Recent content by Kiron

1. Kiron

Forum Lakırtısı

Hiç konuşulmadı böyle bir şey. Bu kararı alırsa Taleworlds alır, ki alacaklarını sanmıyorum. Buradan geri dönüş alıyorlar hala. Gün sonunda onlar için forumun amacı bu. Lakırtı aktifliğini umursadıklarını sanmıyorum.
  2. Kiron

Forum Lakırtısı

Hem puro içip hem de testereyle adam banlıyoruz daha ne yapalım.

Şimdi Laz ziyanın sesiyle okudum bir Youtube gidiyorum ben.
  3. Kiron

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bloc forumda takılıyor mu? Herkes ismini zikrediyor uzun zamandır gelip yazmadı sanki.
  4. Kiron

The Last Airbender : The Legend of Korra

Şu ara The legend of Genji diye fanmade bir kanalda toprak avatar'ı var. Eğlenceli olur gibi.
  5. Kiron

GAME OF THRONES

Var olan bir başlıktan devam edilebilir.
  6. Kiron

Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

Bir süre bu ve diğer listeler kilitli kalacak sonrasına yeterli insan bu mesajı okuduktan sonra sileceğim.

Öncelikle bu listelere 2019 yılında baya uzun süren çabalar sonucunda ikna edildikten sonra izin vermiştim. Normalde bu listeler kabul edilmiyor. Sebebi de sanırım çok açık. Kavgalara açık davet. 12 yıl sonra hala oynayan bir kaç kişinin bunu ne kadar önemsediğini düşünebilirsiniz ama topluluk küçüldükçe egolar büyüyor. Bu bir gerçek. Daha önce hiç olmadığından değil ama küçük odada ses her zaman daha fazla duyulur. Bu sebeple var olan kararımızı değiştirip bu listelere Türkçe Forum altında tekrar izin vermemeye karar verdik. Var olan tüm listeler yayından kaldırılacak ve tekrar izinsiz açılması durumunda da uyarısız kaldırma ve cezai işlem uygulanacak.
  7. Kiron

[WT6T-3] // KAZANAN BKP! //

Konu sabitlendi. İyi turnuvalar!

Edit: Bir de yasaklı ve video çekmesi gereken oyuncuların altına spoiler olarak detaylı gerekçelerini yazarsanız sevinirim. Forum üzerinde keyfi bir cadı listesi oluşmaması adına. Şu anki durumun bu olmadığının farkındayım ancak ilerisi için örnek teşkil etmesi gerekiyor. Teşekkürler şimdiden.
  8. Kiron

Forum Lakırtısı

Göker ve Courage gey olarak göstermezler umarım. Kiron da kesin siyahi olur.
    Buna katıla katıla güldüm gerçekten:grin:
  9. Kiron

Need More Info %100 GPU kullanımı

Korsan kullanımına karşı katı bir politikamız vardır. Bu konuyu kilitliyorum.
  10. Kiron

Forum Lakırtısı

Bu tabii sadece bende böyle olabilir ama ben artık discord, ts gibi yerlerde de takılmayı bıraktım ya. Üniversite bitti iş hayatı başladı, oyun oynamaya çok da vakit olmuyor. Her yıl 2-3 haftalığına sosyal hayattan kısıp oyunlara düşüyor sonra salıyorum genelde.
    Aynısı benim için de geçerli. Rekabetçi oyun oynarken de keyif almıyorum pandemi döneminde yaptım çünkü. Bir de ek olarak zaten yaptığım iş yazılım olunca bilgisayar başında geçirdiğim ekstra süre, oyun için bile olsa, bana batıyor. Arkadaşlarımla oturup kahve içiyor olmak bir noktadan sonra daha rahatlatıcı oluyor. Büyük ihtimalle bahsettiğimiz dönemlerde forumu kullanan kullanıcıların büyük bir kısmı için de bu böyledir.
  11. Kiron

Forum Lakırtısı

Lakırtı konusu sabitlenmemiş bile. Baya ölmüş buralar.
    Sen yeter ki iste.

Ben konunun ismini Forum Lakırtısı olarak değiştirdim. Olur ya tekrar aktiflik olursa sistemi çeviririz.

Bir de forumun ölmesi anormal değil ya. Forumu kullanan tayfa yaşlandı. Jenerasyon olarak oyun oynayabilen yaşlar şu an Discord sunucularına daha çok talep gösteriyor. Teamspeak'de takılırken aradığımız sohbeti ve resmiyeti forumda buluyorduk. Şimdi discord linki ver geç kafası var. Şahsen ben de yavaştan buraları bırakıp arada foruma girip "ne yapmışlar yaauv demeyi" isterim. Fena fikir değil.
  12. Kiron

Olmaz olmaz, yani zaten forum arada çay yudumlayıp tatlı tatlı sohbet edecek ıssızlığa ulaşmışken, tarihteki ilk trafik kazasından hallice birbirinize nasıl girmeyi başardınız hayret ediyorum.
    cevabını merak ettiğimden değil.
  13. Kiron

Köy kahvesi değil burası gençler.
  14. Kiron

Oyun oynamamak genel olarak faydalı bir hareket. Tebrik ederim (y)
  15. Kiron

The Last Airbender : The Legend of Korra

Korra'nın tek güzel yanı ikinci sezonudur. O da sezon finalinde olan malum olaydan öncesi.

Ondan sonra zaten hikayeyi toparlayamadılar. İlk avatar gösterilmesi, oradan gelen bir düşman ile çarpışıyor olması çok hoş. Karşılaşmadan sonra olan aftermath rezalet. Bir de mistik doğu havasından 1925 Çin metropolüne geçiş çok tatsız. Hele bir de finalindeki o metalik robot beni benden alıyor. Yani nasıl bir masada oturdular da bunu iyi bir fikir olarak yuttular hayret. Bak yine sinirlendim.
Top Bottom