Evet steamdeki erken erişim yazısında da yazıyordu hepsinin birbirinden farklı olacağı. Eğer gerçekten farklıysa ortada emek var umarım o kadar farklı yeri görmek için öylesine gezmek dışında bir sebebimiz olur

farklı derken neyi kastediyorsunuz ? şehirlerin içiyse imparatorlukta bile şehir yapıları farklı abi.
  10. Lothbrok93

valla oyunda casus görevi olunca bayıla bayıla yapıyorum :d böylelikle şehrin içini gezmiş görmüş oluyoruz. yapımcılar Allah aşkına şehir görevleri verin gezelim şu güzel şehirlerinizi. şehirleri müthiş yapmışlar çünkü.
  11. Lothbrok93

anladım, zaten gördüğüme göre ordu büyüklüğü bayağı fazla bu yüzden 2x de kasması normal bana kalırsa

Hocam hangi ayarlar ve kaça kaç savaş büyüklüğü?

ordu büyüklüğü 800 . 2x de kasması olayının normal olması konusunda haklısınız bir şey diyemem. hızlı işlem yapıyor çünkü. kenara sote bir yere çekince kamerayı o kadar yapmıyor onu gördüm :d

ayarlar çok yüksekte. sanırım en yükseği o. keskinleştirme oranı 90 da. bir de en altta amd ile ilgili olan görüntü şeysini 100 den 85 lere çektim. o kadar kalanların hepsi max ayarda. dün çok enteresan bir durum oldu fps 30 larda kilitlendi haritada felan da öyleydi. sadece savaşta değil yani. oyunu kapadım tekrar açtım. fps 60 a kilitliydi onu 80 e çıkardım. sonra baktım 80 de kaldı. düşmedi aşağıya. sadece işte şu şehre girerken vs bir aksiyon yaparken ani fps düşmesi oluyor o kötü 30 a düşürüyor sanırım. o tiki de kaldırdım ama yine yapıyor ara ara. haritada mesela duruyorum. hareketlenirken aniden kasıyor 1 sn felan. hoş görüntü değil o bakımdan söylüyorum. bence oyunda hala fps kaynaklı bu sıkıntılar var.
  12. Lothbrok93

Ana oyundan umut kesildi sayılır da, sword and musket modunu steam harici epicdekiler de oynayabilecek mi bilginiz var mı ? Discord sunucularına girdim ama general chate yazdırmıyor saçma bir şekilde regiment sayfasına yönlendirdi mecbur buradan sorayım dedim.

üstad şunun mantıklı açıklaması var mı ?
  13. Lothbrok93

msi afterburner yüklerseniz işlemci ve ekran kartı kullanımlarına bakarak daha detaylı bilgi verebilirim hocam, bunun dışında 2x e almak bayağı sistemi yoruyor çünkü simülasyon 2 kat hızlı gerçekleşiyor

Üstad onunla bakıyorum yeni ekran kartı nasıl vs diye. 70 fps de 50-60 derece sıcaklık. hem işlemci hem ekran kartı. kullanım da %70 lerde oluyor. dediğiniz gibi bence hangi ekran kartı olursa olsun 2x yapınca bu kasıntıyı veriyor sanırım.
Back
Top Bottom