Recent content by ibrayim

 1. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Tam sürüm çıksın da ps4'e de gelsin oyun.
  Edit: Tam sürüm pc, xbox, ps'ye gelecek. Bi yandan oyunu xbox ve ps'ye portlamayla uğraşıyorlardır. Onları da hazır edince tam sürüm çıkacaktır.
  oyunun pc versiyonunda hala kol desteği yok. bana çok uzak gibi geliyor ps ya da xbox çıkışı :sad:
 2. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Oyunda soldan vuruşlar sağa göre bariz bir şekilde daha hızlı bunun sebebini bilen var mı? Bir video hazırlıyorum bununla ilgili akşam atarım sanırım
  Animasyon süresini eşitlemek için yapmış olabilirler mi?
 3. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  İade ediyorum. Ayrıca yıllardır yaptığım "eleştirilerin" biri bile haksız çıkmamışken şuna "nefret besliyorsun" demek zaten ayrı bir zihniyet ürünü; hele ki o eleştirilerin de tamamı "oyunun potansiyelinin harcanmasına ve TW'nin vizyonsuz hareketlerine" iken. Hala modlardan medet ummak hele... Daha fazla uzatıp meseleyi şahsi tartışmaya döndürmeyeceğim, siz devam edin böyle, 300+ saat sol click simülasyonuna devam.
  Ya kral madem 300 saat sol click simülasyonu bu oyun sen niye senelerdir burdasın? Aşağı yukarı 2017'den beri bu forumdayım, ilk geliştirici blog yazıları çıktığından beri bu oyuna sallamaların bitmedi yahu. Oyuna tepki gösteren sadece sen değilsin tabi de, bu kadar ısrarla ve azimle senelerdir çamur atan bir sen varsın şu forumda. "Hiç sevmediğin / oynamadığın" oyuna ne bu öfke, ne bu kin? İşinle gücünle uğraş be kardeşim. Madem bu kadar bıktırdı seni bu oyun girme forumlarına da olsun bitsin.
 4. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  @Bloc
  Warband'de bulunan özelliklerin tamamını (geliştirilmiş versiyonlarıyla) tek başına ekleyecek bu gidişle; bir de hepsini tek bir paket olarak mod yaparsa gider alırım oyunu, yoksa bu oyunun oynanacak tarafı yok, koca bir balon.
  abi senelerdir bu forumda oyun şöyle kötü böyle kötü diye atıp tutuyorsun meğer oyunu bile almamışsın daha.
 5. ibrayim

  [SP] - Salgınlar ve Hastalıklar Modu

  Ellerine sağlık hocam şimdiye kadar gördüğüm rn işlevsel ve farklı mod diyebelirim :smile:
 6. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  Bugün geliyor güncelleme, hazırlık lı olun kaynak: Belive_Taleworlds.
  Hocam keşke ya...
 7. ibrayim

  Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

  2 Haftadır güncelleme bekliyorum, bir bilgisi olan var mıdır acaba?
 8. ibrayim

  Güncelleme ne zaman gelir

  Abilerim gelir mi güncelleme bugün?
 9. ibrayim

  Güncelleme ne zaman gelir

  Abilerim var mıdır bir değişiklik? 2-3 gündür giremedim foruma da, sanırım gelmemiş güncelleme :sad: En azından tarih verildi mi onu sorayım :/
 10. ibrayim

  Güncelleme ne zaman gelir

  Bugün gelecek mi sizce ne düşünüyorsunuz? (Başlığı da hortlatmış olayım :grin: )
 11. ibrayim

  Beklenen özellik geliyor !

  Sadece bana karşı değil insanların diğer konulara yaptığı yorumlara "moyunu mötülemeyin yeter artık!" diye yorumlar yapmak yerine o insanların yaptığı gibi oyunun kötü olduğu kısımları belirtirsen oyuna daha çok destek olursun emin ol, sizin gibiler şu oyun erken erişimden çıktıktan sonra nasıl bir savunma yapacak çok merak ediyorum. Bana tekrardan saydırma burda 7 aydır ne olup bittiğini, bilen biliyor zaten. Mesajlarına da daha fazla cevap vermeyeceğim yeterince uyarı puanım bulunmakta.
  Reis bak benim derdim ne sadece seninle ne de oyunun geliştirilip geliştirilmemesiyle. Ben artık şahsen forumun genl halinden sıkıldım. Her konuda sen gibi 10 tane adam var sürekli oyuna çamur atan. Kötüleyip haha hihi diye dalga geçen. Sağda solda bu mızmızlanmaları görmekten bıktım. Siz biraz duruluncaya kadar da cevap vereceğim erken erişim olsun olmasın ben bu oyunu savunacağım.
 12. ibrayim

  Beklenen özellik geliyor !

  Oyuna karşı öfke kustuğum felan yok, ayrıca halen erken erişim başlığı altında oyunu savunan kaldı mı gerçekten? Biraz gerçekçi olalım lütfen.
  Ne bekliyorsun kardeşim, cidden soruyorum ne bekliyorsun adamlardan. Ellerinde olan imkanlarla yavaş yavaş geliştiriyorlar işte oyunu daha ne istiyorsun anlamadım ki
 13. ibrayim

  Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

  O zaman zehri vereyim :grin: :grin:
  uçan kuzaitler
  Temmuzda paylaşılan bir videoyla tüm gidişatı yargılamak.... ŞU oyuna öfkeniz nefretiniz bitmedi bir türlü.
 14. ibrayim

  Beklenen özellik geliyor !

  Demek kaldırılan özelliklerden, verilen boş vaatlerden, becerilemeyen özelliklerden bir tanesi de buymuş, vay be.
  Kardeşim ne bildin ya ne bildin de yazdın bu yorumu?? Koskoa erken erişim yazıyor oyunun her yerinde, defalarca söylendi belli özellikler zamanla eklenecek diye. Perkleri tamamladıkları gibi bu sistemi de yavaş yavaş tamamlarlar ne bu nefret öfke vallahi anlamıyorum. Tüm forum sizin gibilerle doldu, adam akıllı iki kelam edilemiyor artık.
 15. ibrayim

  Bannerlord indirim veya bedava olur mu?

  Ben erken erişimin daha ucuz olmasını beklerdim. Böyle bir işkenceye katlanmak için gönüllü bulmanın tek yolu bu.
  işkence olduğunu düşünüyorsan oynamazsın kardeşim gayet basit. şu söylemlerden gına geldi artık
Top Bottom