Recent content by Lalaitha

1. Lalaitha

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

foruma ara veriyorum. bir sıkıntı olmazsa sanal ortamlara ancak lise mezunu olduğumda geri döneceğim. :smile: kendinize iyi bakın.
  2. Lalaitha

Yoldaşlar

kendimiz yapabiliyorsak güzel bi hatun yoldaş yapıcam. sonra evlenemiyor oluşumuzdan dolayı platonik bir aşk yaşayacağız. hikayenin sonunda baş karakter efkardan hunharca içecek ve sonunda gidip nam ve idari hak uğruna bilindik bir lordun kızıyla evlenecek. umarım sp hikayesi iyidir de bunlara...
  3. Lalaitha

Bannerlord Beta Kodu Yardımcı Olur Musunuz? Lütfen

hacım millet dizmiş iki yüz saati ve sen sadece izliyorsun fena koyuyor adama. fena koyulan o adam ben oluyorum bu arada.
  4. Lalaitha

Warband; Dostların Aldığı Hasar.

piyade olarak nord kahramanı ağırdır. mızraklı birlikleri piyadelerden ayrı grupta yönetmeni öneririm. yoksa yok önden gitti telef oldu falan çok emeğin yanar. bence iyi rodok - nord piyade kombinasyonu. okçu olarak ilk fırsatta al o okçuları hepsini çöpe at. muhtemelen savaş bitince...
  5. Lalaitha

Korona Virüsünden Korunma Yolları

maskeye olan görüşümü şu video değiştirdi.
  6. Lalaitha

Bahar Lakırtısı

kanıtla. :shifty:
  7. Lalaitha

Dînî Tartışma

benim zaten geç aydınlanmamı sağlayan senin inandığın o "mucizeler". lisenin ilk senesi yatılıyken sene sonuna doğru bolca zamanım vardı. ben de bu zamanımı dinim üzerine düşünerek geçireyim dedim. islam tarihini falan detaylıca araştırdım o dönem. bu araştırmam iki hafta sürmüştü. bu süreç...
  8. Lalaitha

Hayalinizdeki modu yazın.

ya bak çok bir şey istemiyorum gerçekten. böyle kral olunca kral olduğumu oyun bana hissettirsin yeter.
  9. Lalaitha

Açlık ile kale/şehir fethetme

evet karşınızda bunu yapan bir sazan var. o kadar bekliyorsunuz ve sonuç olarak açlığa dayanamayıp kaledeki garnizon dışarı çıkıyor ve sizinle son gücüyle kale önünde normal savaşıyor. ne hayallerle kuşatıp beklemiştim anasını satayım.
  10. Lalaitha

Bahar Lakırtısı

kabul etmiyorum krdşm uykuya tam daldığında dakikasına kadar saati biliyor muydun? on yedi dakika kısmı şaibeli.
  11. Lalaitha

Dînî Tartışma

canım abim aynı şeyi diyoruz o zaman. benim zaten keyif çattı diye girdiğim paragrafın başında şahsi görüşüm diyorum. o kısım zaten benim öznel görüşüm islam'a olan. tarihsel olarak araştır dediğim kısım ise bundan ayrı, bana göre her din bulunduğu topluma göre şekillenerek ortaya çıkmıştır...
  12. Lalaitha

Dînî Tartışma

kast ettiğim şeyi bal gibi anlamana rağmen olayı hala sidik yarışına çeviriyorsun ya da daha kötüsü okuduğunu gerçekten anlamıyorsun. zibilyon paragrafta anlam kitabı var, al çöz belki işini görür öğrenmenin yaşı yoktur. hem kim bilir, belki bu yüzden kur'an'a inanıyorsundur. ayrıca şucusun...
  13. Lalaitha

Dînî Tartışma

okuman da çok umurumdaydı zaten. :lol: seni çözdüm, senin ruhunda tek adama tapınma var. nasıl ki hayatta muhammed'e ve esaslarına tapıyorsan bu konuda da weber'e ve görüşüne tapıyorsun. çünkü istediğin yönde konuşuyor. weber de görmedi. bağnaz olma. ona buna bağlanma. kendin düşün...
  14. Lalaitha

Dînî Tartışma

"ya yanarsam?" diye inanıyorsan hiç inanma. imanda esas kalpten inançtır. pascal usulü kumar oynamak iman değildir. peki bir şeyi kabul etmek için tamamen bilgi sahibi olmak gerekmez mi? muhammed'e göklerden melek aracılığıyla allah'ın emirleri indiğinde orada mıydın, gördün mü indiğini...