Recent content by jaksebar

1. jaksebar

[ANKET] Ele Geçirdiğiniz Komutanlara/Soylulara Ne Yapıyorsunuz?

TwoRcOk.gif
  2. jaksebar

En çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?

1-Savaş ilan etme veya barış teklifinde bulunma
    2-İttifak kurma
  3. jaksebar

Temun ile konuşurken donuyor

Save'imde Temun ve ordusu şehrimi alıyor ben de onunla savaşmak için konuşmaya çalışıyorum ancak daha ilk diyalog seçeneğine tıkladığımda oyun donuyor.
  4. jaksebar

[Tutorial]Bannerlord İçin Mod Nasıl Yapılır

Bunlar çok iyi uğraşlar helal olsun.
  5. jaksebar

0 Askerli Parti

adamı 9 kere lord yaptım 9unda da HAYDUTLARA esir düştü çok sinir bozucu :/ gidip bi lorda yenilse hiç tepki vermem çok normal ama haydut bu ya.
  6. jaksebar

sac-sakal

Kafanda belirlediğin şekilde nasıl olur bilmiyorum ama muhtemelen o kadar çok seçenek olacak ki kafandakine uyanı bulabileceksin.
  7. jaksebar

Ahh Taleworlds ahh...

İşte benim korkum da bu zaten: 8 yılda anca erken erişim şeklinde çıkabildi; tam sürüme de bi 8 yıl sürmez inş... :smile:
    8 yılın 8inde de maksimum eforla çalıştıklarını düşünürsek hata olur bence.Oyunu defalarca baştan yaptıklarını,1-2 yılın sadece araştırma için geçtiğini ve bütçelerinin düşük olduğunu göz önünde bulundurmalıyız.
  8. jaksebar

oyun minumum 5 milyon adet satmış

Daha çok kazanıp daha iyi işler yapıp büyük firmalara rakip olurlar inşallah
  9. jaksebar

Tutsak lordların 2 günde kaçması(bug)

İdam edin . Kafası olmayan lordlar kaçamaz .
    Denendi çalışıyor :grin:
    A7114E16E096DAAB181F8DA590A72DA5B8D10B66
  10. jaksebar

Singe player için Online Chat modu

Eline sağlık,ben kullanmam ama mod moddur.Daha çok yerli mod görmek isterim.Yabancı youtuberların mod önerisi videolarında Türk yapımı mod görüp gururlanıyorum.
  11. jaksebar

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

Allah modculardan razı olsun 70 saatlik skyrimimi 300'e çıkarabildim zamanında, hepsine minnettarım
  12. jaksebar

Ahh Taleworlds ahh...

Daha yazılacak çok şey var ama oyun daha erken erişimde :smile:
  13. jaksebar

EVLENEMİYORUM

Boşver
  14. jaksebar

Krallıklar Neden Sürekli Savaş Halinde?Neden Barış Çok Kısa?

Yapacak başka işleri yok çünkü bütün şehirler max seviye tüm lordlar zengin yemek bol ve herkesin eşi var :grin:
Back
Top Bottom