Lalaitha's latest activity

• Lalaitha
    foruma ara veriyorum. bir sıkıntı olmazsa sanal ortamlara ancak lise mezunu olduğumda geri döneceğim. :smile: kendinize iyi bakın.
  • Lalaitha
    Lalaitha replied to the thread Yoldaşlar.
    kendimiz yapabiliyorsak güzel bi hatun yoldaş yapıcam. sonra evlenemiyor oluşumuzdan dolayı platonik bir aşk yaşayacağız. hikayenin...
  • Lalaitha
    hacım millet dizmiş iki yüz saati ve sen sadece izliyorsun fena koyuyor adama. fena koyulan o adam ben oluyorum bu arada.
  • Lalaitha
    piyade olarak nord kahramanı ağırdır. mızraklı birlikleri piyadelerden ayrı grupta yönetmeni öneririm. yoksa yok önden gitti telef oldu...
  • Lalaitha
  • Lalaitha
    maskeye olan görüşümü şu video değiştirdi.
  • Lalaitha
    Lalaitha replied to the thread Bahar Lakırtısı.
    kanıtla. :shifty:
  • Lalaitha
    Lalaitha replied to the thread Dînî Tartışma.
    benim zaten geç aydınlanmamı sağlayan senin inandığın o "mucizeler". lisenin ilk senesi yatılıyken sene sonuna doğru bolca zamanım...
  • Lalaitha
    Lalaitha replied to the thread Hayalinizdeki modu yazın..
    ya bak çok bir şey istemiyorum gerçekten. böyle kral olunca kral olduğumu oyun bana hissettirsin yeter.
  • Lalaitha
    evet karşınızda bunu yapan bir sazan var. o kadar bekliyorsunuz ve sonuç olarak açlığa dayanamayıp kaledeki garnizon dışarı çıkıyor ve...
  • Lalaitha
    Lalaitha replied to the thread Bahar Lakırtısı.
    kabul etmiyorum krdşm uykuya tam daldığında dakikasına kadar saati biliyor muydun? on yedi dakika kısmı şaibeli.
  • Lalaitha
    canım abim aynı şeyi diyoruz o zaman. benim zaten keyif çattı diye girdiğim paragrafın başında şahsi görüşüm diyorum. o kısım zaten...
  • Lalaitha
    kast ettiğim şeyi bal gibi anlamana rağmen olayı hala sidik yarışına çeviriyorsun ya da daha kötüsü okuduğunu gerçekten anlamıyorsun...
  • Lalaitha
    okuman da çok umurumdaydı zaten. :lol: seni çözdüm, senin ruhunda tek adama tapınma var. nasıl ki hayatta muhammed'e ve esaslarına...
  • Lalaitha
    "ya yanarsam?" diye inanıyorsan hiç inanma. imanda esas kalpten inançtır. pascal usulü kumar oynamak iman değildir. peki bir şeyi...