Recent content by Oprion

1. Oprion

Empire of Turka: Historical Mod çıktı !

unable to save game çözümü
  2. Oprion

Eğer save almakta sorun yaşıyorsanız kaydetmeden oyundan çıkma hakkım olsunu seçin oyuna başlarken.
  3. Oprion

Linkler ; [Steam] ; Buradan steam aracılığı ile indirin [dosyatc]; Buradan dosyatc aracılığı ile indirin Konu : Köyde yaşamını sürdüren bir ailede, hasta bir baba, anca köy ahalisi ile vakit geçirir iken, anne mahsülleri eker ve biz oyuncuya verir ve biz de çevre şehirlere bu mahsülleri...
  4. Oprion

dialog Yardım

Eski görev ekleme derslerini bir inceledim de, o kadar düzensiz bir anlatım biçimi sergilemişsiniz ki, öğrenmek isteyene kilit vuran görevlerden, ben kodlamada çok üst bir deneyime artık sahip olduğum için burada yazanı anlıyorum, fakat şu şekilde bir yol benimsenseydi daha iyi olabilirdi :

Başlangıç konuşması

gelişme konuşması

sonuç konuşması

görevden sonra normale dönmesi

Üstelik bazı yerlerde eksik kod girilmiş bu görevi kodlara biri kusursuz işlese bile hatalarla karşılaşacaktır.
  5. Oprion

OSP Medieval 3D Art Narf's Men-at-Arms Armour Pack - UPDATE RELEASED 2016-09-19

im adding, after im playing the game, helmets not in the player head, its in the horizontally in front
  6. Oprion

OSP Medieval 3D Art Narf's Men-at-Arms Armour Pack - UPDATE RELEASED 2016-09-19

dude, helmets are broken, they are not workin, how can i fix ?
  7. Oprion

Modlama dersi ; şehri yeniden adlandırma [ GÜNCELLENDİ %100 ÇALIŞIYOR ]

İçinde diplomasi olan bir modül sistem kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı.
  8. Oprion

Modlama dersi ; şehri yeniden adlandırma [ GÜNCELLENDİ %100 ÇALIŞIYOR ]

Ben bu kodu Cheatmenü aktive edilince şehir ayarlarında rename party kodu var oradan yararlanarak aldım, eğer modül sistemin eskiyse daha yakın sürüm bir modül sistem kullanmanı öneriririm özellikle içinde diplomasi olan modül sistemlerde daha az hatalarla karşılaşıp daha az sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum, bende ilk yazdığımda hata vermişti böyle düzelttim, belki de satır dizilimini yanlış yazmış olabilirsin aynı üstteki gibi dene olmadı bakarız bir çaresine :xf-grin:
  9. Oprion

Warband mod help

Hocam asıl siz yaşıyor musunuz :smile:
  10. Oprion

OSP Code SP Scalable World Map

Good work, thank you !
  11. Oprion

Modlama dersi ; Menü ekleme

isterseniz şu kısmı inceleyebilirsiniz , çözümü bulabilirseniz ben de dinlemek isterim :grin: ,

12. Oprion

Bir doktorun güzel bir sözü vardır, hasta bir gün doktora der ki;
    Doktor bey, kolumun şu bölgesi bastırınca çok acıyor !!
    doktor da yanıtsız kalmamış;
    bastırmayın o halde beyefendi :smile:
  13. Oprion

sen hana gidip adamın kafasına mı sıkıyorsun :xf-grin:
  14. Oprion

canı vurdukça gidiyor derken
Back
Top Bottom