Recent content by hazarowa

 1. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

  Tamamdır hocam sağolun
 2. Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

  Tweak mod çevirebilir misiniz acaba ?
 3. İşlevsel Modlar

  Arkadaşlar herhangi bir yerleşime girince birinci silah elimizde olacak şekilde başlatan mod yokmudur (hani savaşa girince birinci silah elimizde oluyor malum.

  Bu kan davası görevi için çok önemli bu arada. İkna edemezsek salak salak muhabbet sürüyor ve bu esnada silah alamıyoruz. Herif saldırın deyince ben silahı çekene kadar ya beni ya elemanı doğruyorlar. Sırf bu yüzden köye normal girip hedefe kadar gitmek zorunda kalıyorum ki bi süre sonra gerçekten sıkıyor.
 4. Bug mudur ? Yoksa ....

  Evet tweaks mod var. Ama buraya kadar hiç anarmol level vermemişti. sadece oyun başında bi okçulukta 4-5 level verdiğini gördüm onun harici hep 1-1 veriyor levelleri. O değil hile yapmışım gibi hissettim iyi mi
 5. Bug mudur ? Yoksa ....

  Arkadaşlar sabah oyun oynarken deniz yağmacısı sığınağı bastım. Sığınağa girdim, ben önde askerler arkada (hepsi okçu) biraz ilerledik. Ben sonra ilerideki haydutlara ok atıp üzerime çekmeye çalıştım. Bunlar yaklaşınca yan yan yürüyerek seri ok atışı yapmaya başladım. Bu oklardan 2 tanesini yan...
 6. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

  Bu arada , geçen kendi salaklığım yüzünden 40 küsür memlük askerim sığınağa esir düştü . içerde asker az diye kendim gittim. Daha ilk adamda tam kafadan mızrak yedim . Pat öldün dedi. Sonra da esir düştüm. 3 gün sonra fidye ile serbest bıraktılar ama koca ordu içerde kaldı. yani saçma bişey oldu
 7. Savaş atı kıtlığı

  Çok istiyorsan hileyi aç, envanter kısmını açtığında oranın sağ tarafında itemler var. Fiyatı da karşısında yazıyor.Oradakiler bedava olduğu için parasını bir köye hipe edebilirsin. Ben osmanlının keçe şapkasını öyle almıştım.
  Hocam şu warband serisinin en kötü tarafı bu maalesef. Sürekli mantıksız bir oyun işleyişi yüzünden oyuncuyu ister istemez hileye yöneltiyor. Görmüyor mu şu oyunu yapanlar bu oyundaki anormallikleri ?
 8. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

  Eyvallah hocam. Ama şu sıkıntı çıktı bende. Normal oyunda sığınakta ölürsem kaybettin diyor, sığınak dışına yaralı çıkıyordum. Şimdi sığıankta ölürsem esir düşüyorum ve tüm ordum esir kalıyor sığınakta. Bunu nasıl ayarlamam lazım ? Bir de bu mod bazı şeyleri hep değiştirmiş. Ben sadece xp versin istiyorum. Geri kalan herşey kapalı kalacak şekilde nasıl yapabilirim ?
 9. Savaş atı kıtlığı

  Evet at işi gerçekten çok sıkıntılı. Ben bu yüzden oyun başı biraz parayı toparlayınca at köylerinin etrafına mesken kuruyorum. Habire çapulcu yakalayıp yiyecek hariç ekipmanları sata sata at alıyorum. At sayısı biraz kendine gelince ordu kurmaya geçiyorum. Ama savaşlarda at işi zor diye piyade okçuyu öne sürüp atları daha az riske atıyorum. Hatta atli bi asker ölünce sırf at gitti diye daha çok üzülüyorum :grin:
 10. Demircilikte neden yay-arbalet-ok yapımı yok ?

  Her türlü ekipman için olmalı bence. Sonuçta parası olan o dönemler kendine has zırh kask silah kalkan vs ürettirip almıştır.
 11. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

  tweaks modda hızlı xp kazanma var hatta bir çok seçenek var yeni gelen patchde de daha hızlı lvl atlarsın yalnız modun çoğu ayarını kapa oyun deneyimini çok değiştiriyor kapsamlı mod çünkü

  Hocam bu modda sadece skill kısmı tam olarak neresi oluyor ? İngilizcem tarzanca seviyesinde de :sad:
 12. Yeni gelen 1.1.0 güncellemesi

  Hocam
  3 gb lık bir güncelleme yapıyorsan bir hata olmuş olmalı ya betaya giriyorsun yada betadan çıkıyorsun suan :smile:
  Hocam güncellemeler hep açıktı bende. Bugüne kadar böyle birşey gelmedi. Bu 2.9 gb'lık güncellemeyi de kendi başlattı. Ben hiçbirşey yapmadım (oyun için steamı açmak dışında) steami açınca güncelleme başlat geldi direk.
 13. [öneri] atölye savaşları

  Ben atölye savaşından ziyade o şehirdeki haydutları tamamen temizleyip yerlerine kendi yoldaşlarımızı koyma taraftarıyım. Kendi şehrimizde (veya ülkemizde) asayişi sağlaıp kaçakçılığı sağlarkenengellerken diğer ülke ve şehirlerde tam tersini yaparak onlara zarar verebilelim (tabi yapay zeka buna göre atak veya tadbir alabilmeli)
 14. Yeni gelen 1.1.0 güncellemesi

  Benim şu an güncelliyor ama 3 gb'lık bir güncelleme geldi. Baya bişey değişicek galiba , ne desiniz ?
 15. Oyun çok kolay

  Beni en çok şaşırtan çok kolay para kazanmak oldu. Warbandda kıçımı yırtıyordum lan para kazanmak için. Burda sadece görevler+hayrdut keserek dükkan zinciri kurdum.
Top Bottom