Recent content by ibrahimyanik1993

1. In Progress Oyun Sırasında Sürekli Ortaya Çıkan Error!

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\AssetPackages dosya yolu içerisinde bulunan "body_meshes.tpac" isimli dosyayı sildikten sonra, Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrularsanız bu hata düzelecektir. Steam tarafından dosyalar yüklenirken/indirilirken oluşan bir hata maalesef.
    Teşekkürler. Dediğiniz yöntemi deneyeceğim.
  2. In Progress Oyun Sırasında Sürekli Ortaya Çıkan Error!

Başka bir savede dener misin? Güncellemeler eski saveler etkilemiyor.
    Oyun ilerlerken yeni bir save oluşturduğum halde birçok yerde hata alıyorum
  3. In Progress Oyun Sırasında Sürekli Ortaya Çıkan Error!

Oyunda mod kullanmıyorum. Direct x 11 de çalışıyor ve başka bir save denemedim. Bu arada antivirüs kapalı.
  4. In Progress Oyun Sırasında Sürekli Ortaya Çıkan Error!

Moderatör arkadaşlar neden cevap vermiyor? Hatalar gittikçe artıyor. Haydut kampına saldırıyorum aynı durum, savaşa giriyorum aynı durum. Oynama hevesi gerçekten kaçıyor.
  5. In Progress Oyun Sırasında Sürekli Ortaya Çıkan Error!

Merhabalar. Yaklaşık 50 saattir oyunu oynamaya çalışıyorum ancak birçok muhtelif yerlerde oyun çöküyor ve hata verip kapanıyor. Hata verdiği anda hata mesajını gönderiyorum ancak oyundaki bu sıkıntılar oynanırken tadı kaçırıyor. Elimden geldiğince ekran görüntülerini buradan paylaşırım. Son...
  6. Lycaron Şehrinde Görev Almak İstediğimde Oyun Hata Veriyor

Merhabalar. Lycaron şehrine gittiğimde Arabulucu Catila'dan "Kaçak Avcılar Ordusu" isimli görevi almak için konuş düğmesine basınca oyun hata veriyor. Steam'den oynuyorum. Sürüm:1.4.1 Not: Mod kullanmıyorum.
  7. In Progress Crash when speaking to tavern owner

Bende de aynı sorun var. Han'a gidip hancı ile görev konusuyla ilgili sekmeyi seçtiğimde oyun donuyor ve hata raporu vermeden kapanıyor.
    I have same problem. When i chose an option, game is shutting down.
Back
Top Bottom