Recent content by Kaptan

1. Kaptan

Sonbahar Lakırtısı

yazık oldu mis gibi forum
  2. Kaptan

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Ekran-g-r-nt-s-2021-09-24-002542.png
    alınır mı
  3. Kaptan

Free Games - Recomendations and updates galore

Idk if its worth
  4. Kaptan

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Eskilerden kimler var ?
    Eğer yanılmıyorsam bu aralar eskiler var ya. Onun dışında sana göre 2. nesil kabul edilecekler var, ben, ordulu falan. O şekilde.
  5. Kaptan

Yaz Lakırtısı

Arkadaşlar OneNote kullanıcısı veya Office'nin kaynak kodlarını düzenlemek hakkında fikri olan arkadaşlar var mı? lütfen olsun çünkü

bu arada son dört yorumun üçü tolga afrandez ve flecha noluyo la
    Pandoras wp grubu sağolsun.
    erhan sen misin aga
  6. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

Tepki olarak yazmadım ki konuyla alakalı duygu içermeyen bir yargıya vardım, ama olgunca karşılayışın için teşekkürler mucuk
  7. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

olm mükemmel tartışma ya resmen 3 tane entryi al felsefe sınıflarında akıl yürütme hataları ve hominemlere örnek olarak anlat
  8. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

Değindiğin nokta güzel de yaklaşım tarzın yanlış. Veya doğru yaklaşıyorsun ama kafandaki düşünceyi tam olarak ifade edemedin. "Sizin başınıza geliyor ama bizim de başımıza gelen var" demenin "bize" katacağı tek şey bizim de mağdur rolünden bir paye almamız. Ayrı bir şekilde erkeklere yönelik psikolojik şiddeti ele alan bir propaganda yapmak burada tercih edilecek bir yol olabilir. Ama "bak siz başınıza çok büyük şey geliyor sanıyorsunuz ama bizim de başımıza getiriyorsunuz/geliyor" demek kadın erkek arasındaki savaşımı resmileştirmekten başka bir işe yaramaz. Kadınların başına gelen şiddet olayı çok büyük bir olay. Erkeklerin başına gelen psikolojik şiddet de başka bir kenarda çok büyük başka bir olay. İkisinin birbirine laf atılıp üstünlük kavgası edilmeden ayrı olgular olarak çözülmesi lazım. Öylesi olur ki bu düşünceyi gören adam bunu geçmiş travmalarıyla birleştirip farklı yorumlar, sağda solda gördüğü zarar görmüş kadına "psikolojik şiddet yapmicaktın başta yeaa" diye çıkışmaya kalkar

ek olarak da erkeğe yönelik psikolojik şiddet olayına sonuna kadar katılıyorum, erkeğin psikolojik şiddet yanı umursanmadan manipülasyonla yönetilmediği ilişki 5%'ten azdır
  9. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

abooooooo görselleri kesip oyuncak yapmak müthiş bir zevk
    ben bi adım daha ilerletip sahip olmak istediğim oyuncakları çizip kesiyordum
  10. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

Böyle haber kaynakları seçip yeni haberleri topluca ana sayfamıza düşüren siteler olurdu ya, bunun aynısının makalelisi var mı? Seçtiğim sitelerden besleme alıp yeni makaleleri topluca okumamı sağlayacak bir site lazım varsa pls pls
  11. Kaptan

Playstore'da FIFA21 Origin Key 200₺ şu an, bunu Steam yerine Origin'den alsam bir şey kaybeder miyim? Veya yakın zamanda bu oyun düşer bekle der misiniz?
  12. Kaptan

@Cioss Epic agamıza lafım yok, güzel oyunlar alıyoruz da, acaba süpriz yaşanırda listeden sapılır, çok daha iyi oyunlar verilir mi.. Buna umutlu bir ihtimal vererek öyle dedim. Sonuçta liste epic'i baglamıyor.
  13. Kaptan

Liste hala tutuyor. https://www.epicgames.com/store/en-US/product/alien-isolation/home

Yarın umarım eskisini değil Redux verirler Metronun. Eskisi çöp.
    Redux verdiler.
    En eskileri biraz görmek icin origins, mp güzel bir oyun görmek icin r6siege, at ve kılıçlı oyunlar için bannerlord, witcher ve rdr2 o zaman. Hepsi iyi.
    Bannerlord özel bir espriydi sanırım:smile:)) Teşekkür ederim.
  14. Kaptan

Bildiğim kadarıyla verilen bu 60 liralık kuponu bir kez kullanabiliyorsun, o yüzden acele etme derim. Ama eskisi gibi oyun aldıkça yeni kupon veriyorsa bu oyunlar epey ucuza geliyor, o yüzden fırsatı değerlendirebilirsin tabi.
    "Yılbaşı Tatili İndirimi'nden 10 USD (60 TL) değerinde bir Epic Kuponun varsa, bu kupon 14,99 USD (79,99 TL) ve üzeri değerindeki bir sonraki uygun oyun satın alımında uygulanacak ve ilave bir 10 USD (60 TL) değerinde Epic Kuponu alacaksın."
    Sanırım dediğin şey hala geçerli? Ana sayfada da 7 Ocak'a kadar sınırsız kupon yazıyor.

@Kaptan eğer witcher 3 goty ve ac origins gold u alıp hikayelerini tamamen bitireceğim dersen 100-200 saatini rahat alırlar, başka oyuna zaman kalmaz. İkisi de güzel oyun diğerlerini bilmiyorum. Bir de Ciosun dediği R6Siege mesela şahane bir oyun. Ciosun dediği paketle kupon üzerinden alabilirsin. Ama o oyunda biraz ping sorunu var, ayrıca herkes o tarz bir oyunu sevmeye de bilir. Araştırmalısın.

En iyi tavsiyem kuponlarla birlikte 2-3den fazla oyun almaman, alacağın oyunlar için bence Epicteki tüm güzel güzüken oyunları inceleyip araştırdıktan sonra buraya listeleme yap paylaş, bize öyle bir sor sonra karar ver. Biz burada eleştirebiliriz bazı oyunları ( mesela çok iyi altyapın yoksa ve rekabetçi isen R6Siegede ping canını sıkacaktır), bu eleştiri/ek bilgiler ile liste sıralamanı değiştirir ona göre karar alırsın.

Şu an verdiğin oyunlar arasında: Origins + witcher3 üzerine R6Siege güzel bir olasılık. Bunlara vereceğin parayla cyberpunk/rdr2/dead stranding gibi oyunlardan birine de girişebilirsin gene kupon indirimini kullanarak.. Ama sen şunu yap hele bi..Bize bir temiz liste çıkar :

5darj.png

Epic mağazaya gir, en aşağıda "tümüne göz at" ı tıkla. Sağ pencereden 79tl ve üzerini seç. Buradaki tüm oyunları tek tek incele, bize daha güzel bir liste hazırla ki alım konusunda dikkatini çekmemiz gerekebilecek bir şey varsa bildiğimiz seninle paylaşalım. (bir oyuna baktıktan sonra "Göz atmaya dön" butonuna tıkla ki seçimin kaybolmasın, sırayla oyunları incelemeye devam et )

Bir sürü ücretsiz güzel oyun var piyasada hani. Misal bugün epicte alien oyunu ücretsiz ki kütüphaneme ekledim bir ara oynarım onu. Güzel oyun. Oyun çokken ya çok az parayla güzel oyunlar alman gerek, ya da çok iyi oyunlara parayı kıyman. Dolayısıyla, alacaksan iyi karar al evvela, listeni de çıkar önce.

>saydım 67 adet 79tl ve üzeri oyun var.
    >bütçen ne, ne tarz oyunlardan hoşlanırsın. incelemeni yap listeni ayarla burada paylaş ^^
    >bu arada bannerlordun fiyatı kuponla çok ama çok uygun. fakat steam atölyesi açılırsa ve atölyeye ulaşmak istersen, oyunun betalarına ulaşmak istersen sorun ulaşamama durumun olabilir. güncellemeler de steamle eş zamanlı mı bilmiyorum. bunların dışında gayet iyi bir teklif. worth.
    Biliyorum biliyorum zaten aynen dediğin yolu izleyerek seçim yaptım. Ama her oyunu tek tek incelemedim tabii çünkü oynayıp tecrübe edinmiş kişilere sormak oyunun açıklaması ve görsellerinden daha güvenilir olacak. RDR2'ye baktım western falan olması çok dikkatimi çekti. Bunu listede bekleteceğim ama, RAM takviyesi yapınca alırım o zamana kadar da -inş- fiyatı düşmüş olur.

Ve hikaye ve çevreyle etkileşim ön planda benim için. İlginiz için de teşekkür ediyorum çok içten.
Top Bottom