Recent content by KEMAL the MAGNIFICENT

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Beyler rank sistemi geldi mi multiye yoksa beta sürümünün normal sürüm olmasını mı beklicez
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyuncu dahil herkes aday olabiliyor mu adaylar neye göre oluyor.
    klasik kale seçimi gibi 3 aday çıktı. Benim tahminin kimin nüfuzu, klan seviyesi ve diğer klan liderleri ile ilişkisi daha iyiyse onlar aday gösteriliyor. Ben seçim olduğunda krallığa yeni girmiştim. Seviyemde ilişkilerimde düşüktü. Ben sadece oy verdim.
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şu an oynadığım savede aserayın yönetici klanı değişti, Uniqid 69 yaşına kadar yaşadı veliahtı da vardı ama o öldükten sonra onun klanından biri değil banu arbas klanının başındaki kişi yönetime geçti böyle yönetici klanın değişmesi özelliği gelmiş miydi ben mi gözden kaçırmışım?
    Benim oyunda vlandıya kralı öldü ve yeni kral için seçim yaptık. Onlarda seçim yapmış olabilir.
  4. Online giriş sorunu

Moddan bahsetmiyorum oyunu kendi multiplayerın bahsediyorum. 4 kişilik lobi ile herhangi bir moda giriyoruz her seferinde en az birimizin oyunu kapanıyor. Bu sorundan haberdarlar mı acaba.
  5. Online giriş sorunu

Arkadaşlarla lobi kurup aynı oyun tipine girmek istiyoruz fakat ne zaman yükleme ekranı gelse birimizin oyunu direk kapanıyor. Bu sorundan haberdarlar mı veya bir çözümü var mı?
  6. Resolved Çocukların exp si

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.
    Oyunum orjinal. Sorun bir iki yama sonra düzeltildi. En son oynadığımda bir sorun yoktu.
  7. Bu oyun ne zaman adam akıllı bir indirime girecek?

reis daha yeni çıkmış hatta çıkmamış bi oyundan yüksek indirim bekleme. en fazla %10 girer. ha ucuza almak istiyorum diyosan epic den kupon bekle
  8. Neretzes'in Budalalığını araştır görevinde konuşmam gereken adam ölü

Oyunda o görevde konuşulabilecek 10 dan fazla insan var. Konuşmadıklarını bul derim. Sorduğun soylular sürekli luconu hedef gösteriyosa başka krallıkların soyluları ile konuşmalısın.
  9. Perk Seçimlerini Değiştirme İmkanı

Varmı böyle bir imkan. Hile falan da olur. Bir perki eski oyun tecrübelerime dayanarak seçmiştim fakat güncelleme ile ağır bir nerf gelmiş. Bunu değiştirme imkanım varmı. Oyun çekilmez bir hal alamaya başladı bu yüzden.
  10. Krallık Mafyaya Döndü

Vlandiyada vasalım. Bizim krallık herkese savaş açıp haraca bağlıyor. Hatta bazen haracı beğenmiyor. Savaş açıp daha yüksek bir miktardan barış yapıyor. Asla bir krallıkla uzun süreli mücadelelere girmiyor. Ne şehir alma var ne yağma. Bu döngüde devam ediyoruz. Oysaki koca yürekli monchug...
  11. Aile Üyelerinin Evlenmesi

Bizim biraderi deyince bende kayış koptu :grin: Oyunu iyice Türk dizisine çevireceksin.
    Bu oyunun bu yanını seviyorum ya. Kendin karaktere anlam yükleyip kendi hikayeni yazıyosun. Geçen benim hatunu klan lideri anasında isterken anlaşma ekranında kemalin evliliği altında nogandın evliliği de yazıyodu. Dedim hayırdır. Az daha kardeş katili oluyodum.
  12. Aile Üyelerinin Evlenmesi

Bizim biraderi veya bebeleri evlendirmek istiyorum fakat klan liderlerine gittiğimde onay verir gibisinden bişey söylüyolar fakat sonrasında sonuç doğmuyor. Daha sonra ne yapmalıyım bilen varsa beni bi aydınlatsın
  13. Güncelleme ne zaman gelir?

Patch gelse de yeniden sıfırdan başlasak yine :grin:

bende 5 gündür bunu bekliyorum.yeni save açsam boşa kasmış olcam diye diye 5 gündür bekliyorum
  14. Güncelleme ne zaman gelir?

bende 3 gündür bekliyorum.yeni save açıcam fakat hatalar yüzünden açmıyorum.yeni güncelleme ile açıcaktım.hala bekliyoruz
  15. Resolved İdarecilik yeteneği buga girmiş hiç ilerlemiyor

bir özelliği bi yoldaşına verirsen onun o konudaki yeteneği artar.örneğin izci seçersen o yoldaşın izcilik yetenği artar.sana tavsiyem hiçbir yoldaşa hiçbir görevi verme.kime levazım subayı verirsen onun idareciliği artar.lideliği soruyosan moral çok az arttırır.ordu toplayıp onlarla gezersen liderlik artar.
    kardeş ben burda ne demişim.o kadar anlattım sana zaten
Back
Top Bottom