Kara Bey's latest activity

• Kara Bey
    Kara Bey replied to the thread Kış Lakırtısı.
    Dışarıya çıkmak habire cepten yer. Dağa, bayıra tırmanmak dışarı çıkma faaliyetinin zirve noktasıdır bana göre. Öyle içmeli yemeli...
  • Kara Bey
    Kara Bey replied to the thread Dînî Tartışma.
    Bomboş tartışmalarda ilk 3’e girer. İnanan niye inandığını inanmayan niye inanmadığını kanıtlamaya çalışıyor burada. Dileyen inanır...
  • Kara Bey
    Tam oturmuş avatar. 8/10.
  • Kara Bey
    Bidon: "Adam kazandı." It's fun to stay at the YMCA!
  • Kara Bey
    Şu an Türkiye'yi batıya karşı güçlü tutan en mühim mesele jeopolitik konumu. ABD Rusya'yı kuşatmak için Türkiye'ye ihtiyaç duyuyor. Bizi...
  • Kara Bey
    Şımarıklıktan ziyade doğu blokuna kaymaya başlamanın neticesi. Çin'in bir kuşak bir yol projesinin de güzergah ülkesi olmamız hasebiyle...
  • Kara Bey
    Hangi otoriter liderler ama. Abd'nin işine gelmeyen otoriter liderlerse evet haklısın. Suudi, bae gibi bedevi yönetimlerinden...
  • Kara Bey
    Yani, şöyle söyleyebilirim Cumhuriyetçileri tarih sahnesinde DP-AP-ANAP-AKPARTİ arasındaki devir daim eden sürece, Demokratları da yine...
  • Kara Bey
    Abicim bir şey söyleyeyim mi çok cahilsin ya alınma bana. Post modern diye bir kavram öğrenmişsin onun üstünden Biden'ın kazandığını...
  • Kara Bey
    Valla ne dediğini tam anlayamadım. Argümanlarının geçerliliği yok yani. Yeni bir dünya düzeninden bahsediliyor ve bu yeni dünya...
  • Kara Bey
    Neyini anlayacağız acaba bir analiz çıkarsana şuraya. Nerden okuyorsunuz bunları anlayamıyorum. Bidonun seçim vaatlerine bakarak mı...
  • Kara Bey
    Arkadaş benim anlamadığım bizim ülkedeki fanatikler niye ya aşırı Turpçu ya da Bidoncu. Bidon gelince Türkiye'nin başı göğe mi erecek...
  • Kara Bey
    Kara Bey replied to the thread Kış Lakırtısı.
    Eve girmeyin diyorlar ki bir deprem bölgesinde oturup muhtemel büyük İstanbul depremini bekleyen biri olarak naçizane tavsiyem asla evde...
  • Kara Bey
    Burada şu anlamda söyledim yanlış anlaşılmasın. Şimdi yazılanların tamamına yönelik cevap vermeye kalkmak gibi bir derdim yok, olmamalı...
  • Kara Bey
    Fakat sen de faydayı ödülle sınırlayarak örneklendirmişsin, bu da bana göre yanlış. Bütün faydalar birer ödül müdür? Diğer yazdıklarına...