Recent content by GokTurk_Trazzor

1. GokTurk_Trazzor

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Silmarillon 6/10.
  2. GokTurk_Trazzor

Tarihi Geri Alırsak Her Şey Aynı Şekilde Mi Gerçekleşir?

Tarihte geri gidilebileceğine inanmıyorum. Ha gidilirse hiçbirşey aynı kalmaz. En basitinden solunan havanın bile zincir bir etkiye sahip olacağını düşünüyorum.
  3. GokTurk_Trazzor

The Elder Scrolls V: Skyrim

Evet, Elferin işine gelir Skyrim'in İmparatorluktan kopması ancak oyun zaten orada başlıyor. Oyuncunun seçeneği herşeyi değiştiriyor. Eğer kuzeyli bir Dragonborn olmayı seçerse Elflerde kimmiş tanrı aşkına?
  4. GokTurk_Trazzor

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

t.A.T.u. said:
    Taksiciler, Uber onlardan daha iyi bir hizmet verdiği için eylem başlatmış. "Nerede doğru dürüst bir iş olsa bu ülkede önü kesilir" cümlesine katılmamak elde değil.

Ayrıca Uber'e trafikten men cezası geliyormuş. Bir kez daha halkını düşünen (!) Türkiye hükumeti kazandı.

Türkiye girişimlere açık bir ülke değil. En azından şuan ki hükümet ile. Girişimleri kendi kontrolleri altında tutan, paranın ucunun onlara gideceği bir şekilde izin veren bir politikaları! var desek doğru olur.

Yürüyün efendiler, yürüyün. Hem sağlıklı hem beleş.
  5. GokTurk_Trazzor

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

5/10. Arada dinlenilir.
  6. GokTurk_Trazzor

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

daha güzelleri var. 4/10
  7. GokTurk_Trazzor

Yüzüklerin Efendisi Serisi

Harry Potter said:
    Dizi 2020 yılında yayınlanmaya başlayacakmış. 2 yıl daha sabredeceğiz artık.

Çıkacağına inanmak bile kafi. Gerekirse 10 yıl bekleriz.
  8. GokTurk_Trazzor

İzmir

Barlar sürekli garson bakınır, onlara bak bi. Otellere extracı sağlayan şirketler var internetten bak onlara.
  9. GokTurk_Trazzor

Network Marketing

Girip geri çıkarak 1000 lira zarar ettiğim alan. Para kazanmıyor değilsiniz zorlarsanız kazanırsınız ama sistem sizi kullanarak para kazanmak isteyen üstlerden ibaret.
  10. GokTurk_Trazzor

Alkollü içecekler

Steven Moffat said:
    Varsa bir bira tavsiyenizi alırım . Şuana kadar Tuborg içtim sadece. Hoşuma gittiği için de risk alıp bakmadım diğerlerine

Efes'ın klasik tadı vardır. Tuborg'dan sonra pek farklı gelmez. Efes'in red ale benzeri bir kaç ürünü vardı. Onların tadı biraz farklı ama ben sevmedim.
    Guinnes'in biraz farklı özgün bir tadı vardır. Siyah renkte bir biradır.
    Yumuşak içim seviyorsan Weistephanier gibi bir adı olan bira var. Güzeldir.
    Erdinger vardır Farklı bir lezzet alkol oranı yüksektir.
    Corona yazları içmeye birerbirdir.
    Leffe bira bile değil. Ayrı bir dünyadır.
    Bomonti benim için efes şişe ile aynı.
    Amsterdam ağır içimli yüksek alkollüdür ancak tadı bir diğer yüksek alkollü olan Efes Extra ve Tuborg Red'e göre daha lezzetli bence.
    Hepsi bir yana ben becks içerim. Klasik tadı ile vazgeçilmezimdir.
    Miller'da fena değildir.
    Carlsbergin allah belasını versin. Hiç sevmiyorum.
  11. GokTurk_Trazzor

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Alakasız olacakta bayadır girmiyordum foruma. Siyasi Tartışma Platformuna n'oldu ?
  12. GokTurk_Trazzor

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Uzunca bir zaman geçti. Eh, artık biraz daha buralara bakmayı özledim. :smile:
  13. GokTurk_Trazzor

{Anadolu Akıncıları}{AKN}

Çıkar bu yaza.
  14. GokTurk_Trazzor

[KOH] Knights Of Hell

Halen aktif olan ve oynayan klan var mı ?
Back
Top Bottom