Recent content by Kirigaya Kazuto

1. Kirigaya Kazuto

Sultans Gaming Oyuncu Topluluğu [SGaming]

Önlerden yerimi alayım, başarılar ve iyi eğlenceler arkadaşlar.
  2. Kirigaya Kazuto

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Aldım bakalım oyunu, gece yüklemeye bırakır, sabah denerim.
  3. Kirigaya Kazuto

Oyun tahminim b0.8.5 güncellemesinden sonra ekran kartımı tanımıyor.

Bende de farklı bir laptop var ama aynı ekran kartı, bu durum beni üzdü. Şu linkini verdiğim bölüme konu açar mısın? https://forums.taleworlds.com/index.php?forums/tr-genel-geri-bildirimler.480/
  4. Kirigaya Kazuto

Oyun tahminim b0.8.5 güncellemesinden sonra ekran kartımı tanımıyor.

Bilgisayarının marka ve modelini de yazabilir misin?
  5. Kirigaya Kazuto

Alabilir miyim?

Çok haklısın, eğer vermezlerse de hakkını ara. 30 TL'ye collection almış adama 150 TL'lik Bannerlord'u vermemek büyük rezillik.
  6. Kirigaya Kazuto

Oyunun çıkmasına zaten 10 gün bir şey kalmış, artık şu saatten sonra key, trailer, blog vs. beklemenin pek de gereği yok.
  7. Kirigaya Kazuto

Güzel mod tavsiyesi ?

Anno Domini 1257 modunu deneyebilirsin.
  8. Kirigaya Kazuto

VC - Sohbet&Yardım Platformu

@erennuman_mb - Ezbere biliyorsan tebrik ediyorum, bir rehberden falan baktıysan linkini paylaşırsan daha faydalı olacaktır.
  9. Kirigaya Kazuto

@MArdA TaleWorlds - Steam kütüphanesinde önceden Warband bulunduranlara oyunun çıkışında Steam envanterlerine indirim kuponu gönderilmesi söz konusu olur mu? %10 bile olsa satın almaya teşvik olur Warband sahipleri için, ayrıca bizim kadar oyunun fanı olmayıp da Bannerlord'un çıkışını takip...
  10. Kirigaya Kazuto

Türkiye fiyatı hayal kırıklığı, Warband'den farklı hiçbir özelliğin Bannerlord'un erken erişiminde olmayacak olması daha da büyük hayal kırıklığı. Üzücü.
  11. Kirigaya Kazuto

Çok doğru, katılıyorum buna. Beklediğim bir özellik, umarım şu anda var olmasa bile erken erişim sürecinde bunu eklerler.
  12. Kirigaya Kazuto

Mount And Blade ii: Bannerlord Kaç Adet Satılır? (İlk Hafta)

Benden +1 diyorum. Ayrıca Steam kütüphanesinde Warband olanlara %10 bile olsa bir indirim kuponu yollansa hoş olur. Hem haberi olmayan kalmaz, hem satın almaya teşvik eder oyuncuyu.
  13. Kirigaya Kazuto

Steam sayfasındaki erken erişim açıklaması yeni mi eklendi? Şu krallık kurma, silah craftlama vs. hakkındaki kısım.
  14. Kirigaya Kazuto

Yeni Forum

@Kiron - Yoktu bende ama 5 dakika önce bana da geldi. Teşekkür ederim yönlendirmen için, aktif ettim şimdi.
  15. Kirigaya Kazuto

Yeni Forum

@Kiron - Old Guard neye göre veriliyor? 10 senelik insanlarda yok, 1-2 senelik insanlarda var. Merak ettim durumu.