Recent content by kingaslan_20

1. kingaslan_20

modu ındıremıyorum

nexus tan kıngdom creater modunu ındırmeye calışıyorum vortex tıklıyorum ındırmenız başladı dıyor ama başlamıyor başlamadıysa surdan tıklayın dıyor onu yapsam da ınmıyor
  2. kingaslan_20

modlar steamde yok?

Ben bannerlorda hiç mod kurmadım bu nedenle bilmiyorum ama forumlarda @MasterRai adlı kullanıcı:
    "NexusMods üzerinden indirdikten sonra Manuel Kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

İndirdiğiniz modları Winrar ile paketten çıkardıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasöre girip içindeki dosyayı Bannerlord/Modules kısmına eklemeniz ve oyun girişindeki Mods kısmından aktive etmeniz gerekiyor. "
    olarak anlatmış. Teşekkürler @MasterRai

Rehber videolardan da faydalanabilirsin. Mesela:

peki bu modlar son sürümlerle uyumlu mu yenı guncelleme gelınce bozulmasınlar?
  3. kingaslan_20

modlar steamde yok?

Nexus mods sitesinde güzel modlar bulabilirsin.
    burdaki modları nasıl indiriyoruz ve kuruyoruz
  4. kingaslan_20

modlar steamde yok?

steam atölyede bir türlü bannerlord modlarını bulamadım. neden?
  5. kingaslan_20

Kuşatma Savunması Yapamıyorum. (Genel olarak kuşatmalardaki sorunlar)

ben 70 saat oynadım ve 1 kez dahi savunma savaşına katılamadım mal gibi oyun suan
  6. kingaslan_20

krallık kuramıyorum :(

arkadaşlar kuzaitteydım şehrım ve kalelerım vardı. 10 yılda yapamadıgım ıcın krallık görevi iptal oldu. şımdı bagımsızlıgımı ilan etsem de krallık kuramıyorum ne yapacagım? tekrar o krallık gorevlerını eskıden veren elemanların evıne gıttıgımde de hıcbır sey çıkmıyor
  7. kingaslan_20

Krallık kurma görevinin süresi var mı?

ben normal surumde oynuyorum
  8. kingaslan_20

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

hocam krallık kur görevi 10 yıl kaldırılmamış mıydı ben 10 yıl geçtı dıye başarısız oldum
  9. kingaslan_20

Tutsak lordların 2 günde kaçması(bug)

Bildiğim kadarıyla sadece aynı klandakilerle aran bozuluyor.
    hayır onlarca kışıyle ılışkım bozuldu
  10. kingaslan_20

Krallık kurma görevinin süresi var mı?

hocam daha demın görev başarısız oldu hanı 10 yıl kaldırılmıştı
  11. kingaslan_20

toprağı kalmayan imparatorluk lordları

hocam ben lordum krallıgım yok bır de idam edince kendi krallıgım dahıl onlarca kışıyle aram bozuluyor
  12. kingaslan_20

kımseyle savaşta değiller hepsi 0 dolaşıyor salak gibi
  13. kingaslan_20

arkadaşlar bir krallıgın toprağı kalmayınca resmen Kalradyadan silinmeleri veya taraf değiştirmeleri yenı krallıklara katılmaları gerekmez mi? kuzey ımp nın toprağı kalmadı lordları 0 askerle bır yerde dolaşıp duruyor.
  14. kingaslan_20

Gözüm Döndü-Lord İnfazı

herhangı bır lordu ıdam edince kendı ımparatorlugumla bıle aram bozuluyor cok saçma olmuş
Back
Top Bottom