Recent content by Kenshin

1. Kenshin

The Last Airbender : The Legend of Korra

Bıkmadan usanmadan Kyoshi spin-off'u beklemeye devam.
  2. Kenshin

Forum Lakırtısı

Aa "Fifa bilmiyorum kanka pes13 açsana" adam olmuşum.
  3. Kenshin

Forum Lakırtısı

Foruma girince ekrandan toz kalktı. Selamlar, hala buralara uğrayanlar oluyorsa.
  4. Kenshin

Yaz Lakırtısı

hayatta mıyız?
  5. Kenshin

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Küçüklüğümden beri Antik Mısır'a ilgi duyan, gezmek ve havasını solumak isteyen biri olarak Assassin's Creed: Origins benim bütün beklentilerimi karşıladı. Oyunu bitirmeme rağmen girip geziyorum, fotoğraflar çekmeye devam ediyorum. Bazılarını buraya da atmak istedim hem bir süredir gönderi atılmamış, geri canlanır belki.

PSX-20201011-045421.jpg

PSX-20201011-045406.jpg

PSX-20201011-045355.jpg

PSX-20201011-045319.jpg

PSX-20201011-045235.jpg

PSX-20201011-045452.jpg

PSX-20201011-045516.jpg
    PSX-20201011-045639.jpg

PSX-20201011-045434.jpg
  6. Kenshin

İlkbahar Lakırtısı

Hayatta mıydı ki? :oops:
  7. Kenshin

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Evet onu fark ettim. 2.kupon derken ayrı hesaplar açıp mı aldınız bende tek kupon var.
    Hayır, kupon kullanıldıktan sonra bir kupon daha veriyor.
  8. Kenshin

Sadece origins 69 lira kupon mu kullandınız?
    Evet, kupon kullanıp 30 liraya Odyssey almıştım. 2. kuponu da Origins Gold Edition için kullandım, o da 40 liraya geldi. Standart ve Deluxe Editionlar 80 liradan düşük olduğu için kupon kullanılamıyor maalesef.
  9. Kenshin

Toplamda 70 liraya AC Origins ve Odyssey aldım, güzel oldu.
  10. Kenshin

Star Wars

Bir de Obi Wan dizisi gelecek diye bir kaç yazı okudum bazı yerlerde. Ne kadar doğru?
    Dizi zaten uzun zaman önce duyurulmuştu ama yapım ekibinde yaşanan sorunlardan dolayı ertelendi deniyordu. Üstüne bu korona mevzusunu da sayarsak yakın zamanda bir şeyler görmek zor.
  11. Kenshin

Yeni Tip Koronavirüs (2019-nCoV) Salgını

Bu gidişle yasağı mecbur getirecekler. Risk grubundakilerin hiç umurlarında değil. Toplu taşımalar hala yaşlılarla dolu. Gezip dolaşıyorlar. Cemaat ile namaz kılınmayacak denmesine rağmen hala camilerde cemaat oluşturmaya çalışanlar var. Ucu açık hiçbir şey bırakılmamalı, resmi olarak yasaklanmalı. Türkiye'de ricayla salgını önleyemezsin ne yazık ki. Cuma günü insanların yine camilere gideceğine dair hangimizin şüphesi var?
  12. Kenshin

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Nocturnal da görmek isteriz.
  13. Kenshin

Kış Lakırtısı

Memeye ayrı, **** ayrı, ayağa ayrı başlık vardı
    nyVQQR.jpg
  14. Kenshin

Kış Lakırtısı

Bannerlord'un çıkacak olması falan hikaye. Bu forumu anca meme platformu vs diriltir.
  15. Kenshin

Yeni Forum

Eğer eski temaya benzer bir şey arıyorsanız şunu kontrol edebilirsiniz. Şu an için sadece ingilizce yazdım ama gerekli görürseniz Türkçe açıklamasını da yapabilirim.
    Şimdilik böyle bir çalışma var.

İlerleyen zamanda resmi olarak eski forumun renklerini içeren yeni bir tema da çıkarılacakmış.
    Son olarak, açık renkli bir temadan karanlık temaya geçişin uzun süreli forum kullanıcılarının üzerinde şok etkisi yaratacağının farkındayız. Bu konuda geleceği yönelik içinizi rahatlatacak bir haber verebiliriz. İlerleyen süreçlerde, alışık olduğunuz açık renkli temayı da alternatif bir seçenek olarak kullanıma sunacağız.
Back
Top Bottom