Recent content by kemalbekcan

1. Resolved Save Alma Sorunu

Merhaba. Antivirüs programınızı devre dışı bıraktıktan sonra dosya bütünlüğü sağlayarak tekrar deneyebilir misiniz?
    Dediklerinizi yaptım lakin başaramadım. Sorunu sürekli farklı isimde kaydederek çözdüm. Sürekli aynı yere override edince dosya bozuluyor. Bu şekilde yaklaşık 20 tane save dosyam oldu. 1.5.8 de daha denemedim.
  2. Need More Info Bazen Oyun Ayarları Sıfırlanıyor

Bu durumu yaşamadan önce, oyunu başlatırken, Safe Mode uyarısıyla karşılaşıyor musunuz?
    Evet
  3. Need More Info Bazen Oyun Ayarları Sıfırlanıyor

Oyunu başlatırken bazen ayarları tekrar yapılandırmamı istiyor.
  4. Resolved Save Alma Sorunu

Oyun save almıyor. Acaba ben mi yanlış yapıyorum dedim. Tekrar ettim save almayı lakin başaramadım. Auto save duruyor ama farklı kaydet seçeneğine tıklayınca kaydetmiyor.
  5. e1.1.0 fps düzeldi ama...

Ssd'nin doğrudan oyuna bir etkisi yok. Sadece yükleme ekranlarında biraz hızlandırır o kadar. Bende ssd kurdum ama hiçbir fark olmamıştı.
    Oyun ram kapasitesini karşılaymadığı durum da hdd yi kullanmaya başlar bunun yerine sdd takarsan performans artışı sağlarsın baya
  6. Resolved Performans/Kasma Problemi

Oyun da ram sıkıntısı var.Ram sürekli bitiyor ramlerin oyunu besleyemiyor bundan dolayı rami karşılayabilmesi için hdd veya sdd yi kullanıyor pc.Bundan dolayı oyunu sdd ye kurarsan biraz performans artışı kazanırsın ama anlık drop ve fps düşmelerinden kurtulamazsın.Umarım bu sıkıntılar en kısa sürede düzelir.
  7. Resolved Oyun droplanması ve kasması

Sorunun düzeldiğini duyduğuma sevindim. İlerde yapılacak çalışmalarla bu sorunların tamamen ortadan kalkacağına eminim. Eğere başka bir sorun yaşarsanız lütfen bize bildirin.
    Şehirlere girdiğim de yerde doku olmuyor bazen.
  8. Değişik modülle oynuyosunuz uyarısı

Oyun daha beta da sabretmek lazım yaşanan sıkıntılardan developerlar haberdarlar ve çözmek için uğraşıyorlar.Betanın amacı yaşanan sıkıntıları eksik kalmış kısımları topluluk geri bildirimin de bulundurarak sorunları çözmektir
  9. Need More Info Mızrak veya kılıçla rakibe vurunca sesin geç gelmesi sorunu

Mızrak veya kılıç ile at üstündeyken vurduğum da ses geç geliyor.
  10. Need More Info Karakter Ram Yüklemesi Sorunu

Savaş meydanında ilerlerken önümde ağaç bina taş vs bir şey olursa fps çok düşmüyor ama kendi birliğimdeki askerler veya düşman askerine doğru bakınca fps çok fazla düşüyor fareyle sol tıkladığımda drop olmaya başlıyor yani adama vurmaya çalıştığımda.Karakterlerde ram le ilgili bir sıkıntı...
  11. Need More Info Update 1.04 ile birlikte Mx110 ekran kartlarında fps düşmeye ve daha sık drop girmeye başladı.

Oyunu satın aldığımda 1.03 update yüklüydü bu optimizasyon sıkıntısına rağmen 30 fpsnin üstünde rahatça oynayabiliyordum ara sıra drop giriyordu oynatıyordu yinede.Bu yeni 1.04 update ile birlikte drop ve fps düşüklüğünden oynanamaz hale geldi.
Back
Top Bottom