Recent content by Karfeliks

1. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Kınık obasını bulamadım
  2. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

ha bide çok yazıyorum biliyorum ama aklıma bu modda yapabilecek bişey buldum hehehe:smile:
  3. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Bide oynadım ama özellikler güzelde ilkinde en azından selçuklu yönetiyordun havaya giriyordun haliyle ama bunda ne yapacağımı bilemedim uçsuz bucaksız engin haritada:smile:ama yinede bu mod sayesinde nezamandır başlamak istediğim ama başlamadığım dizi uyanış büyük selçukluya başladım:smile:başarılarının devamını dilerim iyi günler:smile:
  4. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Bu bir hata değil dostum:smile: pc'in iyi değilse biraz zor oynarsın modu. Düşük sistemli değil çünkü.
    Ama daha sonra ikinci kez denedim açtım çalıştı yazmadım
  5. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

V2yi indirdim ama oynayamadan çıktım çünkü öyle bi dondu kastı bişey anlamadım şimdi yeniden deniyorum yine hata bulursam yazarım
  6. Kuruluş "Osman"

Hadi Ertuğrul yine iyi hoştu da Diriliş Osman ne lan.
    Diriliş Değil Kuruluş Osman
  7. [WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

OOO!çok iyi moda benziyo başarılar şimdi indiriyorum hata bug falan bulursam yazarım devam et moda:smile:
    Hatalar 1)senaryoda kurduğumuz devletin askerleri bizans askeri
    Hatalar 2)iki tane Büyük selçuklu oluyor
    Başka bulursam yazarım bide bazı yerleri ingilizce yapman bence kötü olmuş
    (V2 için beklemedeyiz:smile:)
  8. 1.1 GÜNCELLEMESİ! [WB] [SP] Fatih'in Emri - Osmanlı

Modu yükledim açtım nadir kasmayla beraber oynuyorum hiç beklemiyodum teşekkürler eline sağlık muhteşem mod yapmışsınız.
    Şimdi sırada hatalar asker ağaçları baya elden geçmeli atlı yeniçeri yada osmanlı askeri aldığımda hep kapıkulu piyadesi ve azap'a dönüşüyor bunu düzeltin aslında başka bulamadım buldukça düzenlerim yeniden eline sağlık devam et böyle :smile:
  9. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

1-)Yazıyı okudum ama hala neden o adamın orada olduğunu anlamadım detaylı açıklarmısınız(göldeki adam)
    2-)Mod harika olmuş modu 2-3 kez bitirdim sıkılmadan başarılarınızın devamını dilerim.
    3-)o nasıl resim seçimidir oyunun ekranındaki resmi görünce içim kararıyor keyfim kaçıyor resmen.
  10. [SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Başarılar dilerim inşallah güzel bi mod yaparsınız
  11. BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

unable to open file:CommonRes\ani_musket_attacks.brf Hatası alıyorum yardım edin
  12. Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

Ben türkçe yama bitmiş versiyon indirdim kurdum oyunu çalıştırdığımda oyundan attı (hata verdi) .Bunun çözümü varmı
Back
Top Bottom