Recent content by KIRIMLI

1. KIRIMLI

30 yaşındayım çocuklar gibi şenim

Başarılar paşam (y)
  2. KIRIMLI

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Aericcck said:
    TaleWorlds Forum Hesabı Olmayan Bir Yabancı Arkadaşım İçin Unban Talebinde Bulunuyorum

Steam Adresiniz : https://steamcommunity.com/id/Malorange/
    Banlandıgınız oyuncu Nicki : Boku_No_NWico
    Banlandıgınız Oyuncu Guidi: 424538
    Ne zaman ve hangi saat banlandıgınız : 03.09.2018 Saatini bilmiyormuş
    Ban Sebebi: Writing "Ez yazdım fakat bunun yasak olduğunu bilmiyordum
    Banını neden Kaldırmalıyız : Üzgünüm birdaha ez yazmayacağım
    Bu talepte sadece ''ez'' yazmanız değil, bu olayda admin olan zeus ve türkler ile dalga geçtği içini o şahış ban yedi.
  3. KIRIMLI

Thanatos35 said:
    KIRIMLI said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: [GTB[42ndTR]*General*Efepasha
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
    Neden Yasaklanmalı?: Sunucu içerisinde admine küfür ve başka şahıslara küfür etmek
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 03.09.2018 / 01:40 tahminimce
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/4znEXL

Efe samimi olduğu insanlarla böyle konuşuyor seni de samimi olarak görüp öyle konuşmuş bende ona kürt mü desem acaba :smile:
    Şahsımın bulunduğu bir konuyu lütfen siz katılmayın.
  4. KIRIMLI

◥◣◥◣ 40th Fusiliers of Line-Since 2015◥◣◥◣ II.Dönem-I.Sene

Rumil said:
    Arkadaşlar başarılar dilemek için çok geç, çoktan başarılı oldular
    Tekrardan tebrik etmek iyi bir şey değilmi  :oops:
  5. KIRIMLI

Efepasha (Ifestus) said:
    Adminliğimi aldırmaya bu kadar meraklıysan sen bu kadar uğraşma ben direk istifa edeyim adminlikten Kırımlı :smile: Samimi olduğum kişilerle ben böyle konuşuyorum ayrıca dün Sans ile olan olaylar hakkında en ufak bir fikrinin olmadığıda aşikar :smile: Dediğim gibi aldırmaya bu kadar meraklıysan kendim istifa edebilirim :smile: İyi oyunlar.İyi forumlar.
    Burada senle uğraşmıyorum, dün ego tatmini böyle insanlara laf söylemek, bana yani neyi ispatlamaya çalışıyorsun onu anlamıyorum. Sen benim en yakın arkadaşımdın ama sen arkadaşlığı aşıyorsun, kendin gel söyle değilmiydik arkadaş ama yapma denilen şeyi yapıyorsun devam ettiriyorsun. Ayriyeten bundan sonra isteyen sunucuda küfür etsin banlamam gerektiğini öğrendim. Burada suçlu benim çıkmam ayrı bir garip.
  6. KIRIMLI

General Shepherd said:
    Söylediklerini anladım.

➤ Hakaret ve küfür etmek kesinlikle yasaktır.
    ➤ Yöneticilere hakaret yasaktır.

Bu iki hareketten dolayı cezası olabilir. Aylık süre boyunca olması kaydıyla, şayet 1-2 hafta olursa bu kolay bir yaptırım olacaktır. Sunucu içerisinde hakaret vs benzeri konuşmaların yasak olduğunun bilincinde değiller. Yada, güvendikleri dağlar sağlamdır diye düşünürler. Bağımsız bir admin olarak bu konuda ki düşüncelerimi belirttim. Karar baş adminde, fakat sende bir admin olarak bu konuda ceza kullanmadın, mesela seninde bu konuda muhakeme edemediğinden ötürü yetkin alınabilir yani ben olsam alırdım. Ban atmak yerine, gelip bir admin burada şikayet ediyorsa bu senin insafına ama aynı zamanda sorun da. :smile:
    Ve ayriyeten kendisine terbiyesini takınmasını söyledikten sonra bana gelip küfür etti.
  7. KIRIMLI

General Shepherd said:
    Söylediklerini anladım.

➤ Hakaret ve küfür etmek kesinlikle yasaktır.
    ➤ Yöneticilere hakaret yasaktır.

Bu iki hareketten dolayı cezası olabilir. Aylık süre boyunca olması kaydıyla, şayet 1-2 hafta olursa bu kolay bir yaptırım olacaktır. Sunucu içerisinde hakaret vs benzeri konuşmaların yasak olduğunun bilincinde değiller. Yada, güvendikleri dağlar sağlamdır diye düşünürler. Bağımsız bir admin olarak bu konuda ki düşüncelerimi belirttim. Karar baş adminde, fakat sende bir admin olarak bu konuda ceza kullanmadın, mesela seninde bu konuda muhakeme edemediğinden ötürü yetkin alınabilir yani ben olsam alırdım. Ban atmak yerine, gelip bir admin burada şikayet ediyorsa bu senin insafına ama aynı zamanda sorun da. :smile:
    Dediğin gibi ban atmaya çalıştım lakin şu an adminlere ban atılamıyor bende ban atamadığım için buraya başvurdum.
  8. KIRIMLI

General Shepherd said:
    Testa said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Youngfool ve Luzika 88th
    Neden Yasaklanmalı?:Kışkırtıcı mesajlar HamzAtsız diye hiçbir kelime yazmadan ırkçı ermeni gibi laflar edindiler +spolierde ki kelimelere benzerini kullandılar.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:01:02 filan
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
    http://prntscr.com/kptzbu
    http://prntscr.com/kptys0
    Şahit:Kırımlı Admin

Bir admin olarak her iki tarafın düşüncesinin daha derin bir şekilde alınmasını düşünüyorum, Luz1ka isimli zâtın daha önceden sunucuda agresif tarz hareketlerine şahit olmuştum, lakin o hareketleri ceza alması için bir sebep değildi. Fakat şimdi gördüğüm bu olay üzerine, tamamiyle boş boğazlık yapan ve buna alınan bir arkadaşın burada ki hak arayışına şahit olmaktayım, o kadar kafanıza takmaya lüzum yok. Şunu düşünmek gerekir, Lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye. Okey, az aklınızı başınıza devşirip adam gibi girin oynayın oyununuzu..

KIRIMLI said:
    Neden Yasaklanmalı?: Sunucu içerisinde admine küfür ve başka şahıslara küfür etmek
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/4znEXL

Bir sebebi olmadan böyle bir şeyi söylemiş olacağını sanmıyorum, eğer bir sebep olmadan bir hakaret varsa cezası verilmelidir.
    Kendisine bu ettiği küfürleri (https://hizliresim.com/dBJQZZ) ss aldığımı belirtim ve üstüne bu küfürü etti. Yani sebebi bunları ss'ini almam.
  9. KIRIMLI

10. KIRIMLI

Luz1kA said:
    Testa said:
    Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Youngfool ve Luzika 88th
    Neden Yasaklanmalı?:Kışkırtıcı mesajlar HamzAtsız diye hiçbir kelime yazmadan ırkçı ermeni gibi laflar edindiler +spolierde ki kelimelere benzerini kullandılar.
    Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:01:02 filan
    Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):
    http://prntscr.com/kptzbu
    http://prntscr.com/kptys0
    Şahit:Kırımlı Admin

1-dıgıdıg lafını üstüne nasıl aldın anlamadım
    2-nickinde Atsız geçtigi için arkadaşın bahsettigi *tsız(o ırkçı şahıs olmuyorsun)
    3-sunucuya girdiginde nickin horseless dı (atsız degildi) şakasına Atsızın atını çalmışlar dedim ve senin böyle bi lafı normal karşılayacıgını düşündüm çünkü senle özeldende konuşmuştuk nickinle ilgili birden ters laf söyledin bende birşey demedim ondan sonra.
    sslerde de görüldügü gibi ben birşey yapmadım sen atsıza laf söylenince rahatsız oldun bende dedimki bende ermeniyim atsız ırkçı biri bende bu isim ile sunucuda bulunulmasından rahatsız oluyorum dedim başkada birşey demedim
    Bu sunucuda istediğin gibi eğlenip sonrada istediğin gibi çıkıp gidip başkaları acaba üzülmüşmüdür,kırılmışmıdır demeden Testa'nın adı ile dalga geçiyorsunuz Youngfoll ile.
  11. KIRIMLI

53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

SincapReis burayı imzalamıştır.
  12. KIRIMLI

14th Regiment Of Castille Force [Aktif]

Rumil said:
    Alayımız 30 Ağustos etkinliğinde rol gösterecektir,iyi forumlar.
    Sizi de aramızda görmekten şahsen memnun oldum. Bir kez daha Başarılar :grin: :wink:
  13. KIRIMLI

88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"[www.88th.cc]

SooNationaL said:
    KIRIMLI said:
    ΔuriuS said:
    SooNationaL said:
    Luz1kA said:
    PowerPuff_Necmi said:
    3.1.10 sürümünde hala kullanılabilir fakat birkaç güncelleme ile gidebilir

yeni gelmek isteyen oyuncular veya yabancılar için sıkıntı oluyor tsye girmesi o yüzden böyle bi karar aldık tahminimce çogu türk klanlarıda böyle yapıcak

En baştan beri demiştim bir gün herkes discorda geçicek diye ilk ben geçtim :grin:
    Türkiye'nin ilk Discord'lu alayı
    Yanlışın var 53rdKuvMill uzun zamandır discord kullanıyor.

Lan sincap başı gene ne içtin :grin:dd
    aa ben görmemişim önceki yorumu pardon  :shock:
  14. KIRIMLI

88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"[www.88th.cc]

ΔuriuS said:
    SooNationaL said:
    Luz1kA said:
    PowerPuff_Necmi said:
    3.1.10 sürümünde hala kullanılabilir fakat birkaç güncelleme ile gidebilir

yeni gelmek isteyen oyuncular veya yabancılar için sıkıntı oluyor tsye girmesi o yüzden böyle bi karar aldık tahminimce çogu türk klanlarıda böyle yapıcak

En baştan beri demiştim bir gün herkes discorda geçicek diye ilk ben geçtim :grin:
    Türkiye'nin ilk Discord'lu alayı
    Yanlışın var 53rdKuvMill uzun zamandır discord kullanıyor.
Back
Top Bottom