Recent content by Good Guy

1. Good Guy

Warband Modu Gelir mi?

Merhabalar, Bannerlord'un atmosferinden şikayetçi olan tonla insandan birisiyim. Warband'ın haritası, Krallıkları, Devlet büyükleri, Müzikleri, Sesleri.... ve özellikle karanlık Shader'ını oyuna ekleyen mod var mı yada planlayan birileri var mı? bannerlord keyif vermiyor hala warband takılıyorum...
  2. Good Guy

(ÇÖZÜLDÜ) Shift-Tab ve Screenshot çalışmaması.

Evet ben de aynı hatadan muzdaribim, geçici çözümü şöyle oluyor.
    İlk açtığımda oyun yüklenmeden alt+f4 çekip tekrar giriyorum düzeliyor fakat bunu sürekli tekrarlamak zorunda kalıyorum.
    ayrıca başka bir derdim de var, oyunu her açtığımda pencereli başlatıyor sürekli ayarlara girip düzeltiyorum.
  3. Good Guy

Çatışma Battania harita bug'u

Bilmiyorum bunlar daha önce var mıydı? bugün ki güncellemeden sonra, ilk maçım da daha önce hiç görmediğim bug keşfettim. C'nin orası Burası da B
  4. Good Guy

Oyun Bulmuyor

Çıkmanız lazım mp çalışmıyor onda
  5. Good Guy

Oyun Bulmuyor

1.1.0 beta da mısınız
  6. Good Guy

1.1.0 güncellemesi multiplayer her şey 0 lanmış

betadan çıkarsanız her şey normale döner
  7. Good Guy

MP Çalışmıyor

Evet oldu, yeni güncelleme sonrası açıldı.
  8. Good Guy

MP Çalışmıyor

9. Good Guy

Dikey Senkronizasyon Ayarı

tabii ki amacı fps' sabitlemek değil fakat görsel yırtılma ve gecikmeyi en aza indirebilmesi için fps'i sabitler, Nvida (G-sync) ve Amd (Freesync) 'nin kendi gelişmiş senkronizasyonlarıda mevcuttur bunlar yine yırtılmayı en aza indirmeye çalışır fakat normal vsync'den farklı olarak fps de limit uygulanmaz seninde büyük ihtimal sürücü ayarlarında bunlar aktif
  10. Good Guy

Eğer açıp kapattığınız halde fps sabitlenmiyorsa
    büyük ihtimal driverdan manuel olarak kapatılmıştır
  11. Good Guy

Arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın insanlara yanlış bilgi yaymayın,
    Tam: 60fps sabit
    Yarı: 30fps sabit
    Kapalı: müdahale etmez
    Ayrıca
    1, açık veya kapalı yapmak görüntü kalitesini yükseltip düşürmez
    2, açık hale getirmek herhangi bir donanıma fazla yük bindirmez
    3, zaten 60 fps den aşşağı bir performans izliyorsanız örn. 30-40 arası, yarıma sabitlemek sizin için daha iyi olur stabil bir deneyim yaşarsınız.
    4, kullandığınız monitor 60hz yukarısında değilse istediğiniz fps'ı alın ekranın size sunacağı 60 dır bu yüzden yırtılmalar olur açmanızda fayda var.
  12. Good Guy

Türkçe dil dosyası

Herkese iyi akşamlar güncellemeden sonra oyun dosyalarına bir göz atmak istedim ve gördüğüm şey beni çok mutlu etti çevirmeye çoktan başlamışlar ve temel olan birçok kelime/cümle aradan çıkarılmış sanırım. steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord - Beta\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR...
  13. Good Guy

Hazır model

Al
    tf3dm.com/3d-models/all
  14. Good Guy

[SP]The Ottoman , modern wars ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The Ottoman modern wars Mod hakkında bilgilere  :
Back
Top Bottom