Recent content by Gaddar Türk_60

1. Gaddar Türk_60

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Abiler ateşli ok, meşale ve horse modunu indirdim fakat oyun açılırken hata verip kapanıyor. modlar ve oyun son sürüm. Bir türlü çözemedim özel bir sıralaması var mı bu üç modun? Bunları iptal edince oyun açılıyor.
  2. Gaddar Türk_60

Osmanlı modu kurdum oyun açılmıyor.

Merhaba, Osmanlı modu oynamak için oyun sürümünü 1.1.5 e çektim modları kurdum fakat oyun açılmıyor. Bir kısmını nexus bir kısmını atölyeden indirdim.
  3. Gaddar Türk_60

Yaptığım Bannerlord savaş editi nasıl olmuş?

V2 yaptım. Bundan sonra kaliteyi arttırmaya çalışacağım. Vikinglerle cenk yapabilirim :smile:

4. Gaddar Türk_60

Güzel olmuş dostum, osmanlı modu çıktı mı? Hangi mod bu acaba?
    Teşekkürler hocam bu mod:

5. Gaddar Türk_60

Merhaba, ilk kez bir oyun video denemesi yaptım nasıl olmuş?
  6. Gaddar Türk_60

Bannerlord da Nasıl savaş videosu çekilir?

Merhaba, Total War oyunlarında çekilen savaş videolarını izlemişsinizdir Youtube de. Osmanlı modu indirdim o modda ki Osmanlı askerleri ile Bannerlord da nasıl savaş vidosu çekebilirim, bir mod mu indirmem gerek? Teşekkürler.
  7. Gaddar Türk_60

Bannerlord Osmanlı modu tavsiyesi

@Makaveli23 Hocam bir de oyuna tekrar girebildim fakat bir kuşatmaya girince veya savaşa girince oyun yükleme ekranında kalıyor ve donuyor. Bu neden olur.
  8. Gaddar Türk_60

Ayarlardan slow motionu kapatabilirsin.
    Hocam, oyunun ayarlarından kapatınca sadece bu modda ki yavaşlatma mı kapanıyor yoksa askerlere emir verirken yavaşlatma da kapanır mı? Ben sadece bu modda ki agır çekimi kapatmak istiyorum.
  9. Gaddar Türk_60

Abiler bu dismembertment plus modunda kafa koparma anında ki yavaş çekimi nasıl kapatabilirim?
  10. Gaddar Türk_60

İBannerlord "Intercepted an exception" hatası

Merhaba, Osmanlı modu ve beraberinde gerekli olan modları indirdim. Birkaç saat oynadıktan sonra intercepted an exception hatası verdi ve oyundan attı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
  11. Gaddar Türk_60

Şu hatadan beni kuratarabilecek yok mu oyunu bir önceki sürüme güncelledim yine olmadı.
  12. Gaddar Türk_60

intercepted an exception error

Waiting for your help
  13. Gaddar Türk_60

Böyle bir şey olmaması gerekiyor resmi eklentiler hiçbir modla çakışmaz normalde.

Bir fikrim yok Better Exception Window yüklüyse orada çıkan hatayı aratarak bir şey bulabilirsin. Fakat bu kadar az modla hata vermesi normal değil onu söyleyeyim. Zırh dahil 50'ye yakın mod ile saatlerce oynadım.
    Dediğim gibi intercepted an exception hatası veriyor hocam.

Back
Top Bottom