Recent content by HyperCharge

1. HyperCharge

Ön Başvuru - Aerophobia

İsim: Ahmet Yaş: 20 Oynamak istediğiniz sınıf?: Piyade Koşulları kabul ediyor musunuz?: evet Eklemek istedikleriniz?: yok
  2. HyperCharge

Moda ses konuşma ekleme

Eğer oynatmak istediğin ses oyunda yoksa evet yeni eklemen gerekiyor.
  3. HyperCharge

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Discord sunucusu vardı lakin kapatmıştım modu yapmayı bırakınca. Kimse bulunmuyordu zaten modla ilgili planları ve screenshotlari, yapılan ilerlemeleri bulunan sorunları ve onların çözümlerini koyuyordum, pratik amaçlıydı daha çok.
  4. HyperCharge

Modun en güncel hali şu an Edirne'de. Ben ise İstanbul'dayım. Şehirlerarasi yasak bitene kadar da burada mahsur kalacağım. Bilemiyorum ne zaman dönerim. Bayağı güzel şeyler yapmıştım aslında ama, geri dönünce neler yapabileceğime bakarım.
  5. HyperCharge

20 yaşındayım. Bu modu yapmaya 12 yaşımda başladım ancak 7-8 yıl devam ettim tek bir bilgisayarda. Mod ise bazı terminolojileri bilmediğimden dolayı eksik kaldı ve zamanında tamamlayamadım yapımını. Uzun süredir tek başına yaptığın bir şeyi tamamlayamamak çok normal. Yardım isteyince yardım...
  6. HyperCharge

[BL] Mod Dersleri

Gerçekten çok yararlı olmuş, mod geliştirme için bazı şeyler düşünüyorum. O vakte kadar bu konu sabitte kalsın.
  7. HyperCharge

Unsolved Conversation loop with a lord i made him defected.

I couldn't do what you've said. Its sad that my 3 days(680 days and 18 level) of save is going to be dead... :/
  8. HyperCharge

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/mod-yapımı-dersleri-haritası.332009/ Burada...

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/mod-yapımı-dersleri-haritası.332009/ Burada Warband için yapılan tüm ders ve ders çevirileri mevcut. Ek olarak benim kendi ders konularımı görmek isterseniz de...
  9. HyperCharge

Unsolved Conversation loop with a lord i made him defected.

Summary: I was supported the southern empire on campaign. We were at war with almost all of calradia(its already gg for us), in one of my travels, i've made a battanian clan defected to southern empire. When i am trying to leave from conversation, it starts the conversation again. I try a couple...
  10. HyperCharge

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

O sorun bende de var. Bir sürü mağaraya girdim ama yine de vermedi sancağı.
  11. HyperCharge

mod artık geliştirilmiyor. 8 yıldır yaptığım şey için istediğim en ufak bir yardımı bana çok görenler sağolsunlar.:smile: Bannerlord için kendimi geliştirmeyi düşünüyorum kodlamada ve modellemede.
  12. HyperCharge

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Öğrenci olmanın da verdiği psikolojiyle açıkçası 150TL gözüme kocaman geldi ne yalan söyleyeyim. :roll:
  13. HyperCharge

:cool: evet sesler çok katı duruyor. Update yapmaları gerek.
  14. HyperCharge

baya güzel be :grin: 1.36'dan sonra çok güzel bi geçiş yapmış. Sinematik çok güzel işler bu oyunda. :shifty:
  15. HyperCharge

Yeni Forum

Baya güzel olmuş:party: