Recent content by Geoff~

1. Geoff~

Kingdom of Poland *Frellya*

Kanıtlanmış bir cheater topluluğu
    okay :d:smile::grin:
  2. Geoff~

Shema

My former nickname is Cerci. Inactive as Frellya Community. Anyone who wants to discuss these can come to our TS or add me on Steam.

sickly
  3. Geoff~

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Üç günde bir maç zorunluluğu saçma olmuş
    Şahsi fikrimce bir çok insan tatilden dönüş yapmıştır. Ne de olsa ağustos ayındayız,okulların açılmasına az bir süre kaldı. Turnuvaya katılacak kitlenin çok az bir kısmı gündelik hayatında bir işte çalışıyor. Çok mantıklı bir lig işleyişi olmuş.
  4. Geoff~

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Turnuvaya katılıcak arkadaşlara başarılar dilerim.Herhangi bir takıma mensup değilim,takım arıyorum.

Oyuncu adı:Geoff
    Daha önce oynadığı takımlar:Wesenheit,Grove Street Families
    İletişim:https://steamcommunity.com/id/geofff/
  5. Geoff~

Eğer turnuva olursa?

6vs6 cidden güzel olur :grin:
  6. Geoff~

[Vyincourd] Knights of Vyincourd

:party::party::party:
  7. Geoff~

Yeni Çok oyunculu mod fikri

Her oyuncu haritada aynı anda başlayıp, gelişip para kazanıp ticaret yapıp turnuvaları girmesi, yeni krallıklar oluşturup birbirleriyle antlaşma imzalaması, aynı şekilde birbirlerine ihanet etmesi fikri cidden çok eğlenceli olabilir. Biliyorum oyun daha yeni çıktı ve bu sadece bir fikir.
    Mantıklı güzel bir fikir ama taleworlds'un yapacağını sanmam
  8. Geoff~

Skirmish Türkçe anlamıyla çatışmada neden sürekli khuzait ve sturgia ırkları geliyor?

Ben de bu şekilde düşünüyorum multiplayer e ne kadar ekleme yapılırsa oyun süresi artar. Singleplayer da belli bir süre sonra oynanmaz hale gelecektir. Ama multiplayer ölümsüz bir de level , k/d eklenmiş dereceli maçlarda gelince harika olucaktir
    Çok haklısın katılıyorum 10 saatten sonra mpden bile sıkılmaya başlıyorsun
  9. Geoff~

Frellya Community [Düzenlenecek]

Başarılar :giggle:
  10. Geoff~

Kız Tavlama Taktikleri

Tatlı bir bahar sabahı sevgilim
    Ihlamurların çiçek açmasını bekliyorken şair
    Ben ise yalnızca seni bekleyeceğim
  11. Geoff~

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Feodras said:
    Bence Reapsot ve klanı yasaklanmalı. Bu çocukların hepsi şüpheli durumda. Hem Nessa kanıtlı ban yiyince 1 yıl sonra tekrar şans buldu bu çocukların ayrıcalığı ne? Aynı şey Karizma içinde geçerli.
          +
  12. Geoff~

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Katılacak arkadaşlara başarılar :smile:
Back
Top Bottom