Recent content by LordOsuranBoğa

1. Alttaki üyeye ne sormak isterdin?

Bizim köylü :razz:

mikrosoft mu mokrosoftmu ?
  2. Warband Görev(Acil)

Yahu ben layd veraylan evlendim 6-7 gunde bir ziyafet vermeye başladım ama ne bi masa ne bi şölen nede kilerden yiyecek azaldıını gördüm ama lordlarla fln aram düzeldi yani :grin:
  3. Alttaki üyeye ne sormak isterdin?

soru çok karıştı anlayamadım :grin:
  4. Alttaki üyeye ne sormak isterdin?

öpülmemeyi tercih ederim :grin:

Sen Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdanmış mısın ?
  5. Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

Sıra bende :grin: ;

Bir gün Lord Osuran Boğa 160 kişilik ordusuyla Rodok krallığının Tek kalan kalesine saldıracaktı Rodok Krallığından 10 lord oradaydı ve Kral Grevathı unutmamak lasım :grin: İlk olarak merdiven inşa etmesi gerekti bu arada 5 lord kaleden çıkıp hain bir pusuya düşürdü ama 5 lordda toplam 200 adam wardı Osuran Boğa ilk olarak kendi adamlarının yararına okçuları öldürdü . Sonra süvariler ve en son yerde kalanları öldürdü ve savaşı 40 kayıpla atlatan osuran boğa saldırmadan 1 gün beklemeye karar verdi bu arada Kral Harlus yardımına yetişti arkasında 10 lordla :grin: ve zafer kaçınılmak olmuştu . . . şafakta osuran boğa en önde kaleyi feth ettiler ve kral harlus kuşkusuz kaleyi Osuran Boğa ya verdi Eh pek işime yaramadı ama olsun o kdr :grin: maraşeliz
  6. Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

lord_baron said:
    Iyi madem istiyorsun bi tane yazalım Birgün Svadya krallığının mareşali Lord Baron Kergit krallığının yöneticisi Sancar Han tarafından testpit edildi Onların Toplam ordular 812 Kişiydi Fakat Lord Baronun ise 172 Bu savaş namıdeğerdi. Kergitlerin bir esiri ise Lord mirchaud ve Kral Harlaus idi Bu iki önemli kişi Arkadaşıydı. Savaş başlamıştı Sancar Han Ileride Olmak Uzere Saldırıya Geçti Savaş 4 saat sürmüştü
    Lord baronun tüm askerleri katledilmişti fakat Sancar Han'ın Askerleri 120 Taneydi Bu Destansı savaş ise 6 Saat sürdü Lord Baron Çok Yara Aldı Koltuklanmış kargılardan oklara kadar. Son kalan Gücüyle Lord Baron 119 Askeri Tek başına Atıyla birlikte katletti son olarak Sancar Hanla Bir Düelloya tutuştular Savaşı Lord Baron Kazandı Ve En iyi Arkadaşını ve Kralını kurtardı kurtarmasıyla birlikte Kergit Hanlığının Mareşalini Ele Geçirdi. Bu destansı savaşın sonunda Büyük bir ders verildi :grin:D

yuh böle bişeyin olması neredeyse imkansız xD ya sende hack war yada en kolay modda oynuyosun  :mrgreen: ama destansı bi hikaye :grin: gzl olmuş eline sağlık
  7. ZİYAFET SORUNU ÇOOK ÖNEMLİ

Walla ben hiç bilmiyodum ilk dandik wersiyonu almışım sonra örendim orjinali buldum I LoVe Lady Vera :grin: babası bi ara maraşeldi wermiyodu normal lord olunca hmn werdi çakal :razz: Eed ziyafet için bn kilere 10 şarap 10 bira :grin: hurma ws ne bulduysam koydum her üründen en az 2 tane war
  8. oyunda çözemediğim ard arda bir kaç problemim war bakarmısınız?

1)Ben oyunun 1.011 sürümünü oynuyorum yükseltme dostasını indirdim ama sizde oyun kurulu değil diyor ? 2) bazıları warband fln diyo oyunun başka bi sürümümü o ? 3)1.011 de evlenme yokmu ? 4)Bana hanları dolaş dediler ama 1 tane bile şair bulamadım ? 5) oyunda 96. günüm maraşelim bir yerde...
  9. Evlenmes :S yardım lütfen

Lord klargusun kızına bakıcam bakalım olucakmı
  10. Evlenmes :S yardım lütfen

bu yemekleri nası bulucam nası örenicem bu arada adım LordOsuranBoğa ismimden olabilirmi ? Ben bi yemek yapsam ? artık kralı bile dize getirdim çünkü :grin:
  11. Evlenmes :S yardım lütfen

sürüm 1.011 kızda 2 seçenek çıkıyo 1. yardım edebilirmiyim ? 2. biriyle aram bozuk :grin:
  12. Evlenmes :S yardım lütfen

Oyunda nam +1000 :D swadyalılarda maraşelim  8-) ama ne haltsa şu gezgin şair ozan ne halta bi türlü bulamadım gitmediim han kalmadı düşman şehirlerine bile girdim yani :D Kızıda ayarlıyom daha hiç şiir okumadan 35 yaptım şirrler olsa 10000 şiir olsa hepsini ezberlettiririm :D Bunları nerde...
Back
Top Bottom