Recent content by kalradyafatihi

1. kalradyafatihi

NeoGK mod mancınık vb. silahlar ile nasıl nişan alınır?

Hocam zamanında bende uğraşıp bulamamistim. Neogk ama bence kullanmayın bir süre sonra sp oyunu bozuyor. Ben kendi krallığıma savaş ilan etmiştim resmen 😂
  2. kalradyafatihi

Modlar birleştirilebilir mi?

Bunu yapabilmek için modlama yapmayı bilmen lazım. Oda zaten başlı başına aylarını alır. Bannerlordu bekle. Ama ufak tefek kılıç vs eklemek istersen araştır belki yapabilirsin
  3. kalradyafatihi

kendi krallığımda benim olan bir toprağı nasıl bırakırım

Kendi elindeki toprakları başka lordlara verebiliyorsun. Eğer elinde lord varsa oyun belli bi limitten sonra yeni lord almana izin vermiyor. Daha fazla lorda sahip olman için krallıklardan birinin yıkılması lazım. Elinde fazla lord yoksa yukardaki postu dene
  4. kalradyafatihi

Açlık ile kale/şehir fethetme

Selam forumdaşlar. Aramızdan hiç açlık ile kalr fetheden var mı? Mesela kale fethederken yiyecek stoku 99 gün yazıyor. Bu şekilde 99 gün bekleyip kale alan vs aramızda var mı? Eski forumlara baktım net bi bilgi yok. Olanlarda birbiriyle çelişiyor.
  5. kalradyafatihi

[WB][SP] Swords of Shields

Aaa geri hortaladı. Tekrardan başarılar.  Muhtemelen mod çıkınca ben üni sınav çalışacağımdam oynayamayacam. Az beklemedimde değil he :cry: neyse artık seneye oynarız https://www.nexusmods.com/mbwarband/mods/6188 Şu linkteki moda bi bakabilirmisin? Belki moduna koyarsın fenada durmaz...
  6. kalradyafatihi

Aaa geri hortaladı. Tekrardan başarılar.  Muhtemelen mod çıkınca ben üni sınav çalışacağımdam oynayamayacam. Az beklemedimde değil he :cry: neyse artık seneye oynarız
  7. kalradyafatihi

WB Warband-Zengin olma rehberi

Eğer başka bi krallıkta işletmeniz varsa o işletmeyi kapatmayın. Usta başıyla konuşup  malları envanterde biriktirmesini söyleyin.  Bu sayede savaş vakti usta başı envantere malzeme üretir.  Zarar eder gibi gozukursunuz ama savaş bitince ağzına kadar dolu materyaller küçük bi servet haline...
  8. kalradyafatihi

Eksik Asker Komut Sistemi

Dickplomacy modunda bu özellikler var galiba. Fakat ben beğenmedim.  Oyun dengesini alt üst ediyor. Nornalde kergot atlı okçular dümdüz piyadelerin üstüne koşarken modu kurunca gerçekten etraflarında daire çizmeye çalışıyor.  Sonra rodoklar zaten düz alanda zayıfken patates oluyolar. Bu mod aynı...
  9. kalradyafatihi

25 FPS

Mesajım bulunsun. 1.168nin aynı performansını alamıyorum
  10. kalradyafatihi

Vücudu gösteren zırh nasıl tasarlıyorsun? Ben mesela oyunun kendi leydi kıyafetlerini dekolte yapıyorum canım sıkılınca blender dan. Sonra brf yi kaydedince dekolteden vücudu görmem gerekirken mavi tuval görüyorum.  Sana bi örnek yollasam dediğimi yaparmısın? Hatta oyuna da ekle hani güzel...
  11. kalradyafatihi

M&B Warband'dan nasıl keyif alabilirim?

Ayarlardan zorluğu fulle Hileyi kapat İnternetten oyunu oynamayı araştır
  12. kalradyafatihi

Mod öldüyse bari modelleri at başkaları kullansın Farewell kro şövalye
  13. kalradyafatihi

Warband'ın yeni easter egg'i 2018!!

Üzgünüm ama bu easter egg veya gizli bi özellik değil.  Oyun çıktığından beri gece ve gün doğumuna karşı vakitlerde bi şehre veya köye girmeye çalışırsan haydutlar seni basınca o yazı çıkar.  Aslı yok bunun
  14. kalradyafatihi

Leydinin Kıyafetini Değiştirme

Yapmanın çok zahmetli bi yolu var Warband savegame editor ile yapabilirsin fakat çok zahmetli bi yolu vardı.  Ben unttum nasıl yapılacağını Veya openbrf programını yükle Oyunun dosyasına gelip rrsource dosyasına gel. Orda zırhların dosyaları olcak. Ordan beğendiğin bi zırh seç. Arayıp...
  15. kalradyafatihi

Warband eşi benzeri görülmemiş hatalar

1. Si muhtemelen bi nodun içindeyken başka bi moda oyunu kapamadan geçiş yapmıştırsın.  Ben yapmıştım başıma aynısı geldi. Hatta sesler bile değişiyor.  Durduk yere inek möleme sesi geliyordu. 2. Si ciritte değil kılıçta değil anlamadım.  Neogk varken fırlatma bıçağı felanmı yedin. Böyle izi kalmış