Recent content by ismailkhan

1. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

bugün çıkıyormu
    Keşke cikartabilsek ama son zamanlarda sınavların belirsizliğinden dolayı modla hiç ilgilenemedim. Şu anlık kesin olmayan bir tarihe ertelemek durumundayiz
  2. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Başarılar dilerim
    Teşekkürler
  3. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Modda diplomasi ve kendi askerlerimiz oluşturma modu varmı ?
    Diplomasi için modu en baştan yapmak gerekiyor ve bunun için çok geç.kendi askerlerimizi oluşturmayı ise bir sonraki güncellemelerle getirebiliriz
  4. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Elinize sağlık, mod Bannerlord'u olmayanlar için ilaç gibi gelecek. Native senaryosunu bu tarza çeviren bir mod görmedim daha önce. Kolay gelsin, başarılar.
    Teşekkürler dostum
  5. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Ellerinize sağlık dostum mod fena?
    Eyvallah dostum
  6. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Düşünülerek yapılmış, birbirini tekrar eden modlardan değil. Başarılar.
    Sağolun sizinde kendi modunuzada başarılar dilerim
  7. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

Güzel bir fikir. Başarılar dilerim :smile: .
    Teşekkürler sağolun
  8. ismailkhan

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Baya bir zamandır Uğraşılan çok güzel bir mod yapıyoruz. Mod için edit moddan sahne dizaynlamasini bilen arkadaşlar pm yoluyla iletisime geçebilir
  9. ismailkhan

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Merhabalar forumda baya bir zaman önceden varrak nickli arkadaş witcher 3 tarzı chainmail kaplaması paylaşmıştı osp olarak fakat şimdi kaldırmış aranızda bu kaplamaya sahip olan varsa atabilirmi
  10. ismailkhan

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Warband için çok güzel ve uğraşılan bir mod yapıyoruz. Mod için kodlamaci ve mapper araniyor
  11. ismailkhan

[WB][SP] Land Of Wars V1

SELAMLAR!!! Herkese merhaba. Çok fazla uğraştığımız Land Of Wars adlı modumuzu sizlere tanıtmak isterim. Modumuz native senaryosundan 100 yıl sonrasında geçen bir mod olucak. Her krallık farklı farklı olaylardan dolayı yıkılmış artık onların hedeflerini torunları gerçekleştiriyor. TARAFLAR...
  12. ismailkhan

Wings 3d dışında bir modelleme programı?

Tabiki oluşturabilirsin. Warbandin dosyalarındaki modeller obj olduğu için senin yaptığın modelde obj olsun yeter.
    wings 3d dışında başka program olarakta blender, 3ds Max gibi bir çok program var. Ama sana tavsiyem wings 3d kullanman o daha düzenli ve anlaşılabilir . Blender ise bana göre daha karmaşık. Modelleme de başarılar :grin:
  13. ismailkhan

[ÇÖZÜLDÜ][SORU] bir şehrin haritadaki görünümünü nasıl degistirilir

Merhaba ben modumda şehirlerin haritadaki görünümünü nasıl degistirilir bilmiyorum . Yardım edermisiniz
  14. ismailkhan

sesli komut nasıl eklenir bilen birisi varmı eğer varsa nasıl ekleniyor anlatabilirmisiniz

ben moduma sesli komut eklemek istiyorum forumdaki dersleri denedim ama hiç biri olmadı lütfen bana kesin bir şekilde moda sesli komut eklemeyi bilen biri nasıl ekleneceğini anlatabilrimi
Back
Top Bottom