Recent content by ibrayim

1. ibrayim

[SP] - Salgınlar ve Hastalıklar Modu

Ellerine sağlık hocam şimdiye kadar gördüğüm rn işlevsel ve farklı mod diyebelirim :smile:
  2. ibrayim

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bugün geliyor güncelleme, hazırlık lı olun kaynak: Belive_Taleworlds.
    Hocam keşke ya...
  3. ibrayim

2 Haftadır güncelleme bekliyorum, bir bilgisi olan var mıdır acaba?
  4. ibrayim

Güncelleme ne zaman gelir

Abilerim gelir mi güncelleme bugün?
  5. ibrayim

Abilerim var mıdır bir değişiklik? 2-3 gündür giremedim foruma da, sanırım gelmemiş güncelleme :sad: En azından tarih verildi mi onu sorayım :/
  6. ibrayim

Bugün gelecek mi sizce ne düşünüyorsunuz? (Başlığı da hortlatmış olayım :grin: )
  7. ibrayim

Beklenen özellik geliyor !

Sadece bana karşı değil insanların diğer konulara yaptığı yorumlara "moyunu mötülemeyin yeter artık!" diye yorumlar yapmak yerine o insanların yaptığı gibi oyunun kötü olduğu kısımları belirtirsen oyuna daha çok destek olursun emin ol, sizin gibiler şu oyun erken erişimden çıktıktan sonra nasıl bir savunma yapacak çok merak ediyorum. Bana tekrardan saydırma burda 7 aydır ne olup bittiğini, bilen biliyor zaten. Mesajlarına da daha fazla cevap vermeyeceğim yeterince uyarı puanım bulunmakta.
    Reis bak benim derdim ne sadece seninle ne de oyunun geliştirilip geliştirilmemesiyle. Ben artık şahsen forumun genl halinden sıkıldım. Her konuda sen gibi 10 tane adam var sürekli oyuna çamur atan. Kötüleyip haha hihi diye dalga geçen. Sağda solda bu mızmızlanmaları görmekten bıktım. Siz biraz duruluncaya kadar da cevap vereceğim erken erişim olsun olmasın ben bu oyunu savunacağım.
  8. ibrayim

Oyuna karşı öfke kustuğum felan yok, ayrıca halen erken erişim başlığı altında oyunu savunan kaldı mı gerçekten? Biraz gerçekçi olalım lütfen.
    Ne bekliyorsun kardeşim, cidden soruyorum ne bekliyorsun adamlardan. Ellerinde olan imkanlarla yavaş yavaş geliştiriyorlar işte oyunu daha ne istiyorsun anlamadım ki
  9. ibrayim

Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

O zaman zehri vereyim :grin: :grin:
    uçan kuzaitler
    Temmuzda paylaşılan bir videoyla tüm gidişatı yargılamak.... ŞU oyuna öfkeniz nefretiniz bitmedi bir türlü.
  10. ibrayim

Demek kaldırılan özelliklerden, verilen boş vaatlerden, becerilemeyen özelliklerden bir tanesi de buymuş, vay be.
    Kardeşim ne bildin ya ne bildin de yazdın bu yorumu?? Koskoa erken erişim yazıyor oyunun her yerinde, defalarca söylendi belli özellikler zamanla eklenecek diye. Perkleri tamamladıkları gibi bu sistemi de yavaş yavaş tamamlarlar ne bu nefret öfke vallahi anlamıyorum. Tüm forum sizin gibilerle doldu, adam akıllı iki kelam edilemiyor artık.
  11. ibrayim

Bannerlord indirim veya bedava olur mu?

Ben erken erişimin daha ucuz olmasını beklerdim. Böyle bir işkenceye katlanmak için gönüllü bulmanın tek yolu bu.
    işkence olduğunu düşünüyorsan oynamazsın kardeşim gayet basit. şu söylemlerden gına geldi artık
  12. ibrayim

Bence şimdiki arayüz daha güzel sadece orda ki yeteneklere bastığınızda karakterimiz o yeteneklere uygun hal alması gibi küçük bir ek olabilirdi. Oyunun başında karakterin hikayesini yaratırkenki gibi.
    Bu öneriyi çok beğendim ben de :grin:
  13. ibrayim

Bu 1.5.5 büyük update olarak geçiyor, 1.5.6da çok sağlam bişeyler gelecek kartopu sorununa çözüm gibi. 1.5.7de sağlam olacak gibi, süvari yapay zekası geliştirmeleri ve isyanlar 1.5.7de gelecek

Yani ufukta 3 tane sağlam güncelleme var, eskiden 1 ay bekleyip bir koyun kaplaması alıyorduk, hızlanıyorlar. Zaten yeni elemanlar aldılar işe galiba. Daha da hızlanırlar
    Hocam yeni eleman aldıkları bilgisi doğru mu acaba?
  14. ibrayim

tahmini bi rgün verdiler mi acaba
  15. ibrayim

Mexxico'nun kartopu etkisi hakkındaki postu çeviri

1.5.5 yani sonraki update pazartesi veya salı geliyor yazmıştı mexxico. Bu çevirdiğim şey 1.5.6 ile gelecek sonraki update 1.5.5 burada yazanlar aralıkta gelir büyük ihtimal
    1.5.5 gelince 1.5.6 sürümü de betaya girmiyor mu ?
Top Bottom