Recent content by KucukEniste

1. KucukEniste

TaleWorlds Should Consider Paying Modders

They should pay Block to assemble a small team of 3-4 other modders and let them do a "reforged" edition of Bannerlord.
    Surely with the millions TW has earned paying 4-5 people for a few years should be okay
    Even better idea. Bloc should assemble a few other modders and create a game like mount and blade. They would be swimming in money in no time...

Why they don't do that?
  2. KucukEniste

1.6.3 Comes out today or tomorrow

Well, the long expected terrain system was confirmed few times before. So this is not a special insider info.
    When? Where? Who?
  3. KucukEniste

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

kesinlikle katılıyorum. Madem herkes oyunda bunaldı eleştirilerin yüzde 87 si olumlu. Tamam bu forumdakiler bunalmış olabilir ama yine yineliyorum mb3 çıksın en az bu kadar satar yine. Ayrıca cyberpunk 77 iade konusunda zirveye oynuyor olabilir. :grin: Witcher ekibinden bu kadar fiyasko bir oyun beklemezdim.
    Witcher 3 ekibinin büyük bir kısmı oyun çıktıktan sonra ayrıldılar diye biliyorum.
  4. KucukEniste

Şuan hiçbir haber hiçbir kimseyi mutlu etmez. İnsanlar foruma dahi alışkanlıktan öyle bir bakıyor ve geçiyor. Oyun kadar forumdan da soğumuş durumdalar. Yani seneye x firması y oyunu çıkartsın bu forumda 200 tl den 10 bin sattı diyelim, taleworlds kafana cihaz dağıtacak gerçek dünya gibi bannerlord oynayacaksın 10 tl ye bin tane satamaz. Artık yaptıklarının ve yapacaklarının hiçbir hükmü yok. Beklentiler karşılansa dahi!

İnsanları işte bu kadar bunalttılar...
    O sırada bannerlord steamde en çok oynanan 53. oyundur.
    (Bu arada yeni farkettim, güya oyun dünyasını değiştirecek olan oyun cyberpunk 63. sıradaymış.)
  5. KucukEniste

Oyunda karakter neye göre kilo alıp veriyor bilen var mı? Oyundan soğudum resmen karakter yüzünden
    Kale veya şehirlerde beklerken kilo alıyorsun. Yaya olarak savaşırsan ve haritada yaya olarak gezersen kilo veriyorsun.
  6. KucukEniste

Beta Patch Notes e1.6.0

Christing hell, the amount of people that have 'died' on forums I've been on and later found to be BSing is depressingly high.
    You know it's bad when you can't be happy because some people are still alive.
  7. KucukEniste

Beta Patch Notes e1.5.10

I believe you are on to something. But what is TW's role in this? It's some action shooter with RPG elements and no mass combat.
    If it was Taleworlds' project as well they would have announced it and begged us to wishlist.
    So this is what Viking Conquest developers learned from viking conquest. I would rather have a bland game with half-assed features.
  8. KucukEniste

Hem stalker'ın gergin havasını ve oynanışını hem de mass effect olmaya çalışırken ikisini de beceremeyip yere çakılmış gibi duruyor. Kimsenin hevesini kırmak istemem ama fragman beni oyuna karşı merak uyandırmaktan ziyade kendisinden uzaklaştırdı. Ha ortaya en azından bir oyun çıkarırlar zira CRPG yapımcıları "Of kings and men" ile onu bile beceremedi.
  9. KucukEniste

Barış Haraçları.

Sinirlendirmeyin küçük enişteyi!
    Biri beni mi çağırdı?
  10. KucukEniste

[SP] - Salgınlar ve Hastalıklar Modu

Gerçekçilik düşündüğüm kadar cezbetmiyor insanları sanırım :smile:
    Gerçekçilikten ziyade mod oynanışa çeşitlilik katmıyor ve oyunu daha kompleks hale getirmiyor. Tutmamasının sebebi bence bu.
  11. KucukEniste

Do you guys still have stuck icons on 1.5.8?

It got fixed when i started a new save.
  12. KucukEniste

Bannerlord'u Steam'den Aldım, CD Key Problemi

Erken erişim oyunlarına steam cd key vermiyor diye biliyorum.
  13. KucukEniste

mexxico ile Bannerlord ve genel oyun dünyası hakkında soru cevap

Uzun olduğu için hala yazıyorum, videoda kesilecek kısımlar var onu yüklemeden önce mexxico bir izleyecek ve kesilecekleri söyleyecek. İngilizce ile Türkçe olarak aynı anda yazıyorum ondan uzun sürdü, büyük ihtimalle yarın akşam veya cuma öğlene doğru biter
    Hocam Türkçeyi önce yayınlarsan beraber iş birliği ile çevirebiliriz. Hem daha kısa sürer hem de iş yükün azalmış olur.
  14. KucukEniste

Q&A about Bannerlord with Taleworlds Developer mexxico / Updated

In turkish forums they said it lasted for 5 hours, so they will edit it before publishing it.
  15. KucukEniste

Ülkeyi yöneten kral ölünce oylamada adımızın çıkması için?

Diğer lordlarla da aranı iyi tut. Belki seçim kazanmada yardımcı olduğu gibi seçime girmene de yardımcı olur.
Back
Top Bottom