Recent content by KızılŞaman

1. KızılŞaman

Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

Fire & Sword dizisi çekenlerin sayısı zaten çok azdı. Sanırım onlar da ilgisizlikten sıkıldılar ya da başka uğraşlara yöneldiler.Burada dizi projeleri görmüyorum uzun süredir.
  2. KızılŞaman

Yıldızlardan Gelen Adam

Şimdi daha sakin bir kafayla okudum hikayeyi ve güzel olmuş diyorum. Ellerine sağlık. Ama şu hikayeye bir +18 ibaresi, "Şiddet içerir" uyarısı falan mı koysak? Adamın adem elmasını koparmak nasıl bir psikopatlık seviyesidir! Ana karakter ne derece manyak acaba? Ellerine sağlık Onat'ım, her...
  3. KızılŞaman

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Şu ana kadar birçok kişi oyunun çıkış tarihi, fiyatı, içerikteki kesintiler, erken erişim olması ve dil desteğiyle ilgili fikirlerini belirtmiş ve benim düşüncelerim de onların tekrarı gibi olacak ama ben de görüşlerimi belirtmeden duramadım. O yüzden bu iletiyi atıyorum. Öncelikle ilk içime...
  4. KızılŞaman

Yıldızlardan Gelen Adam

Geldim, gördüm ve okudum! Ben daha birkaç karalama bile yapamazken bölümleri bana nispet yapar gibi hızlı hızlı ve düzenli olarak yazman her ne kadar biraz sinir bozucu olsa da tekrar bu hızda yazabilmene gerçekten sevindim.  :D Bu bölümde durgun geçti. Bölümü okurken Albys'in yakalanmaktan...
  5. KızılŞaman

Yıldızlardan Gelen Adam

Sonunda rahat rahat yeni bölümü okudum! Eğer yanlış bir çıkarım yapmadıysam bir süre için hikayede olayların yavaş yavaş işleneceğini anlıyorum bu bölümün temposundan, hatalıysam düzelt beni. Böyle hikayelere ayrı bir zaafım vardır benim. Olaylar gelişmeden önce ilmek ilmek işlenmesini, sonra...
  6. KızılŞaman

Yıldızlardan Gelen Adam

Öncelikle uzun sürenin ardından buralara dönüşün için bir 'hoşgeldin' diyorum Onat'ım, özlettin kendini... Hikayeyi okudum ve güzel bir giriş olduğunu söyleyebilirim. Devamı için meraklandırmayı başardı beni. Umarım uzun soluklu bir şeyler görebiliriz senden. Önemli Not; Yeter artık bırak şu...
  7. KızılŞaman

Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

Jüri bulmasına bulunur ama geçen dönemde yapılan yarışmalar kalıcı bir hareketlilik sağlamamıştı burada, asıl sıkıntı bu bence. Daha önceki iletilerde de bahsedildiği gibi Bannerlord çıktığında buraların da hareketleneceğini düşünüyorum ben de. O nedenle şu anlık bir yarışmaya pek gerek yok...
  8. KızılŞaman

Hanlar Savaşıyor (BİTTİ)

Hikayeyi okumadığım için içeriği hakkında yorum yapmayacağım. Ama azimle devam ettirip finale kadar getirdiği için yazarını tebrik ederim. Zira bir hikayeye başlamak kolay ama vakit ayırıp sonuna ulaştırmak zordur. Umarım bu başarın devam eder ve Han'a başka hikayeler de kazandırırsın Kara Bey.  :)
  9. KızılŞaman

Çalakalem Hikayeler ve Karalamalarım

Selam! Uzun süredir bilgisayarımda duran, bir türlü devamını getiremediğim projemin bir kısmını buraya koymak istedim. Aslında bu başlangıç kısmı, ama üşengeçliğim dolayısıyla bir türlü devamını getirememiştim. Eh, boşa gitmesindense birkaç kişinin okumasına sunup tepkilerini görmek daha hoş ve...
  10. KızılŞaman

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Remember Me; https://store.steampowered.com/app/228300/Remember_Me/
  11. KızılŞaman

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Cioss'un bu tespitine kesinlikle katılıyorum. GTA 4'ü her ne kadar sevsem de -Kesinlikle GT5'e yeğlerim- SR 3 verdiği ayrı oynanış tadıyla, çılgınlık seviyesine çıkan mizahıyla ve bazen en saçma duruma bile bir ciddilik kazandırmayı başarmasıyla benim gözümde mükemmel bir oyundu. Sen de...
  12. KızılŞaman

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

https://www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_2_layout_type_threes_tile_index_1 Humble, LEGO The Hobit'i bedava dağıtıyor, ilgilenenlere duyurulur!
  13. KızılŞaman

AAR: Madrox [4. BÖLÜM YAYINLANDI] (YENİ)

Şimdi bi ilk bölümleri inceledim de, güzel olmuş gibi. Gibi dememin nedeni, AAR konusunda pek deneyimim ve bilgimin olmamasından kaynaklanıyor, senin yazdıklarında bir eksiklik gördüğümden değil.  :lol: Dörtyol Hanında yazdıklarının takdirini hemen görmeyi beklememeni öneririm. Zira...
  14. KızılŞaman

Kalrad Okur |Haftalık Dergi| Sayı: 11| YENİ SAYI

Tebrikler, yine güzel bir sayı olmuş.  :) Gaspçı Hakim öldü, çok yaşa gerçek sultan; Arwa!  :lol: Ayrıca Nord cephesinden gelen güzel gelişmeleri görmek de sevindirici. İşgalci Vaegirler'in tehdidine karşı böyle bilimsel ve ekonomik kalkınma hamlelerini tam anlamıyla destekliyorum! Yeni...