Recent content by henbaba383

1. Launcher açılmıyor

Bütün modları silip oyun dosyalarını doğrulayıp tekrar denermisin eğer gene olmazsa silip yüklemek fayda edebilir.
    Oyunun kendi story sandbox native modlarinida mi sileyim kral
  2. Launcher açılmıyor

Virüs programları engelleyebiliyor bazen onuda bir kontrol et virüs programı kullanıyorsan beyaz listeye izin verilen programlar listesine ekle bannerlordu.
    Beyaz listeye eklemeden direk antivirusu devre dışı birakip denesem olur mu reis
  3. Launcher açılmıyor

Fixed launcher yükleyip denermisin birde
    Reis fixedi denedim modlibi denedim çözemedim tek benim başıma geldi heralde diger forumlardada yok bu konu hakkinda yazi
  4. Launcher açılmıyor

Şuan oyunda sandbox native modlari var kendi modlari dışında başka mod yok aslinda yani
  5. Resolved Launcheri ve masaüstündeki kısayoldan oyuna giremiyorum

Evet reis ordanda oyuna girebiliyorum ama o klasordeki taleworlds launchari açamıyorum fixed launcheri denedim işe yaramadı
  6. Resolved Launcheri ve masaüstündeki kısayoldan oyuna giremiyorum

Launchera tıkladığım zaman açılıyor gibi olup tekrar kendiliğinden hata vermeden kapaniyor ılgililer bi bakar mısınız lütfen hayatimdaki ilk kez bir foruma üye olup yazi yazıyorumoda bannerlorda kısmetmiş lütfen yardim
  7. Launcher açılmıyor

Nereye yazicam bir bilsem reis ilk defa bir foruma üye olup yaziyorum
  8. Launcher açılmıyor

Reis onu felan hepsini yaptim tıkladığım zaman mouse imleci geliyor açılıyor gibi gözüküp sonra kendiliginden kapaniyor bannerlorduda zaten steam dosyalarinin icindeki exe den girebiliyorum
  9. Launcher açılmıyor

LLaunchera tıkladığım zaman tepki vermiyor acilicak gibi oluyor açılmıyor bir yardim eder misiniz teşekkürler ilk defa bir forum kullaniyorum yanlış yere yazdiysam kusura bakmayin
  10. launcher not working ı need help

BAŞLATICI HERHANGİ BİR REAKSİYONU AÇMADI BU MODLARI ETKİNLEŞTİREMİYORUM, ÇÖZÜMÜ BİLİYORDUNUZ
  11. SP - General Launcher açılmıyor

ÖOyunu steam üzerinden satin aldim launchera ve masaustu oyun simgesine tıkladığım zaman oyun tepki vermiyor oyunu sadece yüklü olan klasörlerdeki exe den açabiliyorum yanlış başlıkta attiysam kusura bakmayin ilk defa bir forumda yaziyorum.
Back
Top Bottom