Recent content by Legolas Mirkwood

1. Legolas Mirkwood

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Mount Blade II Bannerlord oyununun gelişimi belli bir süre sonra d3d_device_context_->map at rgIGPU_ devices::lock_texture hatası ile oyundan atıyorum bütün sürücü güncel oyunu doğrula yaptım epıc games satın alma oyunu bütün herşeyi yaptım intertten baktım hiç bir şekilde düzelmiyor ekran kartım 3060 6 gb i5 11 nesil 16 gb ram var çalışıyorm cihaz da ve bu sorun gerçekten çok sinir bozucu hiç bir türlü çözemiyorum
    Çözebildin mi?
  2. Legolas Mirkwood

100 kişi n'abıyonuz içerde

Bunları toynaklarıyla nasıl yazıyorlar anlamıyorum.Bu tipler gelmeye başlamış foruma garip. @Makaveli23 @Unique @Royalus ellerinizin tuşa deymesine deymez hocam salın kendi halinde dolansın zaten pek barınamaz buralarda.
  3. Legolas Mirkwood

1.8 Bannerlord En İyi Modlar - Nexus Koleksiyonu

Zevk meselesi her zaman mod işi o yüzden kendim araştırıp seçmem daha iyi bence.Hazır başkasının save'ine devam gibi geliyor bana :grin: Nexus'un yeni olayı güzel bir olay ama.
  4. Legolas Mirkwood

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaslar hot butter modunu gördünüz mü bloc yeni mod yayinlamis :O Warband zamanindan beri beklenen bir olaya helal be!!
  5. Legolas Mirkwood

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Gerekli düzenleme yapılmıştır BETA sürüm olsada iyi eğlenceler.Herşey kontrol edildi adım adım modlarıda eklicem bu hafta.BETA'dan çıksada rahatlasak :smile:
    Eline sağlık kralım.Sonunda :grin:
  6. Legolas Mirkwood

Bloc ve TW

Mod ile resmi içerik karşılaştırmasını aylarca konuştuk o yüzden çok bir şey demeyeceğim. Upset subset tepkisi de buradan çıktı. Callum'un demesine göre 700 binden fazla indirilen mod genel kitle tarafından gereksiz görülüyormuş :grin: :grin: :grin:. Bu özelliği isteyen oyuncu sayısı azınlıkta kalıyormuş. Forumda ses çıkıyor diye herkesin istediği anlamına gelmediği için oyuna eklemiyorlarmış. Oyunu oynayan ve eğlenen oyuncu sayısı çoğunlukta olduğu için bizim fikirlerimiz görmezden geliniyormuş :grin:. Detaylara aşağıdan bakabilirsin:

Son videoya bayıldım
    Vay be birşey derdimde forum kuralları işte anla :grin:
  7. Legolas Mirkwood

Bloc ve TW

Neymiş bu adam yahu 100 kişi yanında işe yaramazlara dönüyor.Paylaştığı videolar gösteriyorki bir elin sesi var 100 elin sesi yok.Acayip komik bir durum bu.Armağan artık gör şu adamı aç kapılarını sorunumuz ne diye sorun şu adama ki oyun düzelsin yoksa düzeleceği giderileceği yok.2005'te...
  8. Legolas Mirkwood

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bloc devam ediyor bakalim

Muhteşem cidden.
  9. Legolas Mirkwood

İngilizce Forum vs Türkçe Forum

Kahkaha attım :smile:
    playeraff147ebf2ed1a24.png

Hehehehhehe :grin:
  10. Legolas Mirkwood

İngilizce Forum vs Türkçe Forum

Buraya bakan sözde birisi var, arada aklına geliyor bir çeviri atıyor sonra unutuyor bir yıl gözükmüyor felan, günümüz Türkiye kaliteli iş yapma sıkıntısı anlayacağın. Kan emiciler bunlar yapçak bir şey yok. Eğer tüm forum sorumluları böyleyse Armağan beye "sorun yok herkes oyundan memnun" infosu gidiyor ve bu nedenle hala acı çekiyor olabiliriz.
    20210508_144647-728x410.png

Sonra mute yiyoruz böyle birşey yapıyoruz diye ama hakediyorlar.
  11. Legolas Mirkwood

İtem Konusu!

Temiz değil kalpler.
  12. Legolas Mirkwood

Sağlam Fiyata Satılan Demircilik Kombinasyonları

Moda falan gerek yok build kodunu ctrl c ile kopyalayın ve demircilik sekmesinde ctrl v ile yapıştırın otomatik olarak parçalar ayarlanacaktır.
    Wow iyimiş teşekkürler :smile:
  13. Legolas Mirkwood

İtem Konusu!

mücahidler mütayit olmuş kanka
    Temeli her aşamada başa sarar umarım dicem tövbe tövbe.
Back
Top Bottom