Recent content by kurmayalbay

1. Sistem gereksinimleri

Oyunun hiç açılmadan carsh hatası vermesinin sistem ile alakası var mı bilgisi olan var mi
  2. Windows 10

YusufPasha said:
    Windows 10 ile alakası yoktur yüksek ihtimal bende Windows 10 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor. Başka bir şey olabilir.
    teşekkür ederim cevap verdiğin için nevyaptıysam olmadı ya Windows 7 kürüyorum oluyor 10 da hep aynı
  3. Windows 10

Arkadaşlar Windows 7 de açılan oyun 10 da açılmıyor çalışmayı durdurdu hatası alıyorum uyumlulukla çalıştır bu forumdaki herşeyi denedim olmuyor  oyunu defalarca kurdum yok not: oyun orjinal
  4. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Daha önce yazıldımı bilmiyorum. Köy yağmalarken bizzat köylüleri keserek üstlerinden evlerinden eşya alma seçeneği olsa güzel olur.
  5. Bir Uzmanın Tavsiyeleriyle:Warband Oynamak(Hilesiz)

Benim konum hortlamış =) yine
  6. Sınır Vakası olayı.

Klargus,Harlaus,Beranz gelse 700 ü buluyor =). 150 savadyalı şövalye ile uğraşılırmı =). Nord kalkan duvarını yarıyorlar.
  7. NPClerin Lord olunca kullandıkları asker ırkını değiştirme?

Bilen yok sanırım asker adı değiştirme ülke adı değiştirme hepsi var bunu bir türlü bulamadım
  8. NPClerin Lord olunca kullandıkları asker ırkını değiştirme?

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi mesela Aleyen Veagir askerleri kullanıyor onu nasıl Sarranid askeri kullanmasını sağlarım hangi dosyadan oluyor bilen varmı.
  9. oyunda kasma sorunu

Bende de vardı sinir oluyordum. Format atınca düzeldi.
  10. Full okçu ordu

Ful okçulardan oluşan bir orduyla kendinin 2 katı bir orduyu kolayca yenersin ama savaş uzun sürer nasıl yenerim dersen düşman birlikleri okçulara yaklamasına yakın savaştan geri çekilerek tabi bunu tab tuşuyla yapmayacaksın savaş alanından ayrılacaksın.
  11. Dragon Age

Arkadaşlar Tank Savaşcı ve Rogue statları nasıl olur.
  12. Dragon Age

Witch Haunt nasıl yükleniyor arkadaşlar error veriyor yüklenirken
  13. Dragon Age

Arkadaşlar bu Morrigan p.ç beni yıktı resmen son savaşı oynayacak gücüm kalmadı. Kltk benden çocuk istedi arcdemon ruhu içine girecekmiş de bende kabul etmedim oda grubu ve beni terk ettti hem duygusal olarak hemde güç olarak çökmüş durumdayım. Ama Weayne uyarmıştı beni  :oops:
  14. Dragon Age

Tek başına kesiyorsa helal olsun ben healer büyücü olmadan kesemem.
  15. Dragon Age

Çok sağol kardeş buldum zırhı .
Back
Top Bottom