Recent content by Lacoste

1. Lacoste

Resolved companions are never seen before

for me in turkish i cant see a single NPC location but when i switch to english it appears.

(turkish for arda) Bende türkçe ararken bir npciyi bu kardeşim veya her hangi bir lord olsun en son bugün görüldü ya da Daha önce hiç görülmemiş yazıyor ama aynı karaktere ingilizceye geçip bakarsam yerini gösteriyor.
  2. Lacoste

Resolved Game lost even though we killed the entire enemy team

same **** here.It was beast match. One of our good player clutch the round but the game didint let us win because the same bug. The DEVS OWE US ONE! edit: it was weekend cup final match my mistake sorry. if we win this one we could have won that who knows :grin:
  3. Lacoste

EU Skirmish Completed Bannerlord Draft Cup 2 [BDC] (56/56)

Name : Tormatun(Lacoste)
    Nationality : Turk
    Main Class : İnf(shock)
    Steam Link : https://steamcommunity.com/id/Tormatun/
    TW ID : Lacoste#8138
  4. Lacoste

MP Native cRPG

hey Armağan bu modun çıkması için ne yapman gerekiyorsa yap. yoksa bu oyun elinde patlayacak. bannerlord multiplayerda warband mercmod'dan daha az insan var..
  5. Lacoste

Resolved Direct3D 11 device has been removed or reset hatasının çözümü ve neden olduğu

Maalesef daha önce hiç amd kullanmadım menüsü falan nasıldır hiç bir fikrim yok.
  6. Lacoste

In Progress Savaşta Karakterlerin Siyah Kareler Şeklinde görünmesi - Bug

Bu hata first persona alıp tekrar çıktığınızda gidiyor. Yaşayan arkadaş varsa aklında bulunsun.
  7. Lacoste

Resolved Direct3D 11 device has been removed or reset hatasının çözümü ve neden olduğu

Arkadaşlar öncelikle bir çoğunuzun bu hataya denk geldiğini gözlemliyorum. Aynı şekilde betadan beri bende de vardı bu hata. Bunun çözümünü deneme yanılma yolu ile bir şekilde bulduğuma inanıyorum öncelikle olayı yazılı olarak açıklayayım. Benim Monitörüm çok eski bir model 240hzlik bir monitör...
  8. Lacoste

EU Sunucularında Sabit 700 Ping

dalgalansa daha kötü kanka. Şaka bir yana trafik olsa dalgalanma olur. Sadece beyin jimnastiği yapıyorum. Bulunduğu bölgenin yurt dışı çıkışlarında bir problem yaşıyor olabilir. Sağlayıcısı ile konuşup bilgi almaya çalışsın.
  9. Lacoste

Arkadaşlar öldüm bittim bir bakarsanız iyi olur

Dosyaları doğrulamayı dene, eğer işe yaramazsa sil tekrar yükle, oda işe yaramazsa hak gg. :confused:
  10. Lacoste

c-RPG

c-rpg modun yapımına başlandığını biliyoruz. Ancak önceki oyunda yapan ekip(donkey crew) kendi oyununu çıkardığı için(Last Oasis) yeni bir ekip yapmaya çalışıyor. Bana sorarsanız bir kaç tane daha benzer mod çıkacak ve arasından en iyi olan (kişisel tercihlere göre) tutacaktır. bu süreçte minimum 1-2 ayı bulur gibi geliyor. Yabancı forumlardan okuduğum kadarı ile yeni modlama sistemi farklı bir programda(C#) ustalık istiyormuş. Anlayacağınız kısa sürede çok fazla mod gelmesini beklememek lazım. Warband modcuları bildiğim kadarı ile başka bir altyapı kullanıyordu. c-rpg için güncellemeleri kendi discordlarından takip edebilirsiniz. Kanalda yetkili olmadığım için attığım link maalesef 1 gün geçerli olacaktır.
    Yapan ekiple ilgili şunuda belirtmek isterim. Mod kendilerinde kalsın diye kimseden yardım istemediklerini gözlemliyorum. Bu durumda beklentimi oldukça düşürüyor. Discordda yaptıklarından bahsederken herhangi bir forumda konusu bile mevcut değil halen daha. Çok kaliteli bir şey beklememek lazım.
  11. Lacoste

beta.taleworlds.com

Noudelle said:
    u ruin the spoiler damn you
  12. Lacoste

beta.taleworlds.com

omg i love the haters who spit what i wrote but not every single recruit who intend to sign this forum after 2019 cant be old players like you all said.. some was lucky to get know someone who can give them a key. and played the beta only for 2hours or such then left. You all missing the point of a beta process they should give the keys people who gave their time most and ask them how does it feel to you.. right ? Its also better for newbies, when the game lunch we (i mean expert warband players) tell the bugs and how the game feels compare to warband with that data devs change/fix/improve it they will play a better game not buggy only one map 5v5 fight ****.. so it will preclude game is not that good shouters

ALSO  YES I AM AN EXPERT WARBAND PLAYER DEAL WITH IT
  13. Lacoste

beta.taleworlds.com

what was ur name on crpg i played that mod since 2011 :grin: and i do not know you

what ever u are a exception for me most of recruits have and they even not played warband before for sure
  14. Lacoste

[BİTTİ] Rastgele 10 adet Steam anahtarı çekilişi

mesaj geldi e mail den gördüm ve bannerlord sanıp millete hava attım. umarım bütün şansımı burda harcamamışımdır bu arada key için teşekkürler
Back
Top Bottom