Recent content by KursuN

1. KursuN

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Kayıtlı dosyam yok fakat önerim cheatmenu ile halletmen
  2. KursuN

WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Zendar yakınlarında karşılaşılıyor yaklaşık 100 kişiler çoğu özgürlük şovalyesi aralarında onurlu gladyatörde var sanırım
  3. KursuN

Light and Darkness 2. Bölüm Çıktı

2019 geliyo hala yok :razz: :razz:
  4. KursuN

ChronoFace said:
    bişey sorcam da ben şimdi herşeyi yaptım odesa ya git dedi ama gemi alamıyorum yardım edicek varmı
    harlaus verecek.. :grin:
  5. KursuN

KyrieIrving said:
    KyrieIrving said:
    Modu yeni oynamaya başladım gerçekten harika olmuş ama şu Zendar a felan girince TAB a bastığımız zaman, Şu anda ayrılamam olayını düzeltseniz iyi olabilir farklı kaydet yapınca düzeliyor da ben oyunu kaydetmeden çıkma hakkım olmasın şeklinde oynadığım için genel de bazen oyunu kaydetmeyi unutuyorum problem oluyor  :grin: :grin: :lol: :lol:
    Bide bu senaryo içinde Kral Harlaus beni esir alınca benim bütün yoldaşlar gitti ve hiçbirini bulamıyorum şimdi, gezgin e soruyorum bilmiyor onlar tamamen gitmiş mi oluyor ?  :cry:
    benim bildiğim geri alamıyacaksın aynı şey normal savaşlarda esir düşüncede oluyor.  bu modda bazı buglar var böyle.. :iamamoron: :iamamoron:
  6. KursuN

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

modun harita değiştirilmemiş versiyonu kalradyada geçen hali varmı :?: :?: :?:
  7. KursuN

bende bir bilgi vereyim. karanlık tarafa durhua imparatorluğuna katılınca zendarı fethettikden sonra birader ve kont arasies haritada özgürlük şovalyeleri olarak dolaşıyor ordusunda özgürlük şovalyeleri ve onurlu gladyatörler var.
  8. KursuN

khalhamza46 said:
    Eğer Zendarı savunduktan sonra kara intikamcıları avlamaya devam ederseniz arrasies size bir müddet sonra Şam Çeliği Zırh takımını,
    biraz daha devam ederseniz 'tüfeng' (zarar 50 isabet 90 hız90) diye bi' silah veriyor onun cephanesini silah kaçakçılarından temin edebiliyorsunuz(hanlarda bulunuyorlar)

tüfengi bilmiyordum şam çelik zırh takımını biliyordum eyvallah. :grin: :grin: :grin:
  9. KursuN

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

bu moddaki özellikler nativede kalradyada olan versiyonu olsa güzel olur ama harika bir mod tebrik ederim. :grin: :grin:
  10. KursuN

-harika bir rehber 5 kere bitirmeme rağmen her seferinde okurum.  :smile:
Back
Top Bottom